Електровелосипеди є сьогодні альтернативним видом транспорту, який стає все більш популярним в умовах стрімкозростаючого трафіку у великих містах. Бізнес план продажу електровелосипедів підходить для любителів даного виду транспорту, а також для майстрів, що вже займаються ремонтами велосипедів, але не відважилися вивести свою улюблену справу на новий рівень. Необхідно зазначити, що даний бізнес план є малобюджетним. Він не потребує значних інвестицій, але потребує вмінь та навичок для здійснення цієї справи. Початкові інвестиції складатимуться із вартості кількох комплектуючих для оперативної установки обладнання, а також вартості оренди приміщення та виготовлення реклами, що забезпечить постійний потік клієнтів.

Як простий бізнес план продажу електровелосипедів дозволить заробити майстрам велосипедів?

Якщо ви вирішили реалізувати дану справу, то варто попередньо оцінити та дізнатися, чи є в даний момент конкуренти на ринку продажу електровелосипедів. Якщо конкурентів нема - то діяти необхідно дуже оперативно. Вивчення ринку електровелосипедів дозволить вам розуміти, якою може бути ваша цінова політика. Якщо конкурентів нема, ціна на переробку велосипеда в електровелосипед визначається вами. Якщо ж на ринку є конкуренти, відповідно, кінцева ціна на ваші послуги зі зборки буде диктуватися ринком.

Після дослідження ринку, слід визначити для себе постачальників обладнання, що дозволить переробити звичайний велосипед на електровелосипед.

Тут слід набратися відваги та звернутися до китайських виробників та постачальників. Аліекспрес дозволить вам купувати як готові комплекти, так і окремо деталі для того, щоб зробити електровелосипед. На сьогоднішній день даний постачальник є найбільш вигідний за ціною, однак не дуже надійний за якістю. Хоча, налагодивши контакт безпосередньо із постачальником і співпрацюючи з ним в постійному режимі, ви завжди матимете змогу отримувати якісну продукцію за доступною ціною. Єдиний нюанс, який слід враховувати - це термін доставки продукції, а тому закуповувати обладнання слід наперед на місяць, виходячи із базового попиту.

Яка вартість готових установок для виготовлення електровелосипедів?

Мінімальна вартість готового електровелосипеду на Алі становить 488 доларів. Цю ціну слід враховувати, збираючи електровелосипед на базі звичайного. Ви не можете пропонувати людині ціну, що прирівнюється до вартості електровелосипеду, ви  можете запропонувати комплекти вартістю від 200 до 300 доларів, що дозволять, використовуючи улюблений байк, без проблем добиратися до роботи або прогулюватися, не витрачаючи особливих зусиль. Якщо ж ми оглянемо вітчизняні пропозиції, то знайдемо готові електровелосипеди за ціною від 500 доларів. Дешевше не існує.

На китайському сайті можна знайти комплекти для повного оснащення велосипеду за ціною 250-400 доларів. Цей варіант обладнання є середнім за ціною, і для того, щоб запропонувати своїм споживачам вибір, таких комплектів слід придбати 2-3, не більше. Однак на тому  ж сайті ви знайдете пропозиції за ціною 150-200 доларів, яких слід купувати не менше 5-ти одиниць за один раз.

Необхідно дотримуватися чіткого правила: чим дешевша установка, тим менша вартість установки, чим дорожча - тим більша. Однак при цьому не слід переходити межу вищу 500 доларів за одиницю.

Отже, початкові інвестиції у закупку матеріалів становлять  2* 300 + 5* 150 =  1350$, при цьому якщо ви поставили дані установки, то зможете заробити близько 550 доларів. Та ці гроші не будуть вашим чистим прибутком, оскільки потрібно розрахувати ще витрати на оренду приміщення та на рекламу.

Оренда приміщення у малому місті складає близько 100 доларів на місяць. Окрім цього, слід постійно рекламуватися та нагадувати про себе. Не варто здійснювати ремонт в гаражах у спальних районах, оскільки це значно обмежить чисто клієнтів. Якщо ви наважилися на такий бізнес, то слід виходити ближче до центру.

Реклама

Рекламний бюджет у перший місяць роботи слід установити на рівні 200 доларів на місяць.  Ці кошти слід закладати на розміщення рекламних плакатів у місті та по району.  Таким чином для того, щоб працювати беззбитково, слід продавати не менше 5-ти електровелосипедів на місяць.

Дохід такого бізнесу визначається активністю рекламної компанії. Якщо залучати людей до приведення клієнтів за винагороду, то можна організувати повністю зайнятий місяць роботи та прибутковість, виходячи із власної продуктивності, тобто 1-2 велосипеда на день. При цьому слід також розуміти, що всі клієнти, що звернулися за ремонтом 1 раз, стануть в подальшому постійними клієнтами по діагностуванню та налагоджуванню велосипедів.

Слабкі моменти та негативні сторони бізнесу

Негативною стороною даного бізнесу є те, що ринок дуже швидко вичерпується. Переробка велосипеду на електровелосипед все-таки потребує витрат, які є занадто великими для простого населення, а тому користуватися такими послугами будуть тільки люди, що мають середні статки.  Тому слід добре зважувати реальний попит та працювати над приведенням нових клієнтів шляхом налагодження особистих підходів до потенційних клієнтів.

cat-img

Категорії