Резюме  бізнес плану з ІТ аутсорсингу

Бізнес план IT аутсорсинг  розробляється з метою отримання кредиту у розмірі 811 тисяч гривень на 2 роки під 21% річних.

Ідея. Аутсорсинг персоналу – є однією із незаповнених ніш на вітчизняному ринку. Сьогодні багато підприємств відмовляються від утримування власного персоналу на користь аутсорсингу через можливість оптимізації організаційної структури та зосередженості зусиль команди над творчими завданнями. На аутсорс же виділяються повністю всі технічні чи рутинні завдання.

Знайти клієнтів аутсорсинговій компанії – не складатиме труднощів. Підприємства, яким на постійній основі потрібно надавати різного виду послуги, швидше оберуть аутсорсингову компанію, аніж  фізичну особу. Юридична особа завжди гарантує результат, в той час як фізична особа не може дати гарантію постійного виконання робіт в силу різних обставин.

Компанія Outsourcing Servise задовільнить попит у персоналі для допоміжних робіт у сфері  IT. Вона співпрацюватиме із вітчизняними компаніями, що не здатні формувати великі фонди оплати праці.

Основною сильною стороною підприємства є те, що воно фізично знаходиться в Івано-Франківській області, в той час як послуги надаються столичним підприємствам. Таким чином, виплачуючи середню київську заробітну плату працівникові із Івано-Франківська, він буде задоволеним нею і не буде шукати нової роботи довший час.

Всі працівники, що будуть працювати на підприємстві, будуть офіційно працевлаштовані, що дозволить отримувати гарантії виконання робіт та можливість впливу на персонал.  Управлінську та організаційну роботу братиме на себе керівник разом із помічником, які слідкуватимуть за процесом надання послуг та забезпечать безперебійність виконання робіт.

Підприємство для організації власної діяльності потребує 911 тисяч гривень,  з них 100 тисяч є в наявності у власників. Решту ж планується взяти в кредит на 2 роки під 21%.  Підприємство планує вийти на прибутки вже з самого початку діяльності, при цьому плановий прибуток у перший рік діяльності становить майже 500 тисяч гривень. Період окупності проекту – 1,9 років.

Опис бізнесу аутсорсингової  IT компанії

Підприємство "OUTSOURCIING SERVICE" буде зареєстрованим як юридична особа із одноосібною формою власністю. Приватне підприємство матиме власну печатку, статут та працюватиме відповідно до розробленої виробничої політики.

Головне завдання підприємства – задовільнити попит у персоналі на підприємствах Києва.

Місія підприємства  - забезпечення можливості роботи та розвитку підприємств IT  кластеру  Києва шляхом організації віддаленого виконання робіт.

Для того, щоб запустити даний бізнес, керівник підприємства збиратиме базу клієнтів, які формуватимуться із поточних зв'язків.

Бізнес не орієнтований на діяльність в умовах невизначеності, а розбудовується у відповідності до існуючої потреби у персоналі.

Основне завдання, яке потрібно виконати – забезпечити постійну наявність клієнтів та поступово їх збільшувати для того, щоб підприємство могло працювати і розвиватися. Основне джерело доходу – оплата виконаної роботи персоналу.  Основні витрати  є витратами на оплату праці персоналу, що виконуватиме необхідні для клієнтів завдання.

Відповідно, при відсутності доходів, фінансування діяльності припиняється і підприємство не виплачує заробітну плату, в той час як поточні адміністративні витрати повинні здійснюватися регулярно. Всі ці ризики бере на себе керівник проекту, який, оцінюючи власні можливості та покладаючись на власного помічника, забезпечуватиме безперебійне виробництво.

У перший рік діяльності обороти підприємства складатимуть близько 3,3 млн. грн. Підприємство розраховує за 5 років збільшити обсяг надання послуг до 5,7 млн.грн. При цьому збільшиться штат працівників.

cat-img

Категорії