Кращі бізнес ідеї в Житомирі допоможуть відрити свою справу, як жителям цього міста, так і тим людям, які планують переїхати в нього найближчим часом.

Бізнес ідеї в Житомирі

Агентство з працевлаштування

Професійний пошук роботи вимагає глибоких знань місцевого ринку і ділових зв'язків. Агенція з працевлаштування працює за дещо іншими принципами, ніж безробітні, які також намагаються знайти роботу, але тільки для себе, а не для безлічі різних людей з різними компетенціями та навичками.

Як відкрити агенцію з працевлаштування в Житомирі, і чи може така бізнес-ідея працювати? Чим саме займається кадрове агентство?

Компанія, що діє як агентство з працевлаштування, працює на ринку праці в даному місті, регіоні або по всій країні. Є також агентства, які шукають роботу для своїх клієнтів за межами країни. Таким чином, агентство займається працевлаштуванням в Україні і за кордоном, співпрацюючи з роботодавцями з різних секторів економічної діяльності. Крім того, виконуються завдання, пов'язані з кадровим консультуванням.

Читайте також:

Кадрове агентство може виступати в якості посередника при пошуку тимчасової роботи або розповсюдженні та отриманні пропозицій про роботу за запитом клієнтів.

У агентства з працевлаштування є два типи клієнтів:

  • люди, які шукають відповідну роботу,
  • роботодавці, які хочуть знайти співробітників з бажаної професійною кваліфікацією.

Будівельна компанія

Положення будівельних компаній на ринку нерухомості з деякого часу почало покращуватися. Зростає попит на будівництво квартир і приватних будинків. Це створює реальні можливості для відкриття прибуткової невеликої будівельної компанії в Житомирі.

Як її відкрити і чи варто це робити? Якщо є багато невеликих будівельних компаній, що займають стійкі позиції на місцевому будівельному ринку, іншій компанії з таким же профілем діяльності буде складно прорватися. Найкраще спеціалізуватися на одному будівельному напрямку, наприклад, на будівництві енергоефективних будинків, які вже стають модою серед людей, які мають намір побудувати своє власне житло. Перевага створення невеликої будівельної компанії полягає в тому, що для цього бізнесу існують низькі вхідні бар'єри. Досить взяти в оренду або купити будівельну техніку, і можна відразу ж приступити до роботи, якщо є компетенція для самостійного будівництва будинків.

Перевага будівельної компанії в тому, що не потрібно орендувати приміщення для ведення бізнесу. Можна вказати свою домашню адресу в якості місця в реєстраційних документах.

На практиці в Житомирі будівельні послуги може надавати будь-який бажаючий, без необхідності отримання дозволів, свідоцтв про закінчення будівельної школи або спеціальних курсів.

Хімчистка

Хімчистка - це місце, де можна скористатися послугами з прання одягу і речей, які не підходять для машинного чи ручного прання в домашніх умовах. Йдеться про костюми, елегантні сукні, вовняні пальто або весільні сукні.

Як відкрити власну хімчистку? Найкраще місце для хімчистки - центр міста або бізнес-центр, де потенційні клієнти можуть залишити свій одяг «по дорозі» на роботу або в магазин за покупками. Також необхідно визначити, чи буде хімчистка обслуговувати приватних або корпоративних клієнтів, або, може бути, і тих, і інших. Корпоративними клієнтами є готелі, ресторани і весільні бутики, які можуть стати постійними одержувачами послуг, забезпечуючи стабільний дохід. Також необхідно вказати обсяг послуг - можна вибрати не тільки хімчистку одягу, але також чистку шкіри, дублянок, прання килимів, скатертин та постільної білизни, а також послуги з прасування одягу. Чим більше пропонованих послуг, тим більше шансів знайти потенційних клієнтів.

Школа верхової їзди

Верхова їзда - це спорт, розрахований на широку аудиторію. І діти, і дорослі, і навіть літні люди можуть тренуватися в розважальних цілях. Отже, ідея відкриття власної школи верхової їзди може бути прибутковою справою. Таким бізнесом повинні займатися тільки ті, хто любить коней, не боїться їх і вміє на них їздити. Завдяки цьому повсякденна робота з клієнтами розплідника стане задоволенням. Теоретично, створюючи школу верхової їзди, підприємець повинен зареєструвати бізнес. Він може керувати ним самостійно. Наймати додаткових співробітників необхідності нема, якщо він інструктор з верхової їзди і має необхідні сертифікати та дипломи. Можна керувати кінноспортивним комплексом і без курсів, але якість наданих клієнтам послуг викличе сумніви.

Варто пройти навчання верхової їзди. Для людини, який з дитинства займається кінним спортом, це не проблема.

Читайте також:

Пекарня самообслуговування

В Україні немає конкуренції пекарням самообслуговування, аналогічним тим, які існують в європейських країнах. Це означає, що таку пекарню можна відкрити практично в будь-якому місті, в тому числі, в Житомирі. Вона може стати реальною альтернативою фастфуду, в якій можна з'їсти що-небудь корисне, часто за нижчою ціною. Заклади такого типу варто відкривати в таких місцях, як автобусні і залізничні вокзали, центри міст, бізнес-центри, історичні частини міст. Щоб відкрити пекарню самообслуговування, необхідно знайти підходящу нерухомість. Приміщення повинно мати мінімальну площу 60-80 кв. м. Воно повинно розташовуватися в місці, сприятливому з точки зору гастрономічної активності.

Це далеко не всі бізнес ідеї в Житомирі. У цьому місті можна зайнятися багатьма іншими, не менш прибутковими видами діяльності.

cat-img

Категорії