• MFLOW
  • Ідеї
  • Бізнес ідеї
  • Бізнес ідеї з США 2019 року. Який бізнес буде актуальним через 5 років в Україні?

Організувати бізнес у США – справа достатньо складна. Майбутньому підприємцю потрібно виходити на абсолютно заповнений ринок, на якому знаходяться сотні професіоналів. Однак, коли ми підбираємо ідеї, що будуть актуальними на 2019 рік, ми розглядаємо основні невирішені проблеми, з якими зустрічаються населення та бізнес. Саме ці проблеми і стали основою для бізнес ідей.

Якщо організувати такий бізнес вчасно, протягом 2019 року, ви матимете змогу працювати на достатньо вільному ринку, що дозволить отримати чимало клієнтів. Розглянемо топ-25 бізнес ідей, які варто реалізувати в США протягом 2019 року. Основна характеристика даного бізнесу у тому, що він основується на унікальних вміннях та знаннях, які можуть приносити дохід.

Онлайн бухгалтерія

Послуги бухгалтера в США є достатньо дорогими. Даних спеціалістів можуть собі дозволити компанії, що вже працюють на ринку та мають достатньо доходів для того, щоб оплатити працю бухгалтера. Однак для початкового бізнесу отримати консультації такого спеціаліста буде досить складно. Для того, щоб власник бізнесу міг на перших порах самостійно організовувати облік, слід організувати онлайн програми, що дозволять просто та доступно управляти фінансами та документацією.

Форекс порадник

Ринок форексу стрімко розвивається, оскільки люди мають зайві кошти, які хотіли би вигідно вкладати. Фінансова ж освіта є не в кожного, а тому ринок вимагає спеціалістів, що будуть надавати послуги правильного інвестування. Є і автоматизовані рішення. Як встановити автоматизованого порадника Форекс і не втрачати великих сум - читайте на сайті http://tradelikeapro.ru/kak-ustanovit-foreks-sovetnik-universalnaya-instruktsiya-mini-f-a-q/.

Оренда офісного простору

Кількість самозайнятих людей у США зростає з кожним роком. То ж і не дивно, що у людей виникає необхідність організувати робочий простір. Орендуйте зали та здавайте їх у суборенду працівникам, що приходитимуть на роботу. Створюйте затишок та місце для спільного проведення часу працівників, і тоді ви зможете зробити конкуренцію великим коворкінгам.

Віртуальний телефонний оператор

Робота телефонного оператора є достатньо виснажливою, і не кожен громадян США бажатиме виконувати її. Брак персоналу і постійний плин кадрів – це основна характеристика даної галузі. Спробуйте організувати даний бізнес, і ви переконаєтеся у тому, що на цьому можна добре заробити.

Переклади на різні мови

США – країна із розвиненою міжнародною діяльністю. Співпраця із різними країнами і робить її сильною та створює можливості для заробітку людей, що знають іноземні мови. Чим більше мов знає людина і чим менш поширеною є мова, тим більше шансів отримати пристойний заробіток у США протягом 2019 року.

Аналіз показників

Показники можуть стосуватися діяльності будь-чого. Чи то фінансові показники, чи показники роботи людей, роботів, магазинів. Робіть аналіз, створюйте доступні та змістовні звіти з результатами аналізів, і вашу працю будуть замовляти великі організації для того, щоб економити власний час та робити управління більш ефективним.

Бізнес інкубатор

Створювати бізнес може далеко не кожен. Для цього потрібні не тільки якості лідера, потрібно ще мати власний капітал, і бути готовим до реалізації будь-якої ідеї. Бізнесменів можуть успішно навчати наставники, які досліджуватимуть їх діяльність та спрямовуватимуть її таким чином, щоб вона почала приносити дохід. Власники такого бізнесу отримують хороші доходи або долю у бізнесі (незначну). Наявність навичок аналізувати та стратегічно мислити дозволять вам проводити настановчі курси та організовувати бізнес інкубатори.

Страхування

Страхування є основою американського бізнесу. Якщо вам під силу організувати страхову організацію, то сміливо можна це робити. У США страхування замало не буває, так само як і не зникають ситуації чи ризики, що збільшуються або просто змінюються із кожним роком.

Планування бізнесу

Бізнес планування, фінансові плани – це основа будь-якого ефективного управління. США – це країна з розвиненою корпоративною культурою, а тому до планування бізнесу бізнесмени ставляться з шаною. Розробіть власну, доступну методику планування бізнесу та отримуйте клієнтів.

Деревообробка

Не тільки деревообробка, але і будь-яка кваліфікована робота по дому: сантехніка, зварювання, робота із металом та іншими матеріалами дозволить заробити хороші гроші у США. Спеціалістів, що вміють працювати руками, у цій країні оцінюють достойно.

Ландшафтний дизайн

Американці люблять власні домівки, а тому стараються зробити її максимально затишно, особлива увага приділяється саду. Маєте хороший смак та розумієтеся на основах архітектури та дизайну – цей напрям ваш.

Компанії з організації переїздів

Практично кожен американець протягом свого життя неодноразово переїжджає з місця на місце. Всі ці клопоти можна брати на себе, заробляючи гроші на населенню, що не прив’язується географічно до міст чи районів.

Гайд сервіс для приїжджих

США – країна можливостей для жителів багатьох країн. Приїжджаючи у США вони почуваються розгублено і не знають, з чого починати. Можна організувати тур по місцевих визначних місцях та місцях, які потрібно знати для того, щоб організувати комфортне перебування у країні.

Масаж

Завжди актуальне заняття, яке буде користуватися попитом, якщо ви добре розумієтесь на масажі та готові працювати із десятками клієнтів щодня.

Сервіси краси

Сервіси краси не обов’язково повинні розміщуватися в центральних частинах міст. Жінки районів також потребують швидкої послуги манікюру чи фарбування волосся. Організуйте це в тих місцях, які ще не мають сервісів краси.

Прибирання

Виконання будь-якої брудної роботи є доходною справою у США. Вмієте прибирати і робите це не створюючи дискомфорту господарям дому – ви матимете можливість організувати роботу для себе, а також організувати компанію із прибирання, що буде обслуговувати відразу декілька районів міста.

Уроки музики

Ті, хто вміє грати на фортепіано чи інших музичних інструментах, мають можливість надавати приватні уроки музики. Послуга достатньо поширена серед американців, оскільки вони вважають, що заграти хоча би нескладний твір на музичному інструменті повинна кожна людина, що дбає про саморозвиток і відносить себе до світських жінок чи чоловіків.

Розробка роботизованих механізмів

Автоматизація та зменшення витрат часу на рутинну роботу – ці цілі повинні переслідувати розробники роботизованих механізмів, що планують підкорити ринок США.

Вертикальне фермерство

Один із варіантів розваг, які полюбили домашні господарки у власних будинках. Організувати правильно простір можуть далеко не всі, а тому консультації, як це зробити найкраще, можуть стати ідеєю для бізнесу у США.

cat-img

Категорії