Нема різниці, звідки ви - з США, Європи чи Індії, ви можете відкрити бізнес у будь-які точці світу. Індія - це країна із великою кількістю населення, що живе на грані бідності. Ця країна має ряд визначальних особливостей, які слід враховувати. Якщо першочергові потреби населення  у продуктах харчування є реалізовані, постає питання безпеки та розвитку. Розглянемо топ 20 ідей для відкриття бізнесу в Індії – від самого простого і до самого складного, що принесе великі гроші.

Прості бізнес ідеї для Індії з малими витратами

20 Маска від забруднення

Всі великі міста стикаються із проблемою забруднення. У Індії ця проблема виникає не тільки в Делі. Кожне промислове місто викидає у повітря велику кількість шкідливих речовин до такого стану, що дихати практично неможливо. Для того, щоб зберегти здоров'я, слід носити захисні маски. Ці маски повинні бути доступними для середнього гаманця.

19 Послуги прання та миття

Цей бізнес не потребує значного капіталу. Він доступний для кожного. В Індії стоїть серйозна проблема із водопостачанням та чищенням одягу. Даний бізнес буде вигідний для будь-якого бізнесмена.

18  Послуги перекладача

Оскільки ринок Індії є досить великим,  на нього бажають потрапити багато підприємств та бізнесменів. Щоб організувати комунікації, потрібні послуги перекладача на різні мови світу.

17 Зберігання продукції та товарів у холодильниках та морозильних камерах

Не кожна сім'я у Індії може позволити мати холодильник, однак потреби у збереженні продуктів чи препаратів, які потребують цього, завжди є. Дану послугу можна надавати для населення, здаючи в оренду холодильники та морозильні камери.

16 Дитячі садочки

Це дуже вигідний бізнес, який має абсолютно ненасичений ринок. В Індії найбільша кількість дітей, які потребують підготовки до навчання у школі. Цей бізнес буде значно вигіднішим в Індії, чим у розвинених країнах, оскільки практично не має конкуренції.

15 Додаткові уроки

Позакласні уроки ідуть в одному ряду разом із дитячим садочком. Діти потребують розвитку та навчання після того, як повертаються зі школи. Види занять можуть бути абсолютно різними. Особливо користуються попитом вивчення іноземних мов.

Бізнес ідеї Індії, що потребують спеціальних знань

14 Мобільні додатки

На відміну від розвинених країн, де Інтернет розвивається звичайними темпами близько 10-20% на рік, у Індії розвиток мобільного інтернету відбувається стрімкими темпами. Дуже актуально вийти на даний ринок у 2019 та 2020 році для того, щоб отримати максимальну аудиторію. Мобільні додатки для оплати товарів та послуг є одним із найбільш затребуваних сервісів, які дозволять оптимізувати банківські платежі та зробити їх миттєвими.

13 Компанії, основані на блокчейн технологіях

Значна кількість трудових ресурсів, що мають вищу освіту та працюють за низькими цінами, дозволяє розвивати будь-який бізнес в Інтернеті. Це може бути розвиток бізнес ідей, напрямлених на розвиток єдиних систем збереження даних. Технолонії блокчейн постійно розвиваються, в Азії регулярно проводяться тематичні форуми Blockchain Life 2019 Asia, де охоче розглядаються ідеї цифрового бізнесу.

12 Компанії, що запобігають ddos атакам

Технології Індії дещо відстають від тих, що вже впроваджені у розвинених країнах. Багато хостингових сервісів, що розміщують сайти місцевих бізнесів не можуть організувати технічну частину захисту від ddos атак. Можна вийти на ринок віддалено із будь-якої країни та отримати основну частину клієнтів.

11 Компанії, що покривають точки відпочинку Інтернетом та Wifi

Інтернет  - не є тією розкішшю, що доступна у всіх кутках Індії. Існує потреба в компаніях, що будуть покривати різні місця відпочинку Інтернетом.

10 Інженерна освіта

Організація освіти не обов'язково повинно проводитися за державною програмою.  Це можуть бути приватні заклади, що надають якісні послуги із навчання, за результатами якого населення буде отримувати знання, що допоможе отримати роботу в області інженерії.

9 Соціальні фонди

Фонди соціального розвитку у Індії матимуть значну кількість клієнтів. Підприємцям та бізнесменам потрібні розумні працівники, здатні виконувати не тільки механічну чи чорну роботу. Такі фонди можуть займатися навчанням населення в різних галузях.

8 Клініка діагностики та лікування діабету

На жаль, діабет - це хвороба, яка не обирає собі жертв серед багатих людей. Хворіють на цю хворобу дуже багато індійців. Для того, щоб правильно подолати її, слід відкривати центри допомоги, які консультуватимуть населення та лікуватимуть в разі гострої форми захворювання.

Найбільш прибуткові бізнес ідеї Індії на 2020 рік

7 Відновлювальна енергія

Сонце - основне джерело енергії, яке могло би забезпечити всі потреби Індії. На жаль, звичайне населення не можу собі дозволити використовувати таку електроенергію, оскільки на ринку відсутні гравці, що пропонують доступні види енергії. Даний бізнес може мати проблеми зі сторони держави, однак якщо просуватися на місцевих ринках із невеликими станціями, що здатні генерувати енергію для побутових цілей, бізнес може принести чимало коштів.

6 Сервіси з організації найму населення

Багато компаній шукають собі працівників. Ще більше людей шукають роботу. Для того, щоб допомогти зустрітися працівникам із роботодавцями, потрібно організувати попередню домовленість та вивчення потреб та умов праці. Та організація, що зможе організувати безперервний робочий процес, зможе добре заробити в Індії.

5 Переробка сміття

Один із найбільш забруднених районів світу потребую компаній, що займатимуться вторинною переробкою сміття. Хоча таких існує чимало на ринку, запасів сміття вистачає на всіх.

4 Кінцева доставка товарів до споживачів

Багато міжнародних компаній вже давно посіли на ринку Індії, однак дрібних компаній, що могли би довозити вантажі до споживачів, не так багато. Це вигідний бізнес, який би міг з'єднувати продавців та покупців.

3 Кредитування бізнесу

Фінансові послуги в країнах, що розвиваються є однією із найризикованіших справ. Однак ризики за собою завжди тягнуть додаткові вигоди. Населення та дрібний бізнес Індії потребує фінансування, а тому цей вид бізнесу можна розглядати.  При цьому не обов'язково відкривати банки. Це можуть бути онлайн сервіси чи мікрокредитні організації.

2 Виробництво куркуміну

Індія є основним постачальником куркуміну по всьому світу. Це один із основних експортерів продукції. Куркумін є основним інгредієнтом куркуми, що використовується у традиційній азіатській медицині.

1 Хімічна промисловість

Індія багато на різні корисні копалини. Можна  займатися збором у населення відходів виробництва, а також домовлятися із виробниками різної продукції про утилізацію відходів. Алюміній тут є у великій кількості, так само як і цинк.

cat-img

Категорії