Як створити бізнес за власний рахунок. Звичайно, не так просто знайти вільні гроші, однак запевнити інвесторів чи кредиторів у майбутньому успіху ще складніше.

Що таке власні кошти?

Ми не говоримо про ті кошти, які ви маєте у розпорядженні на даний момент часу чи можете зняти із депозиту. Як правило, цих коштів не вистачить на реалізацію стартапу. Ми говоримо про ті гроші, які ви зможете отримати після того, як продасте власне майно (машину, квартиру, дачу) і матимете шанс купити виробниче обладнання або зібрати команду молодих геніїв та профінансувати їм рік праці.

Готові ризикнути всім заради вашої ідеї ?

Саме такі вчинки дійсно надихатимуть вас добре думати і створювати дійсно потрібні товари чи послуги, які будуть купувати. Разом з цим, ви повинні розуміти, що навіть продаючи власне майно – ви зможете собі дозволити дрібний або середній бізнес, і починати свою справу доведеться саме із нього.

Корпорації не будуються за один день.

Для того, щоб створити дійсно велику і серйозну компанію – доведеться добряче попрацювати і починати із маленьких дрібних фірм, які працюють на межі беззбитковості на початках своєї діяльності.

Добре прорахуйте свій бізнес план і складіть його так, щоб ви в результаті отримали або мінімальний прибуток, або працювали на межі беззбитковості. Порахуйте правдиво, без зайвих прикрас, скільки ви дійсно можете заробити на вашій бізнес-ідеї, скільки реальних людей будуть готовими заплатити за ваші товари чи послуги гроші. Тому що саме від того, наскільки добре ви оціните власну клієнтуру і її купівельну спроможність і залижатиме ваш майбутній рівень розчарування. Чим краще ви дослідите свого покупця – тим менше буде розчарувань. А щоб розчарування не поєдналися із загрозою вашої свободи – все-таки, спробуйте знайти вихід і профінансувати свій бізнес-план власними коштами. Можливо, вам просто зовсім не потрібно буде брати кредит чи ділитися прибутками із вкладниками.

Чи довірить вам свої кошти родина?

Для початку ми наполегливо радимо вам для власного бізнесу шукати кошти серед своїх знайомих та родичів. Вам дійсно буде дуже складно знайти спільну мову із незнайомими людьми, показуючи їм власний бізнес-план. Сім'я ж, все-таки, знаючи ваш підприємницьких хист, вам буде довіряти.

Окрім власних коштів, ви маєте ще один вид власного капіталу, який можна використовувати в якості інвестицій - це прибуток. Тому ви можете попрацювати над стратегією в декілька етапів, яка допоможе вам отримати прибуток і відразу вкладати всі зароблені кошти. Шлях до досягнення поставлених цілей буде довшим - однак він буде надійнішим. Основна перевага власного капіталу у тому, що ви завжди матимете можливість зменшити свої витрати на відсотки банкам чи інвесторам. Це можливість економії близько 10% вартості, а це – дуже вагомо, коли ви виходите на ринок із новим продуктом.

cat-img

Категорії