Резюме

Крафтова пивоварня бізнес план 2019 року

Ініціатором відкриття крафтової міні-пивоварні "Майстерська" у 2019 році планується можливість реалізації давньої мрії про випуск власної  лінійки пива, рецепти якого були віднайдені в старовинній літературі.  Створення унікального продукту дозволить підкреслити оригінальність закладів відпочинку в Західній Україні та дозволить підняти рівень туристичної привабливості регіону.

Пивоварня буде зареєстрована як приватне підприємство із назвою ПП "Крафтова пивоварня "Майстерська"

Організація бізнес-плану крафтової пивоварні

На початкових етапах виготовленням пива буде займатися керівник бізнесу. Вже з другого року до ведення справи будуть залучатися спеціалісти, що слідкуватимуть за технологією процесу виготовлення.  Щоденний обсяг виготовлення пива складатиме в перший рік діяльності 90 літрів, протягом наступних 5 років обсяг виробництва зросте до 200 літрів на добу.

Інвестиції для бізнес плану крафтової пивоварні

Для створення крафтової пивоварні організатор бізнесу виділяє 1400 тисяч гривень на придбання основних засобів та покриття поточних потреб (доля власного капіталу становить 50,4%), однак всього необхідно 2777,7 тис. грн. Для того, щоб закупити все необхідно обладнання та започаткувати справу необхідно отримати додаткове джерело фінансування у розмірі 1333,7 тис. грн. Підприємство розраховує отримати кредитну лінію під 19% річних на 3 роки.

Фінансові показники

Період окупності проекту становить 4,82 роки. За весь цей час підприємство зможе згенерувати 3160,4 тис. грн. чистого грошового потоку та стати повністю фінансово незалежним. У перший рік діяльності підприємство отримає 2290 тис. грн. доходу від реалізації, до 2023 року дохід зросте до 3717 тис. грн. за рахунок збільшення ринку збуту. Чистий прибуток у перший рік діяльності складе 293,4 тис. грн., у 2023 році він складатиме 476,29 тис. грн. Внутрішня норма доходності складає 18%, ставка дисконтування - 15%,  чистий приведений дохід становить 98,17 тис. грн.

cat-img

Категорії