Ми підготували бізнес ідеї для магазинів. Це ті товари, попит на які ніколи не зменшиться і разом з тим, реалізація цієї ідеї дозволить отримати максимально стабільний дохід на наступні 5-10 років.
Розглянемо найбільш прибуткові бізнес ідеї у магазині, які можна організувати у будь-яких містах, районах чи країнах.

Відкриття дрогерів

Дрогери - це магазин для продажу товарів широкого вжитку, який розміщується недалеко від покупця. Найбільш доцільно дрогери відкривати у спальних районах міста.
До асортименту магазину входить побутова техніка, косметика, парфумерія, деякі з лікарських препаратів які можна продавати не в аптеці, а через звичайні магазини. Для вибору асортименту необхідно вивчати частоту продаж, вартість, а також попит на товари, які можна продавати з існуючими умовами зберігання. Наприклад, якщо є можливість зберігати заморожену продукцію, можна відкрити вареничну, або заморожені ягоди, овочі та фрукти.

Оптика

Для того, щоб запустити оптику, необхідні мінімальні вкладення - від 10 000 доларів. Незалежно від того, що медицина розвивається стрімкими темпами, окуляри будуть носити  ще досить довго. Звичайно, що люди, які мають зіпсутий зір не можуть відмовитися від оптики, при цьому перевірку зору потрібно здійснювати регулярно і оновлювати свої окуляри. Окрім цього, оптика спеціалізується не тільки на коректуючих окулярах, але і на сонячних, тому доцільно постійно слідкувати за асортиментом оправ та за підбором якісного скла до них.

Відкриття міні зоо-магазину

Для того, щоб відкрити невеличкий зоомагазин, потрібно вкласти близько 5 000 доларів. Люди купують не тільки корм для тварин, за звичай власникам улюбленців необхідні і інші товари. Тут потрібно продавати корм і для птахів, гризунів, також наповнюючи для біотуалетів і всі необхідні товари для для домашніх улюбленців, починаючи від ошийників, закінчуючи таблетками. Доцільно доповнити продажі у зоомагазині послугами ветеринара.  Наявність кваліфікованого спеціаліста дозволить значно підвищити обсяги продажів, оскільки він буде рекомендувати купувати необхідні товари у магазині.

Окрім зазначених вище, можна відкрити будь-який магазин, починаючи із вузько профільного, наприклад, продажу  вайперів та їх комплектуючих, так само як і організувати магазин типу 1000 дрібниць, який також буде користуватися великим попитом у спальних районах. Магазини можна відкривати як у великих містах так і малих однак перед відкриттям необхідно добре дослідити аудиторію і і купувати товар якого бракує в районі.

cat-img

Категорії