Ми вивчили цікавий метод того, як заробляти на hackerone в 2020 році дуже хороші гроші абсолютно легально і чесно, допомагаючи компанії в усуненні вразливостей.

HackerOne (hackerone.com) є компанією, яка заробляє тим, що визначає проблеми в системі безпеки софта, використовуваного тими чи іншими підприємствами і організаціями. Створений нею сервіс Bug Bounty об'єднав в собі представників бізнесу та фахівців з кібербезпеки. Лабораторія HackerOne знаходиться в Гронінгені, в Нідерландах. Саме тут проводиться максимальний обсяг досліджень. Зараз послугами компанії користуються такі монстри IT-сфери, як Твіттер, Слек, Адоб, Яху і т.д.

HackerOne можна назвати одним з першопрохідців, які об'єднали хакерів і використовували їх неабиякі здібності в легальному руслі.

Тепер про те, як заробляти на hackerone

Почати потрібно з реєстрації на сервісі HackerOne.com. Початківцю «білому» хакеру потрібні програми з відкритим вихідним кодом. Їх на сайті компанії безліч, тому варто перегорнути список і вибрати те, в чому найбільше розбираєшся.

Для того щоб знайти вразливі місця і, відповідно, отримати винагороду, необхідно завантажити програму, або зробити її клон, використавши GitHub, після чого зайнятися ретельним аналізом кожного рядка коду, проводячи дослідження кожного виразу на наявність в ньому помилок. Якщо пошуки не будуть марними і користувач знайде уразливість, яка знижує рівень безпеки програмного забезпечення, можна приступати до оформлення звіту, після чого надіслати його розробнику. Якщо компанія чи погодиться з висновками хакера, він отримає винагороду, що відповідає рівню небезпеки помилки.

На яку винагороду варто розраховувати

У більшості випадків хакери отримують від 200 до 1 тис. USD, в залежності від того, в якому місці знайдена уразливість, і яка її небезпека. Але іноді дослідники заробляють набагато більші суми, наприклад, компанія ФБ виплатила хакеру винагороду в 40 тис. USD за виявлення серйозної «дірки» в безпеці Image Magic, програмою, яка швидко масштабує і конвертує зображення для новинної стрічки ФБ.

У чому легкість заробітку, якщо доводиться вивчати всі рядки і вирази?

Простота в тому, що не потрібно проводити аналіз коду в ручному режимі, сподіваючись на «велику рибу». Є безліч спеціалізованого інструментарію, який здійснює пошук помилок на «автоматі». Наприклад, можна скористатися статичними аналізаторами коду. В основному користуються вітчизняною розробкою PVS-Studio https://www.viva64.com/ru/pvs-studio/.

Ця програма знаходить помилки в кодах, написаних на С ++, С # і Java.

Безсумнівною перевагою аналізатора є його зручний і зрозумілий інтерфейс. Якщо ж цей аналізатор не вселяє довіри, а питання про те, як заробляти на hackerone залишається відкритим, можна скористатися іншим аналізатором коду зі списку. Природно, що за допомогою статичного аналізатора всі помилки знайти неможливо, але не варто грати в Колумба. Головне - знайти помилку і заробити гроші, а не убезпечити код на 100%.

Після скачки і збірки проекту необхідно всього декількох кліків для запуску аналізу. Результат надається хакеру у вигляді звіту з великою кількістю попереджень про уразливість. PVS-Studio розділяє їх на 3 рівні.

Аналіз варто почати з 1-го рівня, оскільки другому і третьому (жовтого і оранжевого) уваги приділяти не варто, оскільки вони точно не становлять особливої ​​небезпеки. В ході перевірки радимо проаналізувати, чи можливо відтворення будь-якої з вразливостей під час роботи софту. Якщо це вийшло - дослідник багаторазово збільшив шанси отримання прибутку.

Відгуки про заробіток в HackerOne

Незважаючи на гадану легкість заробітку, для успішної роботи і отримання хороших прибутків необхідні хороші знання програміста і початкові навички хакерства. Якщо все це присутнє - можна починати аналіз, оскільки негативних відгуків немає, компанії піклуються про безпеку свого софту, тому завжди платять адекватно.

Інші варіанти заробітку в IT:

cat-img

Категорії