MFlow визначив єдиний шлях, як заробити гроші mining з хорошою прибутковістю і використанням відповідного обладнання.

Майнінг, по своїй суті, є запуском обчислювальних процесів. Кожна з криптовалют розробляється і існує на практичній реалізації блокчейна. Це послідовність транзакцій, яка виробляється численними користувачами, об'єднаними в одну мережу. Майнінг передбачає здійснення величезної кількості обчислень для об'єднання в єдиний ланцюг розрізнених блоків.

Як заробити гроші: mining, як засіб збагачення

Устаткування для криптовалютного майнінгу поступово дешевшає.

На даний момент найактуальніший пристрій - Antminer S9. Обійдеться майнер приблизно в 20 тис.грн. За місяць видобутку можна «накопати» суму в 320-350 грн. (якщо відняти обслуговування і оплату електроенергії). Така прибутковість дозволяє сказати, що перші 4 роки (якщо не більше) доведеться відпрацьовувати обладнання.

Разом з тим, мережа за цей час багато разів ускладниться. При цьому, якщо додати халвінг (скорочення вдвічі нагороди за видобутий блок) який введений в 2020 році, то придбання S9 стає взагалі безглуздим. Навіть зростання валюти не стане рятівним колом, оскільки разом з ним збільшиться хешрейт, що спричинить за собою неможливість отримання прибутку приватними підприємцями.

Інвестиції та окупність

Єдиним виходом того як заробити гроші застосовуючи mining є генерування валюти на бувшому в вжитку обладнанні влаштуванні з блоком живлення, яке обійдеться в 3-4 тис. грн. Такий пристрій дасть можливість отримання чистого заробітку в розмірі 1000 грн / міс., що забезпечить окупність за 6 міс.

Експерти вважають, що вибір майнінгу в якості основного джерела доходу є марною тратою часу.

Справа в тому, що прибутковість майнінгу не залежить від позитивних змін на ринку криптовалюти і вартості монет, оскільки разом з цими показниками зростає і складність мережі. Такий спосіб заробітку можливий тільки в разі, якщо після видобутку монет не продавати їх, а зберігати не менше кількох років, сподіваючись, що їх вартість серйозно збільшиться.

Новітні технології

У другій половині 2018 року на ринок вивели обладнання S15. Апарат споживає стільки ж електроенергії, скільки і S9, але має більш високу продуктивність. На самому початку 2019 року розробник продав всі виготовлені пристрої в дводенний термін за рахунок надання величезного дисконту. Вже через 2 місяці після цього з'явився пристрій S17, ефективність роботи якого на 23% вище, ніж у 15 моделі.

Незважаючи на те, що майнінг зараз не приносить такий же прибуток, яку приносив раніше, все ж він вигідніший зараз, ніж просте зберігання криптовалюта з надією, що вона серйозно додасть у вартості в майбутньому. Хоча, якщо говорити про 2014-2017 роках, коли той же btc ріс надзвичайно швидкими темпами, майнінг по прибутковості сильно поступався простому трейдерству.

Можна зробити простий висновок - сьогодні не найкращий час для того щоб приватному підприємцю займатися Майнінгом, якщо виробничі потужності малі. Але, якщо бажання зайнятися цим ризикованим бізнесом не пропало, потрібно підшукати можливості отримання більш дешевої електроенергії. Також буде потрібно акумулювати кошти для утримання і обслуговування устаткування. Зароблені монети використовувати для цього не варто.

Інші способи заробітку на криптовалюти

Створюйте свій бізнес і отримуйте фінансування на ICO - бажаючих інвестувати досить багато. Якщо вам страшно гратися з криптовалютою, але хочеться спробувати більш-менш стабільні варіанти, спробуйте попрацювати з валютами Bitcoin і Blockchain, а заробити багато можна на нових валютах gram і cardano. При цьому на ринку знаходиться ще як мінімум 7 валют: stellar, xrp, prizm, bip, bat, btt, mfcoin, які також відрізняються високою ефективністю. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

cat-img

Категорії