Актуальні бізнес ідеї в Америці цікавлять багатьох наших співгромадян. Невизначеність майбутнього в нашій країні лякає набагато більше, ніж спалювання всіх мостів і переїзд на ПМЖ на далекий континент, де часто немає ні родичів, ні знайомих. Хоча в Америці є безліч різних держав, як успішних, так і не дуже, в більшості випадків запит стосується Сполучених Штатів, рідше - Канади. Погодьтеся, набираючи в пошуковику «Нові бізнес ідеї в Америці», навряд чи користувач має на увазі Гондурас або Венесуелу.

Значить, будемо писати про бізнес ідеї саме з США і Канади. Вони, як по розвитку, так і за потребами населення, дуже схожі.

Актуальні бізнес ідеї в Америці

У Північній Америці емігрантові найлегше почати з відкриття малого бізнесу. Саме цей вид підприємницької діяльності підтримується державними структурами на всіх рівнях, особливо в США. Користь від такого рішення ще і в тому, що в разі провалу, ви ризикуєте тільки невеликими вкладеними коштами, і можете сконцентруватися на інший діяльності. Якщо ж ви вкладете все і не досягнете успіху, тоді доведеться влаштовуватися на роботу до інших власників бізнесу. Про своє підприємство на час доведеться забути.

Бізнес на облаштуванні та обслуговуванні спортзалів

Ця бізнес ідея в Америці стала популярною кілька років тому. Справа в тому, що ожиріння до сих пір є «бичем» американців. Постійна сидяча робота в офісах і перекушування в фаст-фудах призводять до швидкого набору ваги, а відвідувати спортзал часто не вистачає часу або сил. Відповідальні власники бізнесу, розуміючи, що проблеми з вагою призводять до зниження трудової ефективності прагнуть якимось чином долучити своїх співробітників до занять спортом. Найбільш популярним є надання одного приміщення в офісі для обладнання міні-спортзалу або спортивного куточка. Все, що потрібно від вас - знайти таких підприємців, обладнати для них тренажерний зал і взяти на роботу фітнес-тренера, який буде займатися з персоналом. Чим більше спортзалів ви обладнаєте, тим більший прибуток від підприємців отримаєте. Головне - це покупка якісних тренажерів і постійний сервіс обладнання. У разі, якщо співробітник травмується і буде доведено, що травма сталася з вашої вини, то страхова компанія вас розорить в буквальному сенсі слова.

Таксі для домашніх тварин

Актуальність цієї бізнес ідеї з Америки можна зрозуміти тільки в разі, якщо ви почнете бізнес в містах, де є безліч світських людей, наприклад, Лас-Вегас і Лос-Анджелес. Постійні вечірки, прийоми, фестивалі і т.д. не дозволяють їм самостійно доглядати за вихованцями, а положення зобов'язує, щоб камера не могла зловити кадр з нестриженим або змарнілим песиком, або кошеням. Саме на цьому і заробляють служби таксі для тварин. Вони розвозять вихованців по ветеринарним клінікам, салонам краси, кафе для тварин, готелям і т.д.

Бізнес на створенні мобільних готелів

Мобільного готелем називають автофургон або трейлер. В успішності цієї бізнес ідеї з США сумніватися не варто, адже трейлер в цій країні не прийнято вважати тільки туристичним будиночком на колесах. У таких «будинках» багато американців народжуються і проживають все життя. Так ось, ідея мобільних готелів - це організація відпочинку гостей міста або селища за адресою, наданою клієнтом. Тобто, клієнт дзвонить, вказує адресу, і йому туди підганяють затишний готельний номер з усіма зручностями. Перевагою такого бізнесу для клієнтів є, в першу чергу те, що він селиться в безпосередній близькості від місця, яке необхідно йому по роботі або відпочинку, ну і вартість такого «номера» нижче ніж в готельних номерах і навіть в мотелях.

Громадська пральня

Про новизну цієї бізнес ідеї з Америки годі й казати. Громадські пральні в Штатах популярні ще з першої половини минулого століття. Навіть вираз «відмивати гроші» прийшло саме з цих закладів, оскільки гангстер Аль Капоне побудував першу мережу таких пралень спеціально для того, щоб «відбілювати» гроші, отримані кримінальним шляхом, проганяючи їх через пральні. Незважаючи на те, що ідея не нова, її популярність не згасає, оскільки, на відміну від нас, у американців немає традиції купувати власну пральну машину. Більшість з них живуть в орендованих квартирах, а переїжджати зручно без нічого, не обтяжуючи себе накопиченим за життя скарбом. Отже, відкривши пральню, ви ніколи не будете відчувати нестачу в нових клієнтів. Як виняток - в разі якщо ви відкриєте її поруч з уже діючим закладом. Варто сказати, що географічне положення подібного об'єкта потрібно вибирати особливо ретельно. Тобто ні в якому разі не відкривайте такий заклад в передмісті, де у кожної сім'ї є своя пральна машина. Оптимальне рішення - відкриття пральні в районах з багатоповерхівками. Саме тут користуються найбільшим попитом на послугу.

Бізнес на закладах громадського харчування з самообслуговуванням

У таких закладах ви ніколи не побачите офіціанта, поки не доведеться платити за спожиту їжу. На роздачі також живу людину ви зможете побачити тільки тоді, коли в гастрономічній ємності закінчиться якась страва. Ефективність цієї ідеї малого бізнесу з Америки в тому, що люди не стоять в чергах для того щоб замовити на роздачі блюдо, що сподобалося, а також не чекають, поки його принесе офіціант. Оригінальність бізнесу в тому, що людина платить не за кількість їжі, яку він набрав, а за тарілку. Наприклад, тарілка салату коштує 1 USD, тарілка м'яса 2 USD і так далі. Це дозволяє в години пік обслуговувати величезну кількість відвідувачів. Повірте, від них відбою не буде, оскільки американцям припав до душі такий вид «перекусів».

Бізнес на реалізації живих квітів через вендинговий апарат

Цей бізнес, без сумніву можна віднести до розділу «Актуальні бізнес ідеї в Америці». Так, перший торговий автомат, який продає квіти, з'явився не так давно, але, як виявилося, послуга за короткий час стала мега популярною. Таким чином, сьогодні подібні апарати вже є у багатьох містах Сполучених штатів і Канади. Проте, попит ще довго буде перевищувати пропозицію, оскільки це дуже вигідно по грошах. Зокрема, букет з автомата обійдеться приблизно в два рази дешевше букета з магазину флористики. Також це дуже зручно, оскільки у будь-якого магазину флористики (за винятком кількох цілодобових) є графік роботи. Отже, пізно ввечері купити букет не вдасться, тоді як доступ до торгового автомату є завжди, навіть в День Незалежності і День Подяки. Вартість такого автомата, в якому є функція підтримки мікроклімату для квітів становить близько 5-5.5 тисяч USD.

cat-img

Категорії