Маленькі бізнес ідеї на дому - це саме те, з чого варто починати великий бізнес новачкам. Так можна вчитися на власних помилках і знайомитися з роботою в конкурентному середовищі, не боячись великих фінансових втрат. Навіть якщо є можливість зі старту вкласти велику суму, радимо починати з малого. У матеріалі ми розглянемо кілька способів отримання прибутку на дому, а ви зможете вибрати те, що вам більше «до душі».

Маленькі бізнес ідеї на дому

Якщо у вас квартира, в якій можна виділити одну кімнату під бізнес, або невеликий приватний будинок, можна стати виробником товару без орендної плати та найму працівників, оскільки невеликий обсяг виробництва можна організувати самостійно, або залучити до процесу інших членів сім'ї. Таким чином маленькі бізнес ідеї на дому не потребуватимуть великих стартових вкладень, а ризики «провалу» будуть мінімізовані.

Виготовлення Суперфуду і корисних перекусів

Сьогодні трендом є здоровий спосіб життя (ЗСЖ), а, значить ті, хто піклується про себе, поступово переходять до здорового харчування, зацікавлюючись у «Суперфуді» як джерелі змін в організмі. До цієї категорії можна віднести малокалорійні ягоди, фрукти і овочі. До цього списку можна віднести насіння Чіа, бобові, полбу, кіноа, чіпси з фруктів і т.д. Все це може стати основою не тільки перекусів, але і повноцінного щоденного раціону людини, яка турбується про власне здоров'я. Оскільки попит на здорове харчування тільки на стадії зародження, то зараз саме час зайнятися виробництвом корисних перекусів.

Виготовлення меблів та аксесуарів для домашніх тварин

Останнім часом ставлення наших співгромадян до вихованців сильно змінилося в позитивну сторону. Тому тварин не тільки балують купівлею дорогих спеціалізованих кормів, а й дбають про аксесуари, які оптимізують догляд, купують їм одяг, переносні лотки, спальні місця та інші меблі. Природно, що безліч подібних товарів можна купити в спеціалізованих магазинах, але вироби масового виробництва характеризуються безликостью. Наприклад, фабричний светрик не завжди зможе підійти вашій собаці за розміром, а будиночок для кішки може бути або занадто великим, або занадто маленьким, тому вироби індивідуального виготовлення будуть затребувані завжди. Людям з досвідом пошиття або виготовлення меблів буде легше розвивати цей маленький бізнес в будинку. Ідеї ​​на перших етапах можна черпати в тих же зоомагазинах, а з досвідом можна починати придумувати оригінальні моделі.

Як це зробити ?

Вибрати найбільш підходящу справу і навчитися обраному ремеслу. Вибрати матеріали, основу і сировину для виробництва товарів (від 60 USD). Придбати необхідне обладнання та інструменти, якщо це необхідно (від 250 USD). Виготовити пробну партію товару (по 1 одиниці в асортименті) для вітрини і портфоліо. У майбутньому асортимент можна збільшувати, також потрібно обов'язково брати участь в показах, виставках і майстер-класах. Мінімальна націнка на товар становить 100%, а рівень прибутку залежить від якості, оригінальності товару і маркетингової кампанії.

Вирощування Мікрогрін

Мікрогрін (мікрозелень) називають ту ж зелень і бобові тільки на першій стадії зростання. Фахівці-біологи наполягають на тому, що перші кілька листочків містять найбільшу кількість вітамінів і мікроелементів. Вирощування Мікрогрін не ускладнене з якимись особливими труднощами, разом з тим попит на цю продукцію величезний не лише з боку споживачів, але також і закладів громадського харчування. Причому падіння попиту в найближчі роки не очікується. Якщо ви живете в приватному будинку, Мікрогрін можна вирощувати в теплицях і парниках. У квартирі ідеальним місцем для вирощування стануть шухлядки на підвіконнях і засклених балконах.

Як це зробити?

Провести моніторинг конкурентного середовища і попиту. В першу чергу «відпрацювати» заклади громадського харчування, ринок і інтернет-торгівлю. Навчитися вирощування Мікрогрін, тому що кожному виду зелені потрібен свій особливий догляд. Придбати насіння під посадку, шухлядки і контейнери, а також весь необхідний інструментарій (від 60 USD). Щоб в майбутньому розширити малий бізнес, необхідно поступово перетворювати захоплення в серйозну справа, збільшувати посадочні площі й асортимент рослин. Якщо у вас немає теплиці, яка може бути адаптована під вирощування Мікрогрін, необхідно облаштувати її (вартість облаштування від 10 USD за 1 метр квадратний при наймі бригади працівників.

cat-img

Категорії