Актуальні бізнес-ідеї на першому поверсі житлового будинку знадобляться людям, які хочуть організувати свій власний бізнес і мають (або планують купити) для цього відповідне приміщення.

Це приміщення знаходиться на першому поверсі житлового будинку і тому є ласим шматочком для багатьох підприємців. Незалежно від підприємства, яке планується відкрити на першому поверсі житлового будинку, заходи щодо організації бізнесу приблизно однакові.

Перше, що потрібно зробити - це знайти потрібний район і будинок (якщо немає своєї власної квартири на першому поверсі). Далі здійснюється купівля квартири і її переведення в нежитловий фонд.

На виконання готельного входу в приміщення потрібно отримати дозвіл. Також необхідно провести ремонт в приміщенні і укласти договори з водоканалом та іншими службами.

Бізнес-ідеї на першому поверсі житлового будинку

Магазин

Одна з найпопулярніших бізнес-ідей - відкрити на першому поверсі магазин. У ньому може продаватися що завгодно. Однак найбільш оптимальним варіантом для житлового будинку є цілодобовий продуктовий магазин. Слід враховувати, що його робота не повинна заважати жителям будинку. Також він повинен відповідати всім вимогам щодо природного освітлення (вікон). Не менш важливими є гігієнічні норми, встановлені державою. Всі ці нюанси слід вирішити на початковому етапі організації бізнесу.

Бар

Це досить ризикована, але все ж, гідна ідея для бізнесу на першому поверсі житлового будинку. При організації такого бізнесу слід враховувати інтереси мешканців будинку, в якому планується відкриття бару. Справа в тому, що часто вони незадоволені шумом, що виникають через роботу обладнання або музики. Також мешканці будинку можуть бути негативно налаштовані проти такого закладу через наявність неприємних запахів, сміття і гризунів. Всі ці моменти необхідно вирішити на першому етапі організації бізнесу.

В цілому, відкриття бару на першому поверху житлового будинку має ряд переваг, таких як висока рентабельність, швидка окупність, високий попит у населення, невелика сума вкладень на початковому етапі, невеликий штат співробітників.

Звичайно ж, цей вид бізнесу має деякі особливості. При його організації потрібно не тільки вирішити питання з мешканцями будинку, але також і отримати різні дозвільні документи. Наприклад, це ліцензія на продаж алкоголю. Також необхідно враховувати високий рівень конкуренції.

Перукарня

Перукарня на першому поверсі житлового будинку - це хороша бізнес-ідея для підприємливих і, перш за все, талановитих людей з багаторічним досвідом роботи в даній професії. Цей вид діяльності має шанси на успіх, як в мегаполісі, так і в невеликому місті. Всюди є жінки і чоловіки, які хочуть мати гарний вигляд і піклуватися про свій імідж. Перукарня повинна розташовуватися в легкодоступному місці з хорошим транспортним сполученням і доступом до автостоянки. Якщо говорити про розміри приміщення, то воно не може бути занадто маленьким. Необхідно облаштувати окрему кімнату очікування, туалет для клієнтів, кімнату для спілкування і головний зал.

Аптека

Постійна тенденція зростання фармацевтичного ринку говорить про те, що відкриття власної аптеки може виявитися дуже прибутковою справою. Якщо ви плануєте відкрити власну аптеку, варто пам'ятати наступне. Управління аптекою - це регульована законом діяльність. Відповідно до положень Закону, щоб відкрити аптеку, необхідно отримати дозвіл. Володіти аптекою може будь-який громадянин. Якщо він сам не є досвідченим фармацевтом, то повинен найняти людину для керівництва аптечним підприємством. Через безліч вимог законодавства, пов'язаних з отриманням дозволу на відкриття власної аптеки, багато підприємців вирішують приєднатися до організованих аптечних мереж. Завдяки цьому можна скористатися їх готовими і перевіреними рішеннями і багаторічним досвідом ведення бізнесу. Перший поверх житлового будинку - один з кращих варіантів для розташування аптеки.

Туристична агенція

У вік Інтернету, де можна знайти що завгодно, туристичне агентство здається ризикованим підприємством. У великих містах можна знайти безліч установ, що продають поїздки, тому при бажанні збільшити шанси на успіх в своєму бізнесі, слід зосередитися на зручному місці, яке дозволить залучити якомога більше клієнтів. Важливим є питання маркетингу, який дозволить залучити якомога більше потенційних клієнтів.

Робота в сфері туризму доставляє масу задоволення від виконаної роботи. Однак ведення туристичного агентства, як і інші види діяльності, пов'язані з обслуговуванням клієнтів, а тому вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта.

Салон краси

Косметичний бізнес - це особливий вид діяльності: його можна запустити практично де завгодно: і в маленькому місті, і в спальному районі, а також в центрі мегаполісу. Ідеальним місцем для салону краси стане перший поверх житлового будинку. Характерною рисою даного бізнесу є дуже високий попит на професійні, спеціалізовані послуги - люди хочуть виглядати привабливо і користуються допомогою косметолога для отримання швидких і якісних результатів. Найголовніше - враховувати потреби потенційних клієнтів, що дозволяє створювати цікаву пропозицію, відповідну їх очікуванням.

Якщо говорити про вартість впровадження даної бізнес-ідеї, то конкретні цифри назвати неможливо. Багато що залежить від розміру пропозиції, брендів, які пропонуються, класу обладнання, площі приміщення і, нарешті, місця, в якому планується відкриття салону. Це далеко не повний список бізнес-ідей, які можна реалізувати на першому поверсі житлового будинку.

Будь-яка ідея при правильному підході може перетворитися в успішний і прибутковий бізнес.

cat-img

Категорії