Найбільш актуальна сьогодні бізнес ідея за містом  - це організація підприємницької діяльності, пов'язаної з рекреаційною сферою.

Підтвердженням того є щорічне збільшення туристичного ринку в світі на 5%. Навіть в нинішньому, 2020 році під час пандемії коронавіруса, туристичний ринок просів тільки в країнах, які COVID 19 вразив найбільше. Але це торкнулося тільки міжнародного туризму. Якщо ж говорити про внутрішній, то, наприклад, в нашій країні він процвітає, оскільки громадяни, що раніше відпочивали за кордоном, сьогодні вибирають для відпочинку вітчизняні курорти. Ми зібрали кілька цікавих ідей, які допоможуть побудувати успішний, довгостроковий і прибутковий бізнес сьогодні.

Успішні бізнес ідеї 2021 роки за містом

Організація агросадиби

У країнах Заходу фермери формують свій дохід не тільки з сільськогосподарської продукції. Практично половина прибутку (до 40%) - це прибуток, який приносять відпочиваючі. У нашій країні розвиток агротуризму поки йде повільними темпами, але це не означає, що ідея є малоперспективною. Якщо ви є власником земельної ділянки в сільській місцевості, де є красиві пейзажі, природа, озера, можна зробити з нього агросадиби, в яку будуть приїжджати городяни не тільки для того щоб відпочити від міського темпу життя, а й самостійно випробувати «труднощі » сільського господарства.

2. Організація зіплайн-атракціону

Ця бізнес ідея за містом полягає в обладнанні швидкісного спуску за допомогою спеціальної «каретки», підвішеною на сталевому тросі. Основною проблемою в цьому випадку є вибір необхідного місця. Для атракціону потрібна горбиста або гориста місцевість, щоб обладнати місця старту (на висоті) і фінішу (нижче рівня старту). Також з особливою відповідальністю необхідно поставитися до монтажу троса (компанії, які професійно займаються цією діяльністю, практично відсутні). Також певні труднощі можуть виникнути і з бюрократичною  складовою питання. Якщо ж врахувати те, що спуск по зіплайну триває не більше 1 хвилини, атракціон може забезпечити високу пропускну здатність. Середня вартість вхідного квитка складає від 5 до 20 USD, в залежності від популярності послуги.

3. Персональні тури

Популярність пакетних (базових) турів серед відпочиваючих значно впала за останні роки. Люди вважають за краще самостійно вибирати об'єкти та розваги, які вони хочуть відвідати під час проведення туру. Потрібно сказати, що самостійне планування такого туру пов'язано з певними складнощами. Саме тому зараз великою популярністю користуються служби, які надають спектр доступних об'єктів і розваг, турист самостійно вибирає ті, які він хоче відвідати, вказує час, який він може на це витратити, а служба планує, розробляє і проводить сам тур, відштовхуючись від тих переваг, які висловив замовник. Найчастіше такі служби працюють при готелях або зонах відпочинку, але є і самостійні туристичні агентства, націлені на туризм в певному регіоні.

4. Створення кукурудзяного лабіринту

Кукурудзяний лабіринт є популярною розвагою в країнах Америки і Європейського союзу. У нас же подібна сезонна розвага поки не розвинена. Саме тому, якщо починати вже зараз, можна отримати більший прибуток за короткий час. Суть ідеї в тому, що на кукурудзяному полі потрібно прокласти мережу стежок і скласти квести для того щоб ведучі компанії могли організовувати змаганя в швидкості проходження маршрутів. Варто сказати, що сезонність бізнесу аж ніяк не є проблемою, адже таким способом в регіон можна «притягнути» туристів, які раніше його не відвідували. А це, в свою чергу, буде стимулювати розвиток інших навколотуристичних бізнесів.

5. Пішохідний туризм (походи)

Ця сфера передбачає величезну кількість всіляких варіантів. Відвідування можуть бути пізнавальними, з відвідуванням місць, де колись відбувалися історично-значимі події, або фізкультурно-оздоровчими. Другі бувають лижними, гірськими, водними. За місцем старту - лінійними і кільцевими. За тривалістю - турами вихідного дня або тривалими. Головна перевага, яку надає ця бізнес-ідея за містом, це можливість об'єднання різних груп людей.

Якщо ви маєте у своєму розпорядженні багатства природи, можлива організація рибальських, мисливських, фототурів, бізнес-турів і т.д. Ця діяльність характеризується яскраво вираженою сезонністю.

6. Організація курсів виживання

Хто дивиться канал Discovery, для тих такі курси не в дивину. Весь курс складається з теоретичної та практичної частини. Базою для другого етапу часто є важкодоступна дика природа. На першому етапі учасники отримують знання з надання екстреної медичної допомоги, облаштування особистих укриттів, розведення багать в умовах негоди, видобутку їжі і води. Ці знання вони потім застосовують на практиці, оскільки виявляються відрізаними від цивілізованого світу і всіх принад цивілізації. Почати таку прибуткову справу може відставний військовий, пожежник або рятувальник. Жителі мегаполісів готові платити за проходження дводенного курсу виживання близько 70-80 доларів з людини.

7. Проведення гірських бізнес тренінгів

Сьогодні серед власників компаній стало популярним не тільки проведення усіляких тім-білдингів і корпоративів на лоні природи, але також і організація ділових тренінгів для персоналу своїх організацій. Суть такого «туризму» зводиться до того, що адміністрація якійсь кампанії за велику суму наймає екстрим-тур у агентства. Бізнесу створюються такі умови, в яких без підтримки товаришів вирішити або подолати їх неможливо.

Саме після подолання перешкоди, бізнес-тренер починає пояснювати, як таку командну тактику можна застосувати для бізнесу. Час відпочинку також не проходить даром, оскільки за цей період співробітники знайомляться з концепціями «Блакитного і Червоного океанів», грають в бізнес-гри або беруть участь в побудові «Крива Цінностей» або «Карти Успіху».

cat-img

Категорії