Бізнес-ідеї в Запоріжжі, які пропонуються в цій статті, можуть стати корисними для підприємців-початківців. Тут зібрані найактуальніші варіанти для заробітку, що залишаються актуальними з року в рік. Бізнес-ідеї в Запоріжжі

Каршерінг-сервіс

Каршерінг-сервіс - відмінна ідея для такого міста, як Запоріжжя. Така послуга, як оренда авто через мобільні сервіси з'явилася відносно недавно, але вже встигла завоювати довіру багатьох споживачів. Вона особливо актуальна для курортних міст, коли туристу вигідніше орендувати транспортний засіб, ніж брати таксі. Авто чекає клієнта в будь-якій точці міста на автостоянці. Спеціального місця для його отримання немає. Де знаходиться вільний ТЗ, можна дізнатися за допомогою спеціальної мобільної пропозиції.

Слід зазначити, що клієнт оплачує час, на який він взяв автомобіль. Всі інші витрати, такі як техобслуговування, паливо, ремонт і т.д., несе орендодавець. Для того щоб відкрити каршерінг-сервіс, знадобляться автомобілі. Їх можна придбати за лізинговою схемою або орендувати у приватних власників. Також необхідно обладнати їх спеціальними телематичними системами. Для залучення клієнтів використовується не тільки сайт, але також і реклама, яка розміщується в ЗМІ, інтернеті, біглбордінгу і т.д.

Відкрити каршерінг-сервіс досить дорого, але з огляду на стрімкий розвиток даного бізнесу в Україні, можна сказати, що він досить вигідний.

Магазин органічної їжі

Перспективність даної бізнес-ідеї зумовлена ​​зростанням популярності здорового способу життя. Часто люди, які віддають перевагу здоровому харчуванні, незадоволені асортиментом товарів в супермаркетах або на ринках. Вони вважають, що продукти, які там пропонуються, мають сумнівну якість. Відкриття магазину органічної їжі задовольнить їх потреби. При організації даного бізнесу в Запоріжжі, як і в будь-якому іншому місті, необхідно керуватися наступними принципами. Це якісна їжа, корисна для здоров'я, дотримання санітарно-епідеміологічних норм, а також асортимент продукції, схвалений дієтологами і медиками.

У магазині органічної їжі можна продавати таку продукцію, як м'ясо, молочні продукти, яйця, овочі, фрукти, зелень, ягоди, злаки і т.д.

У магазині можна організуватися зону, в якій будуть продаватися продукти для діабетиків або дітей. Слід зазначити, що товари, представлені в магазині, повинні мати відповідні сертифікати якості, результати лабораторних досліджень, підтверджені документально і т.д. Основними споживачами органічної їжі є прихильники здорового способу життя, люди, змушені вживати таку продукцію за медичними показаннями, і діти.

Дитячий центр

Відкриття розвиваючого центру для дітей - перспективний напрям діяльності. Це актуальна бізнес-ідея для такого великого міста, як Запоріжжя. Напрямок такого центру може бути найрізноманітнішим. Його вибирають після визначення потреб потенційних клієнтів. Наприклад, це може бути організація для дозвілля дітей молодшого віку. Також це можуть бути танцювальні гуртки, спортивні секції, а також центри, які спеціалізуються на вивченні іноземних мов або з навчання образотворчому мистецтву. До окремої ніші можна віднести корекційні центри. Однак в таких організаціях для роботи з дітьми залучаються фахівці: педагоги, медики, психологи і т.д.

Точка на ринку

Точка на ринку - це бізнес-ідея, яка підійде для починаючого підприємця. На відміну від попередніх варіантів, ця бізнес-ідея менш витратна. Зокрема, не потрібно витрачати великі гроші на оренду і т.д. Відкрити торговельну точку можна на змішаному ринку, де реалізуються товари різного напрямку (продовольчі, непродовольчі, сільськогосподарські та ін.). Також бувають речові ринки, на яких можна купити все, крім їжі, і зооботанічному, на яких представлені рослини і тварини. До переваг відкриття торгової точки на ринку можна віднести наступне:

- невеликі витрати. Орендувати павільйон або невеликий намет можна за невисокою ціною. Закуповувати велику кількість товару на початковому етапі не потрібно;

- графік роботи, який можна підлаштувати під себе;

- висока відвідуваність. Ринок в місті - це одне з найбільш відвідуваних місць.

Фотостудія

Сьогодні послуги фотостудій досить затребувані. Це особливо помітно у великих містах. У моді - сімейні фотосесії. Також користується попитом предметна зйомка для журналів, кафе, ресторанів і магазинів. У порівнянні з великими мегаполісами, конкуренція в регіональних містах поки що невелика. Крім того, можна виділитися за рахунок оригінальної пропозиції. Фотостудія може бути як проста, так і інтер'єрна. У простій фотостудії проводиться предметна, портретна і багатоцільова зйомка. Для цього тут є все обладнання.

У інтер'єрній фотостудії обладнується кілька художньо оформлених зон. Також є гримерка, де переодягаються перед фотосесією. При організації даного бізнесу слід враховувати, що ключовою статтею витрат є професійне обладнання. В цілому це не самий витратний вид бізнесу. Однак він вимагає терпіння і постійної активності.

Магазин посуду

Посуд є одним з найпопулярніших товарів. Попит на нього хоч і не дуже високий, але стабільний. Перш, ніж втілити цю бізнес-ідею в життя, необхідно вивчити пропозицію конкурентів, визначити, яка саме продукція користується найбільшим попитом, а також дослідити цільову аудиторію. Краще робити ставку на представників середнього класу. Це пов'язано з тим, що в спеціалізованих торгових точках пропонують занадто дорогий посуд, часто недоступний для покупців із середнім заробітком. У супермаркетах, навпаки, якість посуду знаходиться на низькому рівні. Також слід враховувати, що останнім часом користується популярністю екологічно чиста продукція, тому у постачальника необхідно вимагати документи, що підтверджують її якість.

cat-img

Категорії