Вашій увазі пропонуються актуальні бізнес ідеї в Коломиї, які допоможуть відкрити свою справу навіть в період економічної кризи, викликаного епідемією коронавірусу.

Глобальний економічний колапс є серйозною проблемою для багатьох галузей. Однак найкреативніші підприємці здатні перетворити спад в бум своєї діяльності. Для цього вони використовують всі можливості інтернету.

Бізнес ідеї в Коломиї, які пропонуються в даній статті, дозволять не тільки вижити, але і процвітати в цей непростий період.

ТОП 7 бізнес ідей в Коломиї

Доставка готових страв з ресторану

Гастрономія була однією з перших галузей, яка відчула заморозку економіки. Не виключенням стали численні кафе і ресторани в Коломиї. Для багатьох підприємців цього міста рішення про закриття ресторану було початком кінця бізнесу. Однак з'явилася група бізнесменів, які придумали, як вижити в таких непростих умовах. Вони активізували діяльність через Інтернет і запустили можливість замовляти страви онлайн зі свого меню. Для рестораторів, які не мають власного автопарку і ще не налагодили поставки, порятунком стало укладання договорів з посередниками. Це дозволило швидко впровадити абсолютно нові пропозиції доставки.

 Продаж товарів через інтернет-магазин

Незалежно від того, керуєте ви продуктовим магазином, продаєте побутову техніку або зберігайте фрукти і овочі, ви повинні дозволити своїм клієнтам замовляти продукти через Інтернет. Запуск веб-сайту дозволить залучити нових покупців. Продаж через інтернет з прямою доставкою покупок на певну адресу в Коломиї становить серйозну конкуренцію традиційним продуктовим магазинам. У разі магазинів, що продають побутову техніку і електроніку, Інтернет може стати відмінним способом розширити бізнес на національному або навіть міжнародному рівні без великих витрат. Для овочевого магазину буде чудовою ідеєю створити просту онлайн-систему, яка дозволить замовляти свіжі овочі і фрукти для будинку або офісу.

Доставка квітів

Квіткові магазини, розташовані в Коломиї, істотно постраждали від економічного спаду, викликаного епідемією коронавірусу. Однак в їх випадку також можливо змінити або розширити бізнес-модель за рахунок нових послуг. Відмінний спосіб використовувати Інтернет під час кризи - шукати нових клієнтів в місті та прилеглих селищах, давши можливість замовити букет за конкретною адресою, не виходячи з дому.

Добре продумана пропозиція квіткової пошти не тільки приверне нових одержувачів, а й сприятиме підвищенню впізнаваності бренду серед споживачів.

Персональні тренування онлайн

Закриті фітнес-клуби, тренажерні зали і спортивні зали - всі ці заклади постраждали від економічного спаду. Вони були місцем повсякденної роботи багатьох професійних персональних тренерів, які вели свою діяльність за допомогою прямого контакту з клієнтом. У той же час маса клієнтів, які до сих пір вели спортивний і здоровий спосіб життя, повинна була знайти спосіб продовжити тренування вдома. На жаль, простого замовлення базового обладнання часто буває недостатньо.

В епоху загального доступу до Інтернету і мобільних пристроїв можна легко перенести свій офлайн-бізнес в онлайн-світ. Дистанційне навчання та постійний контроль за успішністю учнів можливі завдяки додаткам, що відстежує їх активність. Досвідчені тренери також можуть запустити канал на YouTube і таким чином створити свій особистий бренд.

Навчання іноземним мовам онлайн

Мовні школи, як і загальноосвітні установи Коломиї, були закриті через заморожування багатьох секторів економіки. Деяким вчителям і педагогам довелося реорганізувати свою роботу і почати навчання віддалено, не виходячи з дому. У багатьох випадках можна проводити уроки англійської за допомогою телеконференції або розмови з використанням таких додатків, як Skype. Також існує безліч платформ, що дозволяють ділитися навчальними матеріалами та проводити тести. Для індивідуальних викладачів рекомендується створити власний блог або відеоблог. Зібравши співтовариство, можна монетизувати свою діяльність і продавати власні курси або індивідуальні консультації. Люди, які знають нішеві мови, такі як польську або чеську, можуть, таким чином, також наблизити культуру країн, громадяни яких говорять на них, шляхом створення цікавого контенту в Інтернеті. Це може виявитися хорошою прелюдією до відкриття власної справи.

 Інтернет ЗМІ

У Коломиї дуже мало новинних інтернет-видань. У цьому місті є кілька телеканалів і радіостанцій, але вони не задовольняють потреби населення в повній мірі. Тим більше, що багато людей перейшли в інтернет і їм катастрофічно не вистачає такого ресурсу. Заповнити цю прогалину, можна зібравши команду журналістів. Це не обов'язково повинні бути люди з дипломом про вищу освіту. Головне - щоб вони були грамотними. Заробляти на новинному сайті можна за допомогою реклами місцевої продукції. Також можна розміщувати замовні статті на певну тему.

Інтернет-магазин вишиванок

Особливість Коломиї – це базар вишиванок. Ці нічні базари привертають велику кількість туристів. Однак в період пандемії коронавірусу їх кількість істотно скоротилося. Разом з тим, попит на вишиванки не падає. Відкривши інтернет-магазин, в якому буде продаватися дана продукція, можна забезпечити регулярний заробіток. Звичайно ж, знадобитися стартовий капітал. Також слід організувати доставку продукції по регіонах. На жаль, є галузі, де працювати в кризу практично неможливо. Тому варто розглянути можливості диверсифікації бізнесу і відкриття нових напрямків продажів і послуг.

cat-img

Категорії