Актуальні бізнес ідеї в Дніпрі окреслити в двох словах не вийде. Більш того, не вдасться спроектувати ідею, яка довела свою ефективність на Заході, на місто України. Безліч таких ідей просто не проживуться в країні. Ми ж спробуємо розповісти про те, які бізнес ідеї 2020 в Дніпоі приживуться, і напевно продемонструють свою прибутковість за умови правильного підходу і складання грамотного бізнес-плану. Причому, можете бути впевнені, актуальність цих ідей не зникне протягом, як мінімум, десятиліття.

Актуальні бізнес ідеї в Дніпрі

Вендинговий бізнес

Якщо звернути увагу на Сполучені штати або, тим більше, Японію, то в цих країнах щільність розміщення торгових апаратів доходить до 1 на 40 і 20 осіб відповідно. У Дніпрі вендинг знаходиться тільки в стадії «зародка», оскільки тут щільність розміщення становить 1 на 1 тисячу чоловік, причому в основному - це кавові автомати. Не варто думати, що торгівля снеками, або предметами, які можуть знадобитися несподівано (наприклад, парасолька під час дощу), зазнає фіаско. Споживачам набагато легше придбати якийсь шоколадний батончик або пляшку coca-cola в автоматі, ніж заходити для цього в магазин і стояти в черзі.

Соляні кімнати

Оскільки загазованість повітря, особливо в великих містах, призводить до зростання захворювань дихальних шляхів, то актуальність цієї бізнес ідеї в Дніпрі в 2021 році з роками тільки збільшуватися. Сьогодні такі «печери» досить рідкісні. За статистикою щільність їх розміщення становить 1 на 100 000 чоловік. І це статистика тільки по мегаполісам. Якщо підключити сюди міста середнього розміру і маленькі містечка, ситуація буде виглядати набагато сумніше. Для того щоб почати бізнес, не потрібно вкладати величезні кошти і отримувати дозвільні документи. Досить тільки мати квартиру в кілька кімнат, і звернутися до спеціалізованої фірми, яка проведе ремонт зі створенням інтер'єру соляної шахти (на стіни і стеля укладається шар природного солі). Вологість в таких кімнатах дорівнює нулю і повітря просочується солями, що робить благотворний вплив на організм людини: упорядковує дихання і заспокоює його. Якщо говорити просто - ви будете отримувати прибуток з повітря, оскільки в таких кімнатах необхідно просто регулярно прибирати.

Студія дитячої творчості в ТРЦ

Оскільки діти в торговому центрі є тягарем (вони реально заважають здійснювати покупки), то зі збільшенням кількості ТРЦ ефективність цієї бізнес ідеї в Дніпрі 2021 року тільки рости. Подарувати своєму чаду кілька хвилин спілкування з іншими дітьми і заняття іграми - це забезпечити собі мінімум годину вільного шопінгу. І йому буде цікаво в оточенні інших дітей, і ви зможете цілком поринути в світ покупок, не відволікаючись на те, щоб час від часу заспокоювати хникаючого малюка (похід в магазин для дитини - це завжди великий стрес). У студії діти можуть займатися ліпленням (пластилін або полімерна глина), малюванням, іграми в розвиваючі ігри -  все залежить від вашої фантазії. Для запуску бізнесу буде потрібно стартовий капітал від 6 тисяч USD, які підуть на оформлення інтер'єру і закупівлю інвентарю, але бізнес швидко окупиться, якщо студія буде розміщена в місці з великим трафіком.

Фітостіни

Про актуальність цієї бізнес ідеї для Дніпра в минулому сперечалися дуже багато і довго, але вона довела свою ефективність. Екодизайн в тренді зараз, і, як свідчать настрої в суспільстві, буде популярним навіть через кілька десятків років. Якщо раніше фітостіни, що представляють собою конструкцію, в яку вмонтовано живі рослини, були популярні в закладах громадського харчування, ТРЦ, клубах, офісних центрах і лікарнях, то зараз все частіше такі фітостіни стають частиною інтер'єру особняків і навіть квартир. З цього випливає, що без роботи ви точно не залишитеся ще багато років. Для спорудження одного «квадрата» Екостом, з оплатою роботи фахівця, знадобиться 40-50 USD. Його вартість для замовника - від 80 до 200 USD, в залежності від того, яка рослинність там буде присутній. Середній замовлення - 400 USD. Також можна організувати догляд за вже спорудженими стінами, що забезпечить додатковий прибуток.

Бізнес на прибиранні (клінінговий бізнес)

Цю ідею в розділ «Бізнес ідеї в Дніпрі 2021» можна внести сміливо. В сфері прибирання приміщень попит досі перевищує пропозицію в кілька разів. Справа в тому, що, якщо ще кілька років тому як великі, так і дрібні компанії мали в своєму штаті технічний персонал, призначенням якого було підтримання чистоти в офісах або виробничих приміщеннях. Тепер же ця сфера віднесена до розділу аутсорсингових послуг, які надаються компаніям зі спеціалізованим обладнанням і навченим персоналом. Найбільш прибутковою нішею бізнесу є обслуговування офісних центрів, ТРЦ, великих компаній і т.д. Варто сказати, що для забезпечення успішності бізнесу, необхідно вкласти чималі гроші, оскільки компанії, що працюють з найбільш грошової нішею, мають «на озброєнні» дорогу техніку, здатну забезпечити високий темп і якість роботи. Якщо немає можливості відразу вкласти в великий капітал, починайте з надання послуг у невеликих магазинчиках і бутіках.

Coffee to GO

Актуальність цієї бізнес ідеї в Дніпрі тільки зростає, причому ринок кави трансформується. Якщо раніше найбільш популярним було відвідування кав'ярень, а пізніше «перекури» біля кавових автоматів в офісних центрах, то зараз величезну популярність набирають закладу «Кава з собою». Вони являють собою або фудтрак (кав'ярні на колесах), або острівці торгово-розважальних-центрів, або кіоски з кавою на вулицях. Відмінністю від кави з автоматів в цих кав'ярнях є професійний підхід до приготування напою. Тобто каву буде робити не бездушна машина, а людина, у якої можна попросити додати дрібку кориці, регулювати кількість води не стандартом, а точніше. Та й тара для такого напою більш зручна - каву можна взяти з собою і нести квартал-два не розливши, оскільки на стаканчику є кришечка. Якщо говорити про вкладення, то вони залежать від того, де ви вирішите розмістити свою кав'ярню. Але загальним для всіх закладів «Кава з собою» є швидка окупність проекту.

cat-img

Категорії