На даний момент уряд цієї країни активно працює над її економічним розвитком. Це сприяє збільшенню кількості суб'єктів малого і середнього бізнесу. На сьогоднішній день в Албанії відзначається наявність величезного потенціалу зі створення нових робочих місць, а також щодо підвищення якості життя населення. Розглянемо актуальні бізнес ідеї в Албанії, які варто реалізувати в 2021 році.

ТОП-5 бізнес ідей в Албанії

Танцювальна школа

Популяризація різних танцювальних програм викликала більший інтерес до вивчення танців. У зв'язку з цим в Албанії з'явилося безліч танцювальних шкіл. Їх пропозиція адресована не тільки професіоналам, але і любителям танців. Чи буде вигідно відкривати нову танцювальну школу? На це питання не можна відповісти однозначно. Заздалегідь варто підготувати аналіз місцевого ринку, який дозволить дізнатися, які школи розташовані в тому чи іншому місті Албанії, і де саме вони знаходяться.

Всупереч зовнішнім виглядом ринок танцювальних шкіл Албанії ще не насичений. Число людей, які цікавляться курсами танців, продовжує зростати, тому часто виникають ситуації, коли немає місця для всіх охочих. Це відкриває нові можливості для підприємців, які бажають працювати в даному напрямку. Слід зазначити і те, що явною перевагою ведення цього бізнесу є те, що підприємцю не потрібні ніякі дозволи або ліцензії. Для управління танцювальної школою не потрібно танцювальних навичок. Не обов'язково проводити заняття самостійно, так як можна найняти для цього кваліфікованих інструкторів.

Читайте також:

Весільний консультант

Весільна церемонія - важлива подія в житті кожної людини. Молоді пари очікують, що їхнє весілля буде ідеальним, але часто не знають, як його організувати. Все частіше вони довіряють організацію власного весілля кваліфікованим консультантам, які мають відповідну схильність до цієї професії і дуже розвинену базу контактів з весільними залами, кейтеринговими компаніями, операторами і фотографами, а також будь-якими іншими компаніями, послуги яких користуються попитом в контексті організації весіль та інших святкових урочистостей.

Попит на послуги весільних консультантів з кожним роком зростає. Безсумнівно, ця професія в майбутньому стане популярною. Допомогу весільного консультанта зазвичай вибирають молоді пари, у яких немає часу займатися організацією весілля і при цьому є адекватні фінансові ресурси. Не можна сказати, що, наймаючи весільного консультанта, наречений і наречена ніяк не впливають на організацію свого весілля - як раз навпаки. Вони можуть здійснити всі свої мрії, пов'язані з цією важливою подією в їхньому житті. У цьому плані у весільного консультанта набагато більше можливостей.

 Фото-послуги

Такому винаходу, як фотографія, майже два століття, але з моменту свого народження вона змінилося до невпізнання. Пройшли часи темної кімнати, хімічних реактивів і довгого процесу прояви фотографій. На допомогу прийшли передові електронні технології. Крім того, обладнання, необхідне для фотозйомки, більше не є дорогим і важкодоступним. Сьогодні майже у кожного є власна цифрова камера, яка може бути обладнана в такий пристрій як як мобільний телефон або ноутбук. Що ще важливіше, цифрова фотографія перестала бути хобі або роботою для багатих. Популяризація цифрових фотоапаратів і можливість робити з їх допомогою практично будь-яку кількість фотографій призводить до збільшення можливостей надавати фото-послуги високої якості. Для надання фото-послуг бажано мати професійну освіту. Також не слід забувати про обладнання та приміщення для здійснення діяльності.

Квітковий магазин

Володіючи художнім і підприємницьким чуттям, можна поєднати приємне з корисним і відкрити квітковий магазин. Для цього не потрібно проходити будь-які спеціалізовані курси, тому що можна найняти професійних флористів. Однак буде набагато простіше вести такий бізнес самостійно, тому що в разі індивідуального підприємництва витрати будуть набагато нижчими. Квіткові магазини є в кожному, навіть найменшому містечку. Однак попит на флористичні послуги не знижується, що дає можливість задуматися про діяльність в цій сфері бізнесу. Перш ніж відкрити квітковий магазин в тому чи іншому місті чи районі, необхідно перевірити, чи немає конкурентів. Якщо так, то варто проаналізувати, чи достатньо в обраному для магазину місці потенційних клієнтів. Квіткові магазини, розташовані біля церков і кладовищ, лікарень, автобусних та залізничних вокзалів і аеропортів, процвітають. У таких місцях найчастіше купують квіти. Проте, можна розширити обсяг послуг, запропонувавши квіти з доставкою замовнику.

Також рекомендуємо:

Хімчистка

Багато підприємців замислюються, чи варто відкривати власну справу в цій галузі? Хімчистка може бути відмінною бізнес-ідеєю. Щоб вона принесла очікуваний дохід, необхідна продумана і ретельно опрацьована стратегія дій. Складаючи бізнес-план, необхідно враховувати такі важливі фактори, як місце розташування, вибір приміщення і підходящої техніки. Для багатьох людей відкриття власної хімчистки - дуже приваблива ділова перспектива. Щоб таке починання увінчалося успіхом, необхідно знати, як облаштувати і обладнати такий заклад. Вибір правильного місця - це запорука успіху будь-якої хімчистки. Отримати клієнтів найпростіше в великому місті. Не менш важливим є вибір приміщення. В першу чергу, вона повинна відповідати мінімальним вимогам безпеки. Правильний вибір обладнання - ще один ключ до успіху, будь то промислова пральня на водній основі або хімчистка.

cat-img

Категорії