Бізнес ідеї для заміського будинку допоможуть поєднати вам приємне з корисним. У своєму заміському будинку можна не просто працювати, а й займатися улюбленою справою, отримуючи при цьому стабільний дохід. Можливо, він не зможе стати основним, але гарантовано скоротить витрати на утримання будинку за містом.

Здача заміського будинку в оренду

Якщо ви є власником заміського будинку і постійно в ньому не проживаєте, то можете непогано заробити. Як на вихідних, так і в будні дні, можна приймати гостей, які будуть платити не тільки за комуналку, але також і узгоджену орендну плату. Звичайно ж, здавати будинок рекомендується тільки порядним людям.

Теплиця

Зазвичай в теплиці вирощуються ранні овочі та зелень. Але, з огляду на високу конкуренцію, це заняття не можна назвати надто вигідним. У теплиці необхідно вирощувати щось особливе. Наприклад, це можуть бути дорогі спеції. Відмінним рішенням стане вирощування квітів. Необхідно вирішити, де і скільки квітів можна продати. На перший погляд може здатися, що квіти потрібні всім і завжди, і що вони будуть добре розкуповувати. Однак у кожної торгової точки вже давно налагоджена співпраця з постачальниками. Заробіток можливий, але для цього необхідно дотримуватися ряду умов. Теплиця повинна працювати цілий рік, щоб урожай був не тільки навесні і влітку, але також восени і взимку. Це позитивно вплине на попит, так як продукція буде постійно приносити прибуток. Для роботи в теплиці потрібна спеціальна техніка. Важливо закупити якісні саджанці та насіння, добрива, спеціальні грунти і забезпечити постійний догляд. Для вирощування кожної культури встановлені індивідуальні вимоги. Не менш важливим є кількість врожаю. На десяти квадратах неможливо зібрати достатньої кількості врожаю для продажу і отримання нормального прибутку. У міру наближення до промислових масштабів все стає набагато серйозніше.

Коптильня

Виробництво копченої продукції - заняття цікаве. Однак цим видом діяльності можна зайнятися тільки при наявності досвіду соління і копчення. Коптильні часто облаштовують на дачах, але практично всі вони використовуються для власних потреб. Дачники коптять м'ясо і рибу виключно для себе. Витягти з цього заняття прибуток вони не намагаються. Тому можна спробувати підготувати продукцію до продажу. Магазини, супермаркети, кафе, ресторани, звичайні люди - всі вони будуть раді придбати свіжі і смачні копченості. Однак така діяльність носить підприємницький характер. Вона повинна бути оформлена належним чином. Разом з тим, це дуже хороша бізнес-ідея, так як ціна продукту досить висока. Звичайно, є ще попередні витрати на будівництво коптильні, закупівлю обладнання для складів, доставку і зарплати працівникам, однак вони є практично в кожній компанії.

Ферма для вирощування перепілок

М'ясо перепілки, як і перепелині яйця можуть принести багато грошей, однак є деякі «але», які роблять цей вид діяльності ризикованим. По-перше, продати яйця і м'ясо перепела не так-то просто, навіть не дивлячись на те, що такий корисний продукт добре розкуповується. По-друге, доглядати за птахами дуже складно, тому займатися цим стоїть тільки в тому випадку, якщо ви ретельно вивчили це питання. По-третє, перепілки - досить вимогливі птиці. Будь-яка хвороба може «скосити» більшу частину ферми всього за пару днів, а це величезні витрати! Але якщо все зробити правильно, дохід може бути значним. Ви почнете заробляти, коли кури будуть відкладати яйця і молодий перепіл буде готовий «мігрувати» в ресторан або на стіл покупця.

Вирощування грибів

Вирощування і реалізація грибів може стати не просто додатковим заробітком, а й основним доходом. Однак для цього знадобитися місце для будівництва спеціальних теплиць. Крім того, до різних сортів грибів висувають різні вимоги. Це температура, вентиляція, вологість і освітлення в приміщенні. Крім того, необхідно багато добрив, підживлення, спеціальних грунтів для посадки і т.д. В цілому вирощувати гриби не складно. Вони ростуть добре. З точки зору продажів проблем практично не буває.

Вирощування розсади

Якщо біля заміського будинку є кілька теплиць, в яких є все необхідне для вирощування розсади, це велика перевага. У таких теплицях можна вирощувати розсаду як для власного саду і городу, так і для продажу. На невеликій ділянці можна виростити кілька тисяч кущів помідорів, перцю, капусти та інших культур. Трохи пізніше площу, на якій буде вирощуватися розсада, можна збільшити. Розсада овочевих культур - це не єдиний варіант. Можна зайнятися вирощуванням саджанців декоративних і ягідних кущів, плодових дерев. Для цього буде потрібно набагато більше місця і, відповідно, трудових ресурсів. Але за кожен саджанець можна отримати більш високий прибуток. Актуальні сорти, які дають урожай вже через кілька років, користуються великим попитом у власників приватних будинків і дачних ділянок. Їх можна продавати на ринку або через інтернет.

Пасіка

Стати бджолярем за власним бажанням дуже складно, адже вам доведеться пройти спеціальну підготовку, практичну та теоретичну, перечитати багато літератури і поспілкуватися з фахівцями, які займалися цією справою. Але така бізнес-ідея того варто, адже бджоли приносять користь і гроші. Отримати прибуток можна вже після першого сезону. Зрозуміло, що для відкриття бізнесу необхідно буде підготувати ділянку, придбати вулик і бджолину сім'ю, спецтехніку і корм, але якщо серйозно підійти до питання пасік в заміському будинку, то в перший рік ви зможете окупити свої витрати. Так, це дуже складно і є багато нюансів, але якщо ви поставите перед собою цілі, то зможете їх досягти. Насправді бізнес-ідеї для заміського будинку можуть бути найрізноманітнішими. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей.

cat-img

Категорії