MFlow зібрав 9 методів (електронних майданчиків) того, як заробити на After Effect в 2020 році найбільш ефективно.

Сервіс призначений для відеомонтажу: створення неперевершених спецефектів і вражаючих роликів. З Adobe After Effects (www.adobe.com/ru/products/aftereffects/) можна втілити у реальність практично всі спецефекти, які показують в сучасних кінофільмах. Програма дозволить створювати неймовірні візуальні ефекти, перетворити стаціонарне зображення в цікаву анімовану композицію, створювати відеопрезентації, відеорекламу, цікаві слайд-шоу з простих фотозвітів. Крім того, будь-які текстові документи за допомогою типографіки можна перетворити в інструменти, здатні максимально ефектно підносити інформацію і т.д.

 

Як заробити на After Effect і як шукати покупця на готову продукцію

Якщо ви відчуваєте, що досить добре освоїли додаток, він може стати джерелом заробітку хороших грошей. Відразу скажемо, що зовсім не потрібно займатися тривалими пошуками покупців контенту, досить розмістити файли на декількох мікростоках. Кінцевий клієнт зможе побачити їх в будь-якій точці Землі, оскільки мікросток є посередником між розробником і користувачем.

Для продажу шаблонів і невеликих відеороликів можна зареєструватися на наступних сервісах:

  • Pond5.com
  • VideoHive.net

Можна пошукати щастя і на інших сайтах. Проте не радимо витрачати час на дрібні стоки, оскільки обороти на них досить посередні і прибутку вони не принесуть.

Відмінним способом того, як заробити на After Effect є викладка фотографій на мікростоках:

  • Shutterstock.com;
  • Dreamstime.com;

Кожен продукт, який заливається на мікросток, повинен бути виконаний виключно автором заливки. Зрозуміло, що з цього правила можуть бути винятки, але тільки невеликі - автор повинен підтвердити свої права на володіння цими роботами.

Оскільки кожен залитий файл проходить ретельну перевірку, він не з'являється відразу ж в списку (на перевірку виділяється до двох тижнів). Не варто заливати всі роботи, оскільки покупець платить гроші тільки за цікавий контент.

Сьогодні покупців цікавлять файли, пов'язані з їжею, дітьми, природними об'єктами, тваринами, гарним вбранням, прикрасами. Більш того, фото повинні бути цікавими і неординарними (з «родзинкою»). Знімки не скорочуйте, вітається максимальний формат.

Якщо говорити про відеофайли, то їх можна вигідно продати на мікростоках, описаних вище, а також на:

  • VideoHive.net;
  • BigStockPhoto.com;
  • DepositPhotos.com;
  • Pond5.com;
  • 123Rf.com.

Процес заливки файлів і вимоги до їх якості, а також авторства такі ж, як і для фотофайлів.

Відгуки про заробіток на After Effect

Єдиної думки немає, оскільки комусь дано бути творцем, а хтось повинен точити деталі. Другі, найчастіше звинувачують не себе, в нездатності «тюнінгувати» звичайні фото / відео матеріали, тому і вважають, що мікростоки не працюють, ніхто і нічого там не купує. У той же час, ті, хто створює шедеври, навіть місячний заробіток в 3 тис. USD, вважають нікчемним.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії