Хороша перспектива і гідна зарплата вабить багатьох жителів України та інших країн СНД в Англію. Вони відправляються в цю країну в пошуках кращого життя і часто поняття не мають, як заробити в Англії.

Перш ніж перейти до розгляду питання, як заробити в Англії, необхідно відзначити, що знайти роботу в цій країні не так просто, як може здатися на перший погляд. Зокрема, отримати високооплачувану посаду можна виключно за умови наявності робочої візи і диплому про закінчення одного з британських університетів.

Все ж є кілька варіантів і для тих людей, які опинилися в Англії без диплому і виклику на роботу. Розраховувати хоч на якусь роботу можуть студенти (при наявності студентської візи). Однак вони можуть працювати не менше 20 годин на тиждень. Працевлаштування в цій країні можливо в разі укладення шлюбу з громадянином Євросоюзу. Всі інші варіанти пов'язані з нелегальним працевлаштуванням.

Як заробити в Лондоні?

Популярним серед іноземців, які відправляються в Англію в пошуках роботи, є Лондон. Це не дивно, адже економіка в ньому розвивається стрімкими темпами. Однак, не маючи диплома англійського вузу і досвіду роботи в тій чи іншій сфері, іноземець не може розраховувати на престижну роботу. Отже, як заробити в Лондоні? Розглянемо кілька популярних варіантів:

Няня

Можна влаштуватися як в англійську, так і в російську сім'ю. Це оптимальний варіант для студентів, яким дозволяється працювати не більше 20 годин на тиждень. Вони можуть поєднувати роботу з навчанням.

Продавець-консультант

Популярна серед іноземців робота. Їх наймають в лондонські бутики, щоб спростити спілкування з російськомовними туристами.

Гід

Якщо ви не знаєте, як заробити в Лондоні, влаштуйтеся російськомовним екскурсоводом в туристичну компанію. Отримавши досвід, можна зайнятися приватною практикою. Так як конкуренція в цій сфері досить висока, необхідно бути справжнім професіоналом. Основне якість екскурсовода - це товариськість і володіння англійською мовою. Також слід ідеально вивчити місто.

Фотограф

Як показує практика, половина фрілансерів в якості заробітку вибирають надання фото-послуг. Завдяки сучасним технологіям процес створення красивих фото значно спростився. З цієї причини з'явилася велика кількість бажаючих поклацати об'єктивом. Для отримання стабільного доходу необхідно бути висококласним фотографом.

Будівельник

Це досить затребувана професія не тільки в Лондоні, але і у всій Англії за умови сумлінного ставлення майстра до своєї роботи. Все частіше лондонці скаржаться на низьку якість послуг будівельників, високі ціни і затягування термінів здачі замовлення. В цьому плані будівельники з України більш сумлінні. Єдине, з чим може зіткнутися іноземець, який вирішив підзаробити будівельником в Англії - це досить жорстке імміграційне законодавство. Через нього багато будівельників працюють нелегально.

Сантехнік

Дивно, але в Англії існує проблема з сантехніками. Відповідно, фахівці, що працюють в даній сфері діяльності, є досить забезпеченими людьми. Тому маючи професію сантехніка, ви завжди будете знати, як заробити гроші в Англії.

Медсестра

На сьогоднішній день система охорони здоров'я Англії відчуває потребу у фахівцях. Це фахівці різної спрямованості, в тому числі, медсестри. Про їх нестачі пишуть у багатьох виданнях, а в деяких газетах медсестри віднесені до найдефіцитніших професій. Навіть, незважаючи на збільшення заробітної плати, в медичних установах все одно спостерігається нестача персоналу. З цієї причини владі доводитися миритися з припливом іноземної робочої сили.

Шкільний вчитель

В Англії не вистачає шкільних вчителів. Найбільш дефіцитними вважаються вчителі математики, фізики та хімії. Влаштовуючись учителем, необхідно враховувати те, що для цього буде потрібно диплом одного з англійських вузів. Вчителів охоче беруть в будь-який навчальний заклад країни.

Підприємець

Англія зацікавлена ​​в припливі зовнішніх інвестицій. Також влада країни намагаються створити якомога більше робочих місць, тому забезпечують всі умови для розвитку підприємництва. Місцеві бізнесмени відзначають більш просту організацію підприємницької діяльності, прозорі податкові вимоги і відсутність корупції.

ІТ-фахівець

Хороший айтішник може знайти роботу практично в будь-якій країні світу. Не важко буде знайти роботу і в Англії. Тут фахівці, які розбираються в новітніх технологіях і володіють сучасними мовами програмування, отримують досить високу заробітну плату.

Фінансист

Особливо гостро в Англії затребувані фахівці, що працюють в сфері фінансів. Однак роботу у фінансовому секторі можна отримати тільки за умови отримання місцевої освіти. Втім, знайти роботу без диплома одного з англійських вузів також не зможе юрист і бухгалтер.

Як заробити фрілансеру?

Таку можливість надають п'ять відомих компаній:

  • Arise. Компанія надає можливість працювати агентом колл-центру з дому.
  • Amazon Flex. Маючи свій власний автомобіль, можна надавати послуги доставки.
  • Uber. При наявності авто можна підробляти таксистом. Однак для цього потрібна ліцензія.
  • Deliveroo. Є хорошою альтернативою фітнес-клубу. Однак тут за заняття ще й доплачують.

Крім цього, фрілансер може працювати фітнес-тренером, водієм або візажистом.

З огляду на різноманітність професій, затребуваних в Англії, можна сказати, що знайти роботу в цій країні цілком реально. Підтягніть англійську  і підберіть відповідну роботу. Вакансії можна знайти в газетах або на сайтах вакансій. Також можна звернутися в агентство. Якщо потрібно резюме, необхідно враховувати особливості його складання. Англійські роботодавці не люблять довгих текстів, тому воно повинно бути грамотним і лаконічним.

cat-img

Категорії