Багато художників-початківців задаються питанням: як заробити вміючи малювати? Адже їх роботи повинні приносити оточуючим не тільки красу і позитивні емоції. Вони повинні стати джерелами прибутку для своїх творців.

Як заробити вміючи малювати?

Вашій увазі пропонується кілька ідей, які допоможуть заробити на малюванні.

Продаж картин

Перше, що зазвичай приходить в голову коли запитують, як заробити вміючи малювати, це продаж картин. Даний спосіб заробітку «годує» багатьох талановитих майстрів. Вони отримують не тільки дохід, а й визнання від шанувальників їхньої творчості.

Малювання портретів на замовлення

Портрет може стати прекрасним подарунком на день народження або будь-яке інше свято.

Майстер-класи

Вміючи гарно малювати, можна поділитися своїм талантом з іншими людьми. Не кожен має можливість навчатися художній майстерності в спеціалізованому навчальному закладі. На відміну від тривалого навчання, на майстер-класі можна намалювати картину всього за один сеанс! Як показує практика, майстер-класи оплачуються досить непогано. В першу чергу, заробіток залежить від кількості людей, які беруть в ньому участь, а також від ціни заняття.

Репродукції

Існує велика кількість інтернет-магазинів, в яких можна придбати репродукції відомих художників. Щоб заробити таким способом, необхідно створити свій кабінет на сайті інтернет-магазину і завантажити фотографії своїх картин. Вибравши одну з робіт, відвідувач може замовити її репродукцію. Вона друкується на папері або полотні. Ціни на такі твори значно нижчі, ніж на оригінальні картини. З цієї причини вони користуються великим попитом серед покупців. Заробіток художника полягає в отриманні відсотків від продажу.

Змальовування популярних картин

Як заробити, вміючи малювати таким способом? Для цього необхідно змальовувати дуже відомі картини, такі як Таємна вечеря, Сикстинська Мадонна, Джоконда та ін. Якісно виконані копії можуть коштувати дуже великих грошей. Однак слід пам'ятати, що змальовка не є точною копією картини, інакше вона вважається плагіатом. Вона повинна відрізнятися від оригіналу.

Малювання ікон

Красиві і якісно намальовані ікони потрібні в будь-який храм або костел. Малювання образів ніколи не вийде з моди, тим більше, що це досить перспективний заробіток. Однак даний вид творчості вимагає великого досвіду роботи.

Розпис стін

Малюнки в квартирах, на житлових будинках та інших об'єктах стають все більш популярними. Їх замовляють професійним художникам або просто людям, які вміють красиво малювати. У кожного з них свої ціни і умови роботи.

Отже, ви вже знаєте, як заробити вміючи малювати, проте сумніваєтеся в своїх здібностях. Люди, які заробляють на малюванні, виходячи зі свого власного досвіду, радять нічого не боятися. Більшість з них вважає, що на кожного художника знайдеться свій поціновувач мистецтва. У кожного є своя авторська родзинка, яка обов'язково комусь сподобатися.

Щоб розповісти про себе оточуючим, необхідно створити портфоліо. У ньому потрібно розмістити свої кращі роботи. Також слід звернути увагу на конкурентів, їх роботи і ціни на послуги. Перш ніж запропонувати свій продукт, необхідно вивчити ситуацію на ринку і зрозуміти, чи буде він користуватися попитом. Тільки після цього приступайте до реалізації своєї ідеї. Маючи талант і прагнення до мети, можна будь-яке хобі перетворити на стабільний заробіток.

Як заробити творчістю ще ?

Вмієте добре малювати або робити круті фотки? Цього достатньо для того, щоб отримувати регулярний дохід. Витратьте 1-2 місяці для вивчення модних додатків, і ви зможете заробляти на:

  • Themeforest - продаючи дизайни до сайтів і графічну продукцію;
  • Shutterstock - продаючи вдалі фотографії; аналогами є: Foap, Twenty20, Adobe Stock;
  • Instagram - створюючи вірусні фото і відео. Хочете нових ідей в цьому напрямку? Будь ласка: Pinterest.
  • Adobe Illustrator - дозволить вам створювати комерційні фотографії, інші корисні сервіси, які просто необхідно вивчити дизайнеру: After Effect.
  • ZBrush - об'ємне моделювання, необхідний навик для творчої людини, яка планує увійти в IT. Попрацюйте додатково з Unity Asset Store.

Якщо ви не хочете постійної зайнятості в даній сфері, знайдіть покупців на Fiverr, UpWork.

Ми підготували 10 ідей для заробітку в 2020 році для творчої людини і ще 7 ідей для заробітку для тих, хто вміє малювати.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

  • TikTok - майданчик, орієнтований на молодь;
  • YouTube - універсальний майданчик для будь-яких тем;
  • Instagram - відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
  • Metacafe - ще один варіант, чому не спробувати і його.
cat-img

Категорії