Питання як можна заробити розумом в 2020 році взагалі не повинно бути актуальним, оскільки розумним людям раді всюди. Правда, є професії, де розум цінують більше, а де менше.

Ну по-перше, розумний - не означає багато працює. Розумний - не обов'язково математик, не обов'язково вчений, доктор, фізик або програміст. До будь-якої роботи необхідно підходити з розумом, а це значить, що важливо розуміти, на якій справі дійсно можна заробити з мінімальними витратами сил. Розумні люди прагнуть до автоматизації процесів і делегування обов'язків.

Автоматизація процесів

Якщо ви маєте аналітичні здібності, вам необхідно займатися створенням програм або сервісів, які дозволяють автоматизувати рутинні процеси. Ви можете отримувати автоматичні відомості з фінансів підприємств, по ефективності діяльності інтернет-магазину, з управління контентом, зі скачок кривої опціонів. Ви навіть можете спробувати генерувати контент. У будь-якому випадку, все, що стосується автоматизації або хоча б напівавтоматізаціі процесів - найактуальніше в 2020 році.

Блоги та влоги

Даний метод бізнесу підходить світським людям, яким буде легко популяризувати свій канал. Якщо ви - простий хлопець або дівчина, можна заробити на блогах або влогах, використовуючи свої таланти або вміння. Виходить жартувати і можете веселити людей - запускайте даний бізнес. Вибирайте цікавий / корисний контент і сміливо експериментуйте, і у вас з'явитися можливість зібрати аудиторію швидко. Просто так запускати ще один блог - не треба.

Сайти

Розробка магазину онлайн - досить складне завдання, в якому об'єднуються кілька різних видів робіт. Якщо ви хочете працювати з клієнтами і можете управляти роботою, відкривайте онлайн магазин, розподіливши всю роботу між співробітниками або віддавши їх виконання на аутсорс. Взагалі, вам навіть не потрібно купувати товар, так як ви зможете реалізовувати товари постачальників, передаючи їм контакти клієнтів і отримуючи свій відсоток націнки. Не користуйтеся широкою категорією товарів, в 2020 році вдастся заробити на нішевих сайтах.

Реферати

Даним видом діяльності можуть займатися всі студенти починаючи з 4-го курсу, які мають успішний досвід самостійного написання курсових робіт. У даній роботі немає нічого складного, але необхідні навички грамотно писати текст, досліджувати літературу і робити висновки. Заробити на цій справі можна від 1000 доларів на місяць, тому це вважається одним із найбільш прибуткових методів заробітку. Якщо у вас достатньо знань, щоб робити дослідження, беріться за дисертації. Досить однієї дисертації в 2-3 місяці, щоб забезпечити собі безбідне життя.

Продажі товарів

У нашій країні досить багато талановитих особистостей, які вміють робити неймовірно красиві речі і надавати корисні послуги, але не вміють продавати себе. Попит на продавців завжди високий, при цьому даних кадрів не вистачає в любій маркетинговій або торговій компанії. Максимальної прибутковості не існує. Ви можете починати з продажів товарів від постачальника в точки збуту, і розширити свій бізнес до оптових продажів. Люди ведуться на якісну рекламу, тому підходіть до продажу креативним способом.

Консультації та навчання

Нетрадиційна освіту в наш час стає все більш популярною. Якщо ви вмієте робити щось добре, зробіть з цього додатковий заробіток. Спробуйте сформувати свою програму для навчання. Продумайте яка кількість занять буде містити ваш курс, які теми ви будете вивчати. Якщо ви плануєте надавати одноразові консультації, вам необхідно розкручуватися в місцевих оголошеннях, а також в соціальних мережах. Надавати послуги можна через скайп, необов'язково на дому. Навчання сьогодні є однією з найбільш популярних послуг в 2020 році, не прогавте свій шанс.

cat-img

Категорії