Mflow пропонує 6 способів, як заробити betfair (букмекерська біржа) в 2020 році з вкладенням невеликих коштів або взагалі без вкладень з відмінною прибутковістю.

Betfair (https://www.betfair.com/) - одна з найбільших букмекерських біржових структур світу. Відкриття біржі відбулося в 1999 році в Об'єднаному Королівстві. Всього за рік своєї роботи вона стала мегапопулярною в букмекерських колах по всій Землі. Цією високою популярністю біржа зобов'язана тому, що гравцям тут дано право не тільки ставити, а й приймати ставки. Кожен учасник одночасно грає роль і гравця, і букмекера. Крім того, гравець може самостійно визначати коефіцієнт ставок, які він виробляє, або приймає. Тобто ресурс являє собою не стільки брокерську контору, скільки біржу.

6 методів того, як заробити betfair

Ставимо

Ставка в Бетфеір є не тільки засобом отримання виграшу, але також і засобом заробітку. Це відбувається завдяки тому, що на біржі гравець самостійно формує лінію, а коефіцієнти тут одні з найбільш високих. Крім того, тут можна вибирати потрібні події з величезного обсягу, користуватися великою статистикою і прогнозами фахівців. Тому ставка перетворюється у прибуток з результату щасливого збігу обставин у продуманий заробіток грошей.

Трейдинг на біржі

Тут, як і на будь-яких інших біржах, можна також займатися і спекулятивними операціями типу: "купи дешевше, продай дорожче". На Betfair такі торги дуже схожі з торгівлею на Форексі. Правда, тут доходи можуть бути в десятки разів вищими, оскільки трейдер не залежить від того, яка команда виграє, скільки голів буде забито і т. д. Тут необхідно зважувати коливання коефіцієнтів.

Партнерська програма біржі

Ще одним способом того, як заробити betfair, при цьому не зробивши жодної ставки, є реєстрація в партнерській програмі Бетфеір (https://affiliates.betfair.com/page.aspx?c=signup&a=21248) і розміщення партнерського посилання на власному сайті чи блозі, або іншому сервісі з гарною відвідуваністю. У разі, якщо відвідувач ресурсу закінчить реєстрацію, використовуючи посилання, вміщену там, власник сайту отримує одноразову грошову винагороду або частку від заробітку Бетфеір.

Партнерська програма відеокурсу

Досвідчені гравці часто люблять ділитися секретами своїх успіхів, але хочуть за це отримувати гроші. Для збільшення охоплення аудиторії вони користуються партнерськими програмами. Всі бажаючі можуть підключитися до них, і, отримавши посилання, рекламувати відеокурс. У разі купівлі курсу за допомогою посилання на сайті, його власник отримує відсоток від вартості навчання.

Партнерська програма Бетфеір API

Спеціальні програми API призначені для автоматизації торговельних процесів, наприклад, здійснення автоматичних ставок з потрібними умовами, автоматичний розподіл прибутків / збитків за всіма наслідками і т.д. Заробіток полягає в рекомендації використання таких програм (betangel, fairbot, geekstoy, racingtrader і т.д.).

BetPamm (https://www.betpamm.com/) - програма довірчого управління на біржі

Якщо у гравця є кошти, але немає часу самостійно працювати на біржі, він може «найняти» керуючого, який за відсотки від виграшу буде оперувати коштами, а сама програма буде блокувати спроби шахрайства.

Відгуки про заробіток на BetFair

Що стосується відгуків, то, чомусь біржа для всього світу працює нормально, тільки для російських користувачів існує виняток. Практично всі вітчизняні користувачі згодом стикалися з необгрунтованим зниженням рейтингу і коефіцієнтів, а деяким взагалі закривали аккаунт і не повертали кошти (навіть якщо це були суми в десятки тисяч доларів). Користувачі радять використовувати ресурс тільки в якості біржі.

cat-img

Категорії