Mflow розглянув 6 дієвих методів, як заробити на Twitch в 2020 році і отримувати постійний і стабільних дохід «вище середнього».

Стрімом називають пряму трансляцію в Інтернет за допомогою спеціальних сервісів. Однією з найбільш популярних платформ є Twitch - тут користувачі можуть ділитися коментарями про проходження ігрових рівнів або дізнатися, як їх пройти.

Ігровий стрім чимось схожий на вебінар: головне віконце відображає процес гри, а чат призначений для спілкування, питань і побажань, обговорення гри і т.д. Власнику каналу потрібно стежити, щоб гравці не засумували. Для цього йому необхідно супроводжувати події іскрометними коментарями, або підказувати гравцям особливості проходження тієї чи іншої місії. Природно, що без знань і підготовки, порівнянної з коментаторською на хокейних матчах,  у цій справі не обійтися.

Як заробити на Twitch і стати успішним стримером

Створення каналу

Для початку необхідно зареєструватися на Twitch (реєстрація доступна тим, хто досяг 21-річного віку). Після активації облікового запису необхідно встановити спеціальне стрімінговое ПО:

  • XSplit - зручний, але для безлімітної роботи необхідне вкладення грошей.
  • OBS - для тих, хто не хоче вкладати багато грошей і розбератися в складному функціоналі.

Після запуску програми аккаунт необхідно прив'язати до Twitch. Для цього слід знайти «Broadcaster», натиснути «Додати канал», вибрати назву необхідної платформи, після чого Твітч направить користувача на нову сторінку.

Перед початком трансляції необхідно виділити область дисплея, видиму для глядачів: в меню «Файл» вибираємо Add screen region. Після цього встановлюється потрібна область і починається трансляція: в Broadcaster потрібно відшукати нік, клікнути на ньому і запустити стрім.

Де в Стрімі беруться гроші

Поставивши собі за мету вирішити питання, як заробити на twitch, не можна обійти увагою і це питання. Вони вносяться учасниками: за оформлення підписок, внесенням пожертвувань, «донатами». Також залучаються кошти, отримані від демонстрації рекламного контенту.

Якими способами можна заробити на Twitch

На платформі можна заробляти приблизно стільки ж, скільки заробляють середньостатистичні офісні працівники, тобто 300 - 500 USD на місяць.

Партнерські програми

Участь в партнерських програмах не може принести прямий дохід, але відкриває доступ до різних заробітків. Для оформлення офіційної співпраці з Твітч необхідно мінімум тричі на тиждень стрімити і залучати не менше 500 гравців на кожен ефір. Після схвалення заявки користувач буде допущений до платного розміщення рекламних продуктів, а також буде ознайомлений з тим, як заробити в twitch іншими методами.

Хто такий передплатник і чим він відрізняється від фоловерів

Твітч, на відміну від YouTube, розмежовує поняття платний передплатник (сабскрайбер) і фоловер, оскільки у аудиторії є можливість заохочення хорошого стримера за допомогою внесків. Платні підписки обходяться глядачам в 4,99 USD. Також кілька років тому з'явилися підписки за 9,99 і 24,99 USD. Суму порівну ділять стример і власник Твітч. У порівнянні з фоловерами, сабскрайберу доступні наступні переваги:

  • Отримання додаткових наборів іконок, що використовується в чаті.
  • Біля ніку донатера з'являється особлива фішка (за замовчуванням зірка, але стример може змінювати її форму в залежності від розміру пожертвування).
  • Спілкування в ексклюзивному чаті.
  • Геймерами для передплатників влаштовуються розіграші для стимуляції продовження підписки.

Глядацькі донати

Це ще один спосіб того, як заробляти на twitch. Для того щоб отримати внесок, необхідно вказати власні реквізити: після збору аудиторії внески потечуть рікою. За це глядачі можуть просити про передачу привітів, онлайн подяки і т.д. під час відеотрансляцій.

Кілька способів збільшення донатування:

установка звукових сповіщень про те, що Донат «зайшов»;

для того щоб потішити самолюбство донатерів, варто вказувати ніки тих, хто скоїв великі пожертвування.

Використання вбудованої реклами

Такий метод має право на життя, але хорошого заробітку, особливо для новачка, який став партнером, він не принесе: за 1 тис. показів можна отримати від 2 до 10 USD. Доведено на прикладі Деніела Феннера, досвідченого стримера, що зібрав понад 20 тис. фоловерів і заробляє на цьому лише 63 USD в місяць.

Крім того, користувачі блокують рекламу за допомогою АдБлок, і не всі погоджуються з проханням про відключення даного сервісу.

Підключення прямих рекламодавців

Збільшення прибутковості можливе шляхом залучення прямих рекламодавців. Для цього необхідно або просувати веб-сайти, або рекламувати товари для догляду за шкірою, волоссям, або рекламувати напої, аксесуари для гаджетів. Особливо популярним стримери іноді дарують кепки, футболки і навіть крісла, в яких вони повинні стрім.

Пам'ятайте! Чим більше реклами, тим менше людей захочуть залишитися на каналі.

Реалізація продукції

Початківцям стримера можна зайнятися просуванням того чи іншого товару, звертаючись до глядачів з проханням про вчинення покупок на Амазон, або інших платформах. Можна продавати власні речі, або оформити співпрацю з онлайн магазинів. Найчастіше на Twitch купують гаджети і софт, тому варто помістити в чат посилання на товар.

Відгуки про заробіток в Twitch

Безсумнівно, і це підтверджується користувачами, заробіток в 200-300 USD можливий вже через кілька місяців після старту, але стримери з великим досвідом вважають, що це мізер, а за умови, якщо серйозно зайнятися справою і приділяти не менше 5-6 годин на день стрімінга, а також викладатися на повну, то вже за півроку можна досягти прибутку в 2-3 тис. USD.

cat-img

Категорії