Mflow підготував 5 способів, як заробити на tumblr в 2020 році з відмінною прибутковістю і вільним робочим графіком.

Tumblr є вільним сервісом мікроблогінгу, що дозволяє написання текстових постів, розміщення картинок, відеоконтенту, цитат, посилань і аудіозаписів в короткоформатних блогах - тамблелогах. Тамблелогом (Тлогом, Тамбллогом) називають підвид блог-платформи з лімітованою кількістю різноманітних форматів записів.

На думку розробників Тлог-сервісу, він є системою ведення заміток і постів, які за своїм форматом сильно нагадують не щоденники, а ділові щоденники або чернетки. Зареєструвавшись в Tumblr (https://www.tumblr.com), користувач може стати фоловером своїх кумирів. Як в Твіттері, тут все оновлення блогів публікуються в стрічці dashboard.

Як заробити на Tumblr без вкладень

Створити аудиторію для свого мікроблогу

Варто сказати, що наявність 1 тисячі передплатників у користувача зовсім не означає, що всі вони будуть клікати по оголошеннях. За статистикою, лише кожен десятий клацне по опублікованим оголошенням. Якщо оплата за один клік становить 0,05 USD, то, при наявності 1 тисячі передплатників користувач отримає близько 5 USD.

Використовувати оголошення

Поширення оголошень є найбільш популярним способом того, як заробити на Tumblr і перетворити блог в реальний заробіток. Найбільш затребуваними діловими партнерами в цьому найчастіше є:

Google Adsense серед них користується найбільшою популярністю, оскільки постійно практично миттєво платить за кліки по рекламних банерах, поміщених на сторінці користувача. Крім того, у Google Adsense - сама об'ємна система в WWW.

Правда, є одне «але». Разом з усіма перевагами у Адсенс є і серйозні недоліки, оскільки вони пред'являють жорсткі вимоги до користувача, крім цього, на цьому сервісі досить складно авторизуватися. Тому, якщо немає бажання розбиратися в примхах авторитетного сервісу, варто розглянути можливість публікації реклами від інших партнерів. Наприклад, Bidvertiser, який дозволяє виводити суму від 10 USD, в той час як у Google Adsense мінімальна сума для виводу становить аж 100 USD!

Використання партнерської програми

Необхідно просто завантажити фотографію даних по обумовленому продукті чи послузі і заробляти преміальні, що представляють собою якийсь відсоток від вартості купленого. Напевно, не варто говорити, що на сьогоднішній день найбільш затребуваною партнерською програмою є програма, представлена ​​платформою Amazon.

Більшість користуються саме партнерською програмою Амазон. Разом з оголошеннями Гугл Адсенс такий підхід вважається найбільш ефективним в отриманні додаткового прибутку, особливо, якщо користувач в блозі наводить безліч переконливих причин для покупки товару, що рекламується через Адсенс і продається на Amazon.

Завантаження файлів

Якщо користувач є власником корисних файлів, він може перетворити їх в реальні гроші, шляхом завантаження їх на сервер, який стягує плату за скачуваний контент. Після цього посилання для скачування необхідно розмістити на власній сторінці.

Добавка фотографій

Процес дуже простий. Необхідно залити фото і прив'язати його до зовнішнього джерела. При натисканні користувачем на зображення система реагує на нього і зараховує на рахунок користувача гроші. Для заробітку таким способом необхідно пройти реєстрацію і сформувати гаманець на ImageTwist і ImageCherry.

Відгуки про заробіток в Tumblr

На думку тих, хто вже заробляє на сервісі, заробіток можливий, при цьому досить великий, оскільки трафік тут дуже навіть високий. Головне ознайомитися з тим, що найбільше користується популярністю у аудиторії фоловерів.

Читайте також:

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

  • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
  • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
  • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
  • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.

Де можна заробити, вміючи добре писати?

cat-img

Категорії