Є 5 відмінних шляхів, як заробити на Shutterstock з гарною прибутковістю в 2020 році, приділяючи сервісу всього кілька годин на день

Практично всі якісні та цікаві графічні роботи в інтернеті захищені водяними знаками для виключення можливості нелегального копіювання і використання. Природно, що авторські роботи не можуть бути безкоштовними. Для того, щоб купити якісний і оригінальний контент, можна скористатися спеціалізованими сервісами - фотобанками, найбільш популярним з яких є Shutterstock. Ресурс характеризується наявністю величезної і постійно оновлюваною базою фото і відеоконтенту.

Як заробити Shutterstock, відрізняючись від більшості учасників сервісу

Для початку про те, як стати успішним продавцем:

 • Потрібно виключити пихатість. Не варто займатися публікацією фото про життя співробітників офісу, про закохані пари за романтичною вечерею і т. д., Оскільки подібним контентом завалений весь інтернет. Краще вибирати більш природні і правдоподібні образи.
 • Необхідно орієнтуватися на те, що якість і можливості сучасних мобільних пристроїв за останні роки пішли далеко вперед, тому дбайте про якість фотографій, які заливаються.
 • Нарівні з якістю, в продажах фотоконтентом важлива і кількість. Для збільшення прибутковості необхідна установка мети на місяць, наприклад, «розміщення від 100 до 150 фото на сервіс».
 • Варто не боятися різнобічності. Для заробітку можна створювати і шаблони, якщо їх потребує будь-яка група покупців.

Переймаючись пошуком відповіді на питання: «як заробити Shutterstock?», пам'ятайте, що людей і бренди можна використовувати тільки, якщо є на це дозвіл.

Тепер ознайомимося з тим, як заробити на Shutterstock в деталях

 1. Простий продаж своїх робіт, причому, як активних (не тільки поповнюючи свій контент, а й з напрямком фото, якими цікавляться користувачі), так і напівактивних (регулярним поповненням власного контенту і очікуванням покупки).
 2. Реалізацією чужих творів. Хтось народжений, щоб творити, а хтось, щоб торгувати. Не володіючи талантом у створенні чогось красивого, можна мати талант у продажах. Для цього можна використовувати партнерську програму:
 • розмістити форму пошуку зображень на власному сайті, користуючись спеціальним плагіном для WordPress;
 • запросити в фотобанк художників і фотографів. Вони творять - ви продаєте.
 1. Реалізацією чужих робіт, куплених вами. Можна викупити у художника / фотографа готове зображення, або зроблене на замовлення, перевести його в вектор і розміщувати в своєму портфелі з подальшим перепродажем.
 2. Заробітком на підключенні покупця. Та ж партнерська програма дозволить не тільки мотивувати творче суспільство до продажу своїх творів, а й займатися самостійним пошуком клієнтів.
 3. Крайнім методом того, як заробити на Shutterstock є перепродаж куплених на мікростоках зображень. Як активний користувач, кожен продавець має право після оплати певної суми, завантажувати декілька зображень. Ліцензія передбачає використання зображання у комерційних цілях на певний період часу. Після цього, викачані зображення можна виставляти у себе на сторінці і продавати їх з 300%, 400% і більшою націнкою.

Відгуки про Shutterstock

Незважаючи на наявність великої кількості мікростоків в мережі, тільки у Shutterstock практично немає негативних коментарів. Всі продавці і покупці дуже задоволені сервісом, його швидкодією і величезною наповненістю різнобічним контентом.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії