Останнім часом попит на роботу перевищує пропозицію від львівських роботодавців. У зв'язку з цим для багатьох людей залишається актуальним питання, як заробити гроші у Львові? Розглянемо його більш детально.

Львів - економічний, промисловий і культурний центр України. У цьому місті зареєстровано велику кількість вищих навчальних закладів. Щороку вони випускають безліч випускників, значна частина яких зацікавлена ​​в тому, щоб знайти роботу і облаштуватися у Львові.

Пошук роботи в цьому місті є актуальним не тільки для його жителів, але і для переселенців, які змушені були переїхати сюди з південного сходу України.

Які перспективи знайти роботу у Львові?

На сьогоднішній день у Львові працює понад двісті великих промислових підприємств. В останні роки місто стало передовим центром IT-індустрії. Спостерігається стрімке збільшення кількості компаній, що працюють в цій галузі.

Не можна забувати і про те, що протягом багатьох років Львів залишається великим туристичним центром України. Влітку і взимку сюди з'їжджаються туристи не тільки з усіх регіонів країни, але також і з інших держав. У цей період з'являється велика кількість так званих сезонних вакансій. Як правило, потрібні робочі в сферу послуг, торгівлю або на транспорт.

Люди, що шукають роботу, скаржаться на обмежену кількість робочих місць. У свою чергу, роботодавці стверджують, що фахівці, що володіють талантом і високою кваліфікацією, завжди знайду роботу. Цьому не перешкодять навіть найскладніші часи.

Як заробити гроші у Львові?

Тим, кого цікавить питання, як заробити гроші у Львові, пропонується ознайомитися з самими затребуваними і високооплачуваними професіями в цьому місті.

1. IT-фахівці

Як вже говорилося, в місті функціонує велика кількість IT-компаній. Вони постійно потребують талановитих співробітників: розробників інтернет-сайтів, СЕО-оптимізаторів, контент-менеджерів, дизайнерів і т.д.

2. Інженери-будівельники

Це представники висотної професії, які вважаються фахівцями широкого профілю. В цьому немає нічого дивного, адже інженер-будівельник займається розробкою плану і проекту зі спорудження об'єкта, складанням графіку роботи, визначенням кількості матеріальних і трудових ресурсів. Також він стежить за якістю цих ресурсів і відповідає за кінцевий результат роботи. Також одним із головних завдань цього фахівця є документальний супровід процесу. Інженер-будівельник повинен бути фізично витривалим, готовим до роботи на висоті і при будь-якій погоді.

3. Економісти

Здавалося б, цих фахівців готують майже в кожному вузі, тому їх нестачі бути не повинно. Однак по-справжньому кваліфіковані кадри практично відсутні. Людина, що працює економістом або бухгалтером, повинен розбиратися в багатьох юридичних питаннях і комп'ютерних програмах, знати податковий кодекс і завжди бути в курсі поточної ситуації в країні. І це не кажучи про велику кількість різної документації, з якою він працює.

4. Торговий представник

На сьогоднішній день у Львові та Львівській області спостерігається дефіцит торгових представників. Непоодинокими є випадки, коли роботодавці переманюють їх у своїх конкурентів, пропонуючи більш вигідні умови роботи, високу заробітну плату, премії і т.д. Основне завдання торгового представника - це посередництво між компанією, що займається постачанням продукції і торговими точками. Він повинен просувати продукцію і розширювати клієнтську базу. Торговому представнику необхідно бути готовим до того, що за один день він повинен встигнути об'їхати кілька точок, які часто знаходяться далеко за межами міста. Також він заповнює всю необхідну документацію і стежить за своєчасною оплатою товару.

5. Робочі

У Львові спостерігається нестача представників робітничих професій. Це пов'язують з тим, що значна частина випускників обирає солідніші професії. Всі прагнуть стати юристами та економістами. Разом з тим, маючи робітничу професію, можна завжди заробити на шматок хліба. Наприклад, в місті відчувається дефіцит сантехніків, зварювальників, фрезерувальників, слюсарів, токарів і т.д.

Як знайти роботу у Львові?

Як показує практика, люди починають шукати роботу тільки після того, як її втратять. Саме тому вони не знають, з чого почати пошук. Кожна людина по-різному підходить до цього питання. Але досвідчені кандидати рекомендують використовувати якомога більше джерел і бути при цьому дуже активними.

Існує кілька способів пошуку роботи. Вони підійдуть не тільки для Львова, а й для будь-якого іншого міста України.

5 варіантів як знайти роботу у Львові

  • пошук роботи за допомогою знайомих. Можливо, хтось із родичів або знайомих чув про цікаві пропозиції;
  • агенції працевлаштування. Це непоганий спосіб пошуку роботи. Однак вибираючи кадрове або рекрутингове агентство, слід бути дуже обережним. У цій сфері діяльності працює безліч шахраїв, які наживаються на довірливих людях, яким потрібна була робота;
  • друковані видання. У багатьох львівських газетах є рубрики, в яких розміщують оголошення, як шукачі роботи, так і роботодавці.
  • інтернет-сайти: work.ua, rabota.ua, ua.jooble.org, ua.trud.com, jobs.ua, olx.ua/rabota і інші;
  • пошук роботи безпосередньо. Плануючи працювати в тій чи іншій компанії, можна звернутися до її керівника (або до відділу кадрів) безпосередньо.

Можливо, є в наявності вільні вакансії.

На думку експертів, ринок праці переповнений кваліфікованими фахівцями. Це свідчить про високу конкуренцію в багатьох сферах діяльності. Потенційним претендентам необхідно розуміти, що багато що залежить від їх цілеспрямованості, наполегливості та професіоналізму. Тому не варто чекати відповідної пропозиції місяцями, так як її може і не бути зовсім. Починайте з малого, і з часом зможете досягти бажаного результату.

cat-img

Категорії