Об'єднані Арабські Емірати - одна з найбагатших країн світу. Столиця ОАЕ Дубаї приваблює іноземців високим рівнем життя і великими заробітними платами. Бажаючи поліпшити своє матеріальне становище, вони приїжджають сюди в пошуках роботи. Як заробити в Дубаї? Розглянемо це питання більш детально.

Чому обирають Дубаї?

Як вже говорилося, більшість охочих знайти роботу в ОАЕ, вибирають Дубаї. Це пов'язано з його високою економічною розвиненістю, завдяки якій сюди з'їжджаються не тільки туристи, але і бізнесмени з усього світу.

У Дубаї практично немає бідних людей. Громадяни отримують досить високі заробітні плати. Що стосується іноземців, то на високий оклад вони можуть розраховувати тільки за умови наявності високої кваліфікації. Однак навіть найнижчі заробітні плати перевищують середній оклад у багатьох європейських країнах.

Як знайти роботу в Дубаї?

Знайти роботу в Дубаї самостійно практично неможливо. Лише найвідчайдушніші здобувачі, які вирушили в Емірати для пошуку роботи на місці, можуть досягти своєї мети. Але є й інші варіанти, які доступні завдяки розвитку інтернет-технологій. Існує велика кількість спеціалізованих сайтів, які призначені спеціально для тих, хто не знає, як заробити в Дубаї.

Серед найпопулярніших англомовних порталів слід зазначити:

  • naukrigulf.com/jobs-in-uae;
  • monstergulf.com/trex;
  • higheredjobs.com/international/search.cfm?CountryCode=224;
  • https://uae.dubizzle.com/jobs;
  • jobs.laimoon.com/uae.

Для тих, хто шукає роботу в нафтовій галузі, пропонується спеціалізований сайт rigzone.com/b-united-arab-emirates-jobs.
На сайті jobsindubai.com можна пошукати роботу безпосередньо в Дубаї. Якщо цікавить працевлаштування в Абу-Дабі, краще скористатися сайтом jobs.abudhabi.ae/en.

Найбільш потрібні спеціальності в Дубаї

Тим, хто цікавиться, як заробити в Дубаї, пропонується список найбільш затребуваних спеціальностей в ОАЕ і безпосередньо в столиці одного з найбільш розвинених держав світу.

1. Туристична сфера

Щороку ОАЕ відвідує понад 10 мільйонів туристів. Їх кількість стрімко зростає, тому постійно потрібна робоча сила в туристичній галузі.

2. Будівництво

На території країни постійно будуються нові об'єкти: готелі, розважальні центри для туристів, багатоповерхові житлові будинки та багато іншого. У зв'язку з цим постійно потрібні будівельники, інженери, дизайнери та архітектори.

3. Економічна сфера

Отримати посаду економіста, фінансиста, маркетолога або аналітика іноземцю досить складно. Для цього необхідно мати гарну освіту і великий досвід роботи. Однак це завжди актуальна і затребувана професія в Дубаї.

4. Сфера обслуговування

На думку фахівців, в цій сфері діяльності в 2020 році найлегше знайти роботу. Чоловік може стати продавцем, охоронцем, швейцаром, носієм або рятувальником. Жінки можуть розраховувати на посаду офіціанта, продавця, касира, няні, домробітниці і т.д.

5. Короткострокова оренда нерухомості

Маючи нерухомість в Дубаї, можна здавати її на короткий термін. Особливо затребуваними вважаються невеликі квартири біля моря.

Слід враховувати, що для працевлаштування в Дубаї знадобиться робоча віза, відкрити яку можна на території ОАЕ. Але перш ніж це зробити, необхідно знайти роботодавця і укласти з ним трудовий договір.

Дубаї приваблює тисячі трудових мігрантів. Це пов'язано з високою заробітною платою, відсутністю податків, а також з тим, що більшість роботодавців забезпечують своїх працівників харчуванням, житлом і медичним обслуговуванням.

cat-img

Категорії