Ми проаналізували 4 способи, як заробити google play в 2020 році, вклавши невеликі кошти для реєстрації аккаунта і отримувати реальний стабільний прибуток.

Якщо сказати зрозумілою мовою, Плей Маркет (play.google.com) є офіційним каталогом софта для ОS Android. Крім програмного забезпечення, в Маркеті можна закачати книгу, фільм, музику та безліч інших цікавих файлів. Всі програми, що знаходяться на ресурсі, сертифіковані, тому мають незаперечні переваги в порівнянні з піратським контентом:

 1. Завантажуючи легальний аплет через Маркет, в 99% випадків користувач мобільного пристрою позбавляється від можливих вильотів і помилок в процесі роботи додатків.
 2. Завантажуючи ПО з Маркета, користувачеві будуть доступні його періодичні оновлення з виправленнями можливих помилок і поліпшенням функціоналу.
 3. Маркет надає можливість зворотного зв'язку з виробником ПО і трекінгу рекомендацій від друзів.

Чи можна, і як заробити на Google Play?

Основні методи заробітку в Google Play це:

 1. Розробка софту з платним завантаженням (це можна зробити основним джерелом прибутку).
 2. Розміщення рекламних банерів в безкоштовному софті.
 3. Продаж додаткового функціоналу для безкоштовних додатків.

Перед тим як вибрати свою нішу, варто проаналізувати ринкову ситуацію (конкурентів) на Маркеті:

 • Проаналізувати асортимент пропонованих продуктів.
 • Оцінити популярність продуктів по частоті завантажень.
 • Якщо немає ідей, можна базуватися на ідеях популярних варіантів, з їх збагаченням новими рішеннями.
 • Переглянути профілі програмістів, щоб ознайомитися з ціновою політикою і цікавими ідеями.

 

Спочатку необхідно пройти реєстрацію (як розробник) щоб був створений платіжний профіль. Профіль обійдеться в 25 USD. Після цього користувач може публікувати власні продукти на сторінках Маркета.

Що створюють для реалізації на Маркеті

Всіх, хто намагається заробити, лякає слово «створюють», оскільки користувач відразу розуміє, що потрібно бути професійним програмістом, тому відмовляється від ідеї. Це неправильний підхід, оскільки продавати і розробляти один і той же продукт можуть різні люди. Необхідно просто знайти кваліфікованого розробника, який не розбирається в торгівлі, або просто не любить продавати.

Основною вимогою того, як заробити google play, є простота і потрібність додатків, наприклад, розробка довідника (популярні теми потрібно вивчити). Для створення досвідченому працівнику знадобиться зовсім мало часу, а вартість середнього довідника - близько 100 USD.

Як ще можна заробити на Google Play?

Для власників мобільних гаджетів буде цікавим ще один спосіб як заробити на google play:

 • Завантаження ігор і додатків, після установки користувач отримує винагороду від рекламодавця.
 • Перегляди рекламного контенту через власний гаджет.
 • Виконання різних завдань (не обов'язково наявність Андроїд-пристроїв).
 • Необхідний перегляд сайтів, відео, вступу в групи і т.д.

Для цього найчастіше використовуються додатки Whaff Rewards, AppCent, Seosprint. Високий прибуток не обіцяємо, але як додатковий прибуток, метод цілком підходить.

Як використовувати рекламу для заробітку

Розроблений софт зовсім не обов'язково продавати, його можна поширювати безкоштовно, заробляючи на рекламі.

Підійде створення невеликого однорівневого, але захоплюючого додатку (логічний пазл, наприклад). Далі потрібно знайти рекламодавця і домовитися з ним про те, що всі переходи по розміщеній рекламі будуть оплачуватися. Після цього вставити рекламу в софт і заробляти. Просувати продукт можна через форуми, групи і спільноти.

Відгуки про заробіток в Google Play

Практично всі користувачі сходяться в одному - заробіток можливий, причому навіть дуже пристойний. Але щоб не наступати на граблі, через які пройшла велика кількість новачків, варто приділити увагу і послухати блогерів, які працюють в Маркеті вже не 1 рік.

Інші варіанти заробітку в IT:

cat-img

Категорії