Ми проаналізували 4 методи як заробити на TikTok в 2020 році, не вкладаючи власні кошти і приділяючи роботі не більше 1 години на день.

Сервіс TikTok призначений для обміну короткими відеороликами. З моменту появи програми для мобільних пристроїв з ОС Android і iOS в 2017 році воно обзавелося величезною аудиторією сподвижників. За своєю суттю сервіс дає користувачам можливість швидкого і легкого зняття коротких відеороликів за допомогою власного мобільного пристрою, що дозволяє набути статусу крутого відеоблогера навіть не володіючи в цьому ніяким досвідом.

Трохи про те як заробити на TikTok

Правильне використання майданчика дає можливість щомісяця отримувати до 5 000 USD. Як і для інших видів заробітку, для успішного ведення бізнесу тут необхідна креативність, посидючість, нові ідеї, оригінальний підхід і терпіння. Коло учасників сервісу на 95% складається з молодих людей, які прагнуть до спілкування і веселого проведення часу. Тут користувач може оформити підписку на цікаві акаунти, спілкуватися з іншими такими ж користувачами, відзначати відеоролики, які сподобалися, залишати коментарі до тих чи інших постів, ну і, звичайно, дізнатися, як заробляти в Tik Tok реальні гроші.

До переваг програми можна віднести:

 • швидкозростаючу популярність;
 • можливість онлайн трансляцій;
 • максимально просте створення роликів з накладенням звукових і спецефектів;
 • підключення особистих листувань, підписок і оцінок контенту;
 • можливість блокування доступу до аккаунту третім особам.

 

Чи може новачок заробити на Тік Ток?

Спочатку необхідно зареєструватися на сервісі: зайти в https://www.tiktok.com/ru і отримати СМС з посиланням на скачування програми, скачати, встановити Тік Ток, а також зареєструвати профіль. Всім зареєстрованим надається право на зйомку коротких відео (від 3 сек. до 1 хв.), або мемів, а також їх розміщення на власній сторінці.

Отримувати прибуток можна декількома способами:

 • Монетизацією онлайн-трансляцій. Для цього необхідно зібрати від 1 тис. передплатників. Передплатники донатують автора внутрішньою валютою (курс 100 монет - 1 USD). Максимальний розмір пожертвування - 1000 монет. Глядацька аудиторія купує для ведучого стікер, 80% внеску перераховується автору.
 • Партнерством з брендом. Можна використовувати приховану рекламу. Наприклад, компанією Lay's для популярних тіктокерів була запропонована зйомка ролика з пачкою чіпсів (не на передньому плані). Для того щоб бренд розглядав автора в якості необхідної для рекламної кампанії людини, необхідно обзавестися широким колом передплатників.
 • Рекламою власного товару або послуги. Це ще один спосіб того, як заробити на tiktok. Якщо користувач володіє онлайн-магазином, він може знімати відео зі своєю продукцією (бажано щоб ролики були смішними або дотепними). Якщо це бізнес в сфері послуг, можна зняти відео і про це.
 • Нарізками для YouTube. Зараз на YouTube в тренді розміщення оглядів відео з ТікТок. Для отримання грошей можна пропонувати свої відеоматеріали для YouTube-блогерів, якесь число з переглядають нарізки обов'язково перейде до першоджерела і оформить передплату на ТікТок. Правда, для цього ролики повинні бути особливо «вірусними».

Відгуки про заробіток на TiK Tok

Якщо відштовхуватися від коментарів користувачів, то для нормального заробітку в ТікТок необхідно мати воістину неабияке почуття гумору і фонтанувати новими ідеями. Навіть набравши гарну кількість передплатників, утримати їх монотонним повторенням однотипних роликів не вийде. Якщо ж ви відчуваєте в собі силу і можливість хоча б раз на тиждень створювати щось цінне - приступайте.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.

Де можна заробити, вміючи добре писати?

cat-img

Категорії