Mflow визначить 4 найбільш виграшні способи як заробити mfcoin з прекрасною прибутковістю в 2020 році на майданчиках: faucet.mfcoin.su Bitexbook.com, Bisq.network, Stex.com.

MFCoin є криптовалютою, що використовується в якості інструменту в програмі Freeland. Запуск валюти відбувся на початку серпня 2017 року. Сама програма Фріленд є соціально-культурним експериментом, в якому блокчейном забезпечується простота і ефективність взаємодії між учасниками у валютних операціях, реєстрації шлюбу і т.д.

На думку експертів, зараз криптовалюту MFC трохи недооцінюють, оскільки:

  1. Рекламну кампанію розробники не проводили, вважаючи, що більш ефективною вона буде після того, як запустять перші затребувані рішення на майданчику.
  2. Учасники віддали перевагу холдинг монетам замість використання в угодах на перших етапах, тому поточний курс не дуже високий.
  3. В кінці 2018 року монету забезпечили технологією NVS, яка стане базою для створення децентралізованих сервісів, для них монета буде грати роль палива, з тих пір курс постійно піднімається, оскільки створений попит на MFCoin.
  4. Застосування гібридного консенсусу POW + POS на асікостійкому алгоритмі MTP дає можливість примноження куплених монет через 2 тижні холда, отримуючи 10% річних.

Як заробити MFCoin з вкладеннями і без

В даний момент вартість монети складає 0,00702 USD, причому за добу курс виріс на 14%. Найактивнішою платформою, де торгують MFC є Crex24.com. Крім того, криптовалютою торгують на біржах Bitexbook.com, Bisq.network, Stex.com.

Класичний майнінг

Потрібно сказати, що Майні MFCoin на своєму комп'ютері набагато дешевше ніж біткоіни або етеріум, оскільки немає необхідності купувати надпотужну відеокарту (підійде і середня).

Спочатку необхідно створити гаманець (ссилка на завантаження для роботи з гаманцем тут: https://github.com/MFrcoin/MFCoin/tree/master/wallet). Далі необхідно запустити ПО, вибрати «Отримати монети», клікнути «Нова адреса», назвати гаманець, скопіювати його адресу. Все, скарбничка створена, тепер необхідно почекати поки закінчиться синхронізація.

Тепер приступаємо до роботи з майнінгом. Найбільш ефективним Майнером для MFC є ccminer (завантажуємо звідси: https://github.com/tpruvot/ccminer/releases). Налаштовуємо майнер (вказуємо адресу гаманця, адреси пулу і інші дані, які запросять), в опції launch-config необхідно пошукати параметри конкретної відеокарти (це спростить процес майнінгу). Ось ми і наблизилися до того, як заробити MFCoin через Майнінг. О першій годині з досить слабкою відеокартою можна заробити від 10 монет. Перевірити свій баланс не заходячи в майнер можна за адресою: https://block.mfcoin.net/address/MfCjHG6jyJUa61tvsV59EKoW3kQMUWnpes.

Трейдинг

Зароблені монети можна примножити, граючи на біржах, які торгують криптовалютою MFC: com, Bitexbook.com, Bisq.network, Stex.com.

Соціальні Баунті

Якщо ви активний користувач соціальних мереж, можна заробити від 5 до 500 монет за публікацію розповідей, статей і оголошень про криптовалюта MFCoin і проект Фріленд на популярних ресурсах.

Wiki-Баунті

Мінімум 60 монет можна заробити за написання статті для Вікі-проекту Фріленд.

Незважаючи на невисоку, поки, вартість криптовалюти і повільні темпи зростання, не варто скидати її з рахунків, оскільки проект Фріленд ще тільки починає розкривати свій потенціал. Коли він запрацює на повну, буде вже пізно, отже, починати потрібно зараз.

Інші способи заробітку на криптовалюта

Mining, як не дивно, все ще живий. Дізнайтеся кілька варіантів ефективного майнінгу, актуального в 2020 році. Якщо хочете заробити криптовалюту, створюйте свої проекти і отримуйте фінансування на ICO. Якщо ви хочете займатися криптовалютою, але хочете знизити ризики, працюйте зі стабільними Blockchain і Bitcoin, а великі гроші можна заробити ризикнувши і вклавши кошти в gram і cardano. Крім згаданих вище, на ринку криптовалюти 2020 року залишаються активними як мінімум 7 валют: bat, mfcoin, stellar, bip, prizm, xrp, btt, які також є високоефективними. Тут ви зможете знайти більш детальну інформацію.

cat-img

Категорії