Нами обрана найкраща четвірка практично безпрограшних способів як заробити на ico з максимальною прибутковістю в 2020 році.

ICO, за своєю суттю, є первинною роздачею монет (інша назва - краудсейл). Завдяки цій роздачі інноваційний проект, або ідея можуть обзавестися первинним капіталом для подальшого розвитку. На практиці це виглядає так: стартап запускає продаж цифрових токенов за реальні гроші, або криптовалюту. В результаті вкладник отримує токени, а стартап - кошти для подальшого розвитку. Тримач токенів може розплачуватися ними за послуги, що пропонуються стартапом, або продати їх з вигодою для себе через біржу після того як проект «вистрілить» і вартість токенів багаторазово зросте.

Як заробити на ico і не «прогоріти»

Щоб стати успішним гравцем, необхідно пройти кілька етапів підготовки:

  1. Заведіть новий мейл, щоб не засмічувати власну поштову скриньку численними повідомленнями, які будуть приходити після реєстрації на спеціалізованих майданчиках.
  2. Пройдіть реєстрацію в телеграм, оскільки там є безліч інформації, яка допоможе орієнтуватися в особливостях заробітку на ICO.
  3. Увійдіть в ФБ і Твіттер. Більшість ICO просувають проекти через соц. мережі. Акаунти повинні бути старше місяця і як можна більш заповненими.
  4. Створіть Етереум-гаманець, оскільки erc-20 є пріоритетним токеном.
  5. Зареєструйтеся на форумі BitcoinTalk. Саме тут компанії часто влаштовують презентації нових продуктів.

Трейдинг як заробіток на ICO

Є найбільш простим і популярним способом. Суть -  в покупці токенів до того моменту, поки вони з'являться на ринку зі знижкою з подальшим продажем їх за ринковою ціною. Чим раніше буде здійснена операція, тим більший профіт можна отримати. Максимальна знижка становить до 70%. Можна займатися як активним (щодня купуючи і продаючи криптовалюта), так і пасивним (купуючи криптовалюта на період близько 2-х мес., після чого продаючи її) трейдингом. Перший метод підійде тим, у кого є досвід і знання, а також безліч вільного часу, другий - в якості додаткового заробітку.

Вкладення грошей у проекти

Це вид пасивного трейдингу. Відрізняється тим, що гроші вкладаються в токени розробників конкретного проекту. За умови того, що проект «вистрілить», монети зростуть в ціні, тоді їх можна вигідно продати. Але не всі проекти отримують подальший розвиток, тому можна і втратити гроші. Тому дуже важливо ретельно вивчити проект перед тим як купувати маркери.

Як заробити на ICO через Airdrop

В рамках кампанії по просуванню, новий стартап деяку частину токенів вкидає безкоштовно. Для того, щоб отримати токени, необхідно передати адресу поштової скриньки, номер гаманця і підписатися на отримання кореспонденції поштою або по телеграм-каналу. Це найбезпечніший спосіб того, як заробити на ICO.

Заробіток на Баунті ICO

Являє собою програму по сплаті винагороди за просування ICO. Для того, щоб почати отримувати прибуток, необхідно зайнятися вивченням проектів, вибираючи кращі з них, реєструватися там і просувати їх до реалізації. Для поширення можна використовувати будь-які канали, але найбільш популярне просування - через соціальні мережі. Необхідно публікувати пости з посиланнями на проект, коментувати, репостити. Крім того, можна писати повідомлення на форумах - головною платформою є вже згаданий BitcoinTalk. Щомісячне відвідування сайту - більше 20 млн. користувачів, серед яких інвестори, керівники проектів, стартаперів та т.д. Точної інструкції по методиці заробітку не дасть ніхто. Головне - наполегливість і постійне навчання. Успіх не змусить себе чекати.

Інші способи заробітку на криптовалюті

Як не дивно, mining ще не мертвий, в 2020 році можна спробувати кілька варіантів для рентабельного видобутку. Створюйте свій бізнес і отримуйте фінансування на ICO - бажаючих інвестувати досить багато. Якщо вам страшно гратися з криптовалютою, але хочеться спробувати більш-менш стабільні варіанти, спробуйте попрацювати з валютами Bitcoin і Blockchain, а заробити багато можна на нових валютах gram і cardano. При цьому на ринку знаходиться ще як мінімум 7 валют: mfcoin, btt, stellar, xrp, bat, bip, prizm, які відрізняються гарною прибутковістю. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

cat-img

Категорії