Ми розібралися в 3 успішних способах, як заробити на telderi в 2020 році вебмастерам і користувачам, які не мають найменшого поняття про те, як створювати сайти.

Telderi є наймасовіша платформу з купівлі і продажу веб-сайтів і доменів. Щомісяця тут укладають близько 1,5 тисячі контрактів, гарантованих системою. Розробниками платформи стали імениті фахівці, які раніше створили майданчики Gogetlinks і Miralinks, а також співробітники Sape. Угоди тут укладають продавці і покупці з метою подальшого розвитку ресурсу, заробітку грошей на власній розробці, або перепродажу купленого раніше ресурсу.

Як заробити на telderi продавцям і покупцям

Продавець на біржі може виставити на продаж свій ресурс, або домен. До угоди додається величезна кількість потенційних клієнтів і гарантія отримання оплати за рахунком.

Покупець може вибрати необхідний йому ресурс з широкого асортименту майданчиків і доменів, отримати об'ємну інформацію для прийняття рішення, з гарантованим переоформленням домену та отриманням ресурсу.

З чого починати

Для використання біржі потрібно зареєструватися за адресою: www.telderi.ru. Щоб отримати можливість повноцінного доступу, необхідна активація облікового запису по платіжних реквізитах. Для переказу грошей в системі можна використовувати електронні системи Webmoney, Яндекс.Деньги, або використовувати банківський переказ.

Активація необхідна, для того щоб брати участь в торгах вартістю понад 16 тисяч USD, для отримання очок рейтингу і впевненості в ваших добросовісних намірах  іншими учасниками аукціону.

Кожна успішна операція - це 70 очок рейтингу. Якщо рейтинг учасника сягає позначки «-70», він більше не буде мати права брати участь в торгах.

3 способи як заробити на telderi

Розробка

Веб-розробники, які знають все про оптимізацію і наповнення сайтів, можуть заробляти на цьому шляхом створення проекту, наповнення його якісними унікальними файлами (наприклад 1 стаття в добу), оптимізуючи її і публікуючи контент відповідно до того, що найбільш корисно користувачам.

Також для створення повноцінного сайту варто розміщувати посилання на ресурс, щоб збільшити кількість посилань і підвищити позиції в пошукових системах. Через 6 місяців можна підключити рекламний контент (наприклад, контекстна реклама). Ресурс можна виставляти на біржу і продавати за ринковою ціною (вартість можна дізнатися тут же, на майданчику, промоніторивши вартість аналогічних сайтів).

Перепродаж

Для тих, хто далекий від написання сайтів, підійде другий спосіб, як заробити на telderi. Він полягає в пошуку та купівлі недооцінених сайтів і подальшої їх перепродажу. Перепродати сайт з високим прибутком дуже легко тим, у кого високий рейтинг і довіра учасників.

Купівля під свої цілі

Крім того, можна придбати простенький недорогий ресурс, вкластися в його розвиток і наповнення, після чого реалізувати сайт з високою доданою вартістю. Цей метод підійде тим, у кого немає ще захмарного рейтингу, але є бажання заробити солідні гроші.

Відгуки про заробіток на telderi

Це, напевно, єдина платформа, про яку не вдалося знайти негативних відгуків. Для його користувачів, все працює відмінно, сайт для покупки знайти дуже легко. Як правило, продаж займає не більше 1 тижня (при адекватній вартості). Крім того, адміністрація ресурсу, в разі необхідності, втручається і вирішує спори між учасниками.

Як заробити в IT:

cat-img

Категорії