Ми розглянули 3 варіанти того, як заробити на hyip в 2020 році вклавши власні кошти в інтернет-проекти з різними ступенями прибутковості.

На російську мову абревіатуру HYIP можна перевести, як «високоприбутковий інвестиційний проект». Отже, в назві немає нічого, пов'язаного з шахрайством. Правда, якщо розібратися в особливостях роботи подібних організацій, завжди застосовується шахрайство, тому зараз високоприбуткові програми не сприймаються в якості заробітку. Швидше, як азартної гри. І дійсно, заробіток на таких проектах можливий, головне не захоплюватися.

Як заробити на hyip і не прогоріти

Спочатку розберемося з різновидами хайпів. Всі класичні проекти-піраміди використовують схему Понзі, яка має на увазі виплату обіцяних відсотків для перших інвесторів за рахунок наступних вкладників. Сьогодні все HYIP-проекти можна умовно розділити на 3 види:

Проекти з низькими відсотками. Ці програми характеризує тривалість роботи, оскільки низький відсоток (близько 15) прибутку дозволяє проводити виплати і залучати нових інвесторів на протязі тривалого проміжку часу.

Заробити на цьому проекті можна наступним чином:

  • спочатку необхідно внести невелику суму для перевірки проекту;
  • після вкладається більша сума (під час швидкого зростання проекту і його активної рекламної підтримки);
  • як тільки активність починає зменшуватися, необхідно вивести весь прибуток, залишивши тільки початкову ставку (якщо проект отримає нове життя, можна продовжити заробляти).

Проекти з середньою процентною ставкою. Це проекти, в яких прибутковість знаходиться в межах від 16 до 60 відсотків. Ці проекти аналітики вважають найбільш збалансованими з точки зору ставлення прибутку до ризику. Інвестор в хайпи може отримати найбільший дохід і при цьому заробляти достатньо довго (від 3 до 9 місяців).

У ці проекти інвестори вкладають тільки після початку виплати перших прибутків. Фахівці рекомендують розділити планований внесок на 3-4 частини і вкладати їх не в 1, а в кілька різних програм, щоб мінімізувати ризики і відшукати той проект, в який пізніше можна реінвестувати гроші, зняті з інших програм.

Високопроцентні (фаст) проекти. Це третій спосіб того, як заробити на hyip, з прибутковістю від 61%. Це вже точно не вкладення, а азартна гра.

Жоден поважаючий себе інвестор не вкладе гроші в подібні проекти. Час існування програми - від декількох тижнів до лічених днів. Виграш можливий виключно в разі, якщо вклад зроблений в самому початку проекту, оскільки проект припиняє існування відразу після кількох хвиль інвестицій. Для виграшу потрібна особлива уважність і обережність. Необхідна ретельна перевірка обраної програми, аналіз її реклами (якщо рекламна кампанія грамотна, можна вкласти). Реінвестування фастів - це вбивство власного капіталу.

Відгуки про заробітки на hyip

Сказати, що все хайп-проекти - це зайва трата грошей, буде неправдою, що і підтверджується численними користувачами, які на цьому пристойно заробили. Також не можна сказати, що прибуток може отримати кожен, хто вкладе гроші, оскільки безліч коментарів виходять від розчарованих інвесторів, які не встигли вивести свій внесок. Отже, перед вкладенням необхідно ретельно вивчити проект (його автора, рекламну підтримку, захист від кібератак і т.д.).

Інші варіанти заробітку в IT:

cat-img

Категорії