Ми розглянули 3 методи, як заробляти в mail.ru в 2020 році та отримувати гарний прибуток, не вкладаючи власні гроші і приділяючи заробітку лише кілька годин в день.

Mail.ru є чомусь аж найстарішим російськомовним інтернет-порталом, що об'єднав в собі пошту, пошуковик, соціальну мережу, хмарний сервіс, месенджери і ICQ. Працює портал з 1998 року і створений «за образом і подобою» американської Yahoo.

Чи можна і як заробляти в mail.ru?

Є кілька способів заробітку на порталі, в кожному з них ми розберемося детально.

Відповіді mail.ru

Практично кожен стикався з ситуацією, коли після введення запиту в пошукову систему на екрані з'являється результат, зі змістом «Відповіді Mail.ru: Людський пошук відповідей на будь-які питання». Відповіді написані такими ж користувачами як той, хто задав питання, тому 100% потрапляння «в яблучко» не гарантоване, незважаючи на модерацію. Але досить про це, перейдемо до заробітку. Гроші можна заробити, відповідаючи на питання в сервісі. Користувач заохочується балами, які необхідно конвертувати в долар, а потім - в рубль.

Схема виглядає так: користувач створює питання, а інший користувач на нього відповідає. Відповідь має бути лаконічною і одночасно максимально повною, щоб зацікавлена людина задоволена отриманою інформацією. Якщо лаконічну відповідь неможливо отримати, можна відповісти розширено, але так алгоритм перевірки може вважати інформацію спамом і видалити її. Автор питання переглядає всі відповіді і виділяє з них кращі, на його думку. Кращій відповіді присвоюється найвища позиція. Незважаючи на те, що питання закрите, він, разом з відповідями, залишається в базі, а відповідями можуть користуватися інші люди, які цікавляться тією ж тематикою.

За відповіді користувачам нараховуються бали, згідно з рейтингом, але, у зв'язку з трирівневим обміном, і невеликою оплатою, цей спосіб навіть в якості додаткового заробітку сприймати не варто.

Рефералка mail.ru

Це другий спосіб як заробляти в mail.ru. Його можна назвати самим вигідним заробітком в Мейл груп. Він полягає в поширенні партнерських програм. На сайті необхідно зареєструватися і обрати найбільш прибуткову партнерську програму. Далі необхідно вибрати питання, яке найбільше підходить до партнерки (тобто питання, задане користувачем, повинно знаходиться в тій же тематиці, що і обрана партнерська програма). Далі потрібно якомога чіткіше відповісти на питання, після чого прикріпити посилання, і можна отримувати постійний і стабільний прибуток. Не варто думати, що після кожного залишеного партнерського посилання ви прокинетеся з мільйоном у кишені, але з часом можна навчитися правильно фільтрувати партнерські програми під поставлені питання.

Блог mail.ru

Також непоганий метод інтернет-заробітку без вкладення власних коштів. Він дуже схожий на попередній, просто на додаток до партнерської програми необхідно вести власний блог. Такий заробіток підійде творчим особистостям, яким завжди є чим поділитися з іншими. Можна просто заробляти, розміщуючи рекламні продукти від рекламодавців на своєму блозі і отримувати комісійні за переходи за блог-посиланням. Можна зосередити ведення блогу на будь-якій конкретній темі та знайти рекламодавця, що займається просуванням продукту, що відноситься до обраної теми. Таким чином блогер отримає більше фінансування, оскільки реклама буде націлена на споживача.

Відгуки про заробіток в mail.ru

На думку більшості користувачів, заробіток в порталі можливий, але, якщо потрібно заробляти пристойні гроші, необхідно приділяти цьому багато уваги, не забувати про ведення блогу і регулярних відповідях на питання. Якщо ж приділяти сервісу мінімум уваги, джерелом нормального доходу він не стане.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

  • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
  • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
  • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
  • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.

Де можна заробити, вміючи добре писати?

cat-img

Категорії