Ми розглянули 3 способи як заробити на play market в 2020 році і отримувати хороший стабільний прибуток, продаючи додатки через електронну платформу.

Гугл Плей Маркет (https://play.google.com/store) являє собою майданчик, на якому продаються програми для ОС Андроїд. Це означає, що платформа пропонує користувачам придбати додатки для операційної системи, яка встановлена ​​практично на половині мобільних пристроїв в світі.

Як заробити на play market без вкладення власних коштів

Якщо сказати просто, прибуток можна отримати за створення додатку, який завантажений на Плей Маркет і куплений користувачем або користувачами. Цінова пропозиція формується адміністрацією Маркета. Крім того, можна власне творіння визначити для безкоштовного скачування, попередньо домовившись з рекламодавцями про розміщення на ігрі/програмі реклами.

Перед тим як приступати до детального аналізу того, як заробити на play market. Взагалі продаж додатків доступний не для всіх країн. Наприклад, українці і білоруси не мають права продавати свій контент через Плей Маркет, в той час як в Росії це робити можна. Крім того, не варто боятися слів «розробка» і «створення», оскільки не потрібно обов'язково бути програмістом. Головне - наявність цікавих бізнес-ідей.

Є 3 варіанти отримання прибутку на Гугл-Маркеті

  1. Прикріплення рекламних банерів до додатків, поміщеним в безкоштовний сегмент магазину.
  2. Реалізація програм для користувачів (можна зробити основною статтею доходу).
  3. Продаж платного додаткового функціоналу для безкоштовних додатків.

Запам'ятайте, для того щоб продавати додатки від імені автора, не обов'язково бути їх автором. Головне - знайти розумного фрілансера-програміста, оскільки в більшості випадків такі фахівці абсолютно позбавлені ділової хватки. Їх цікавить тільки процес розробки, ну і, звичайно ж, гроші. Програмісту можна запропонувати або одноразову виплату, або відсоток від продажу товару.

З чого починати?

Природно, що після вирішення проблеми як заробити play market, виникає питання про те, з чого починати? Тут знадобиться підприємницька жилка, оскільки необхідно провести аналіз конкурентів:

  • Промоніторити, що найчастіше скачують останнім часом з Плей Маркета. Аналіз завантажень знаходиться на платформі у відкритому доступі.
  • Не варто займатися копіюванням успішних програм. Можна просто почерпнути цікаву ідею і доопрацювати її по-своєму. Але це «по-своєму» - це так, чим можна цікавити користувачів.
  • Поспілкуватися з розумними людьми, генераторами ідей, а також з геймерами щодо цікавих ідей.

Відгуки про заробіток на play market

Не можна сказати, що маркет стане «манною небесною», оскільки контенту тут незліченна кількість, тому, щоб заробіток був пристойним, необхідно представити дійсно унікальний і заманюючий продукт, щось зовсім нове. Єдине, в чому не варто сумніватися - сервіс чесний і прибуток виплачуються дійсно.

Інші варіанти заробітку в IT:

cat-img

Категорії