Mflow розглянув 3 ефективні способи як заробити на fortnite в 2020 році, без вкладення власних коштів, або з невеликими вкладеннями для прискорення процесу

Fortnite (https://www.epicgames.com/fortnite/ru/) являє собою розраховану на багато користувачів онлайн-гру, яка є мегахітом 2018 року. Мало кому відомо, але за допомогою Фортнайт можна не тільки відпочивати, але й отримувати гроші декількома способами.

Як заробити на fortnite і що для цього потрібно

Метод 1. Як заробити на fortnite з використанням YouTube каналу

При введенні пошукового запиту Fortnite на YouTube користувач бачить безліч відеофайлів, з безліччю переглядів. Найбільш цікавим в цьому є те, що навіть якщо є тільки невеликий канал, користувач може отримувати трафік, використовуючи цю відеогру. Це можна назвати першим методом заробляння грошей. Ми не станемо детально описувати його, оскільки, все-таки, це один з варіантів заробітку на YouTube. Можемо тільки сказати, що сервіс придатний для просування посилання на відеогру, розвитку свого каналу та заробітку за рахунок цього непоганих коштів.

Більш докладно про те, для чого потрібно залишати посилання на гру. Партнерська програма, яка називається «Тапжерін» містить оффер Фортнайт. Він являє собою мобільну версію гри, доступної для Айфона, а також смартфонів на базі ОС «Windows» і «Android». Партнер, який привів нового користувача, отримує 8 USD після закінчення його реєстрації. Одне «маленьке розчарування» - в рахунок приймаються тільки португальські користувачі. Оновлення оффера проходить досить часто.

Крім того, є ще один спосіб, як заробити на fortnite через партнерську програму «Mobidea». Оплата тут трохи вища - 8,50 USD. Правда і на цей раз без розчарування не обійтися - доведеться залучати італійський трафік.

На платформі OfferVault користувач може ознайомитися з усіма доступними офферами за допомогою ключового слова Fortnite. Повірте, кількість їх величезна. У більшості випадків користувачі схильні монетизувати версію гри Фортнайт для мобільних пристроїв.

Також користувач може ознайомитися з іншим офферами, пропонованим майданчиком «Player Auction». На цьому майданчику можливе придбання скінів, акаунтів, CD-ключів і кодів. Тут же можна вибирати ключові слова: скіни, V-бакси і т.п.

Користувач може завітати до одного з офферів, ознайомитися з рейтингом продавця, ціною того чи іншого продукту або послуги. Для того щоб залити трафік на майданчик, необхідно прокрутити екран вниз і натиснути Affilate Program. Комісійні складуть 2%, термін «життя» кукіса - 14 діб.

Звідки наведено трафік - абсолютно не важливо: з Ю-Тьюб, Телеграма, Твітч, Скайпу, Твіттера, ФБ і т.д.

Метод 2

Користувач може продавати V-бакси, внутрішньоігрову валюту Фортнайт. Перед заливанням трафіку по різних офферах варто переглянути їх опис. Якщо користувач схильний до отримання грошей подібним способом, йому буде необхідно самостійно розібратися в темі, щоб розібратися із законністю процесу, самою процедурою, оскільки російськомовної інформації про це немає взагалі.

Метод 3

Ще одним способом, який припаде до душі фанатам гри, є спосіб, пов'язаний з продажем профілів. Спочатку потрібно прокачати власний аккаунт з «0», а потім продати його одному з «ледарів», який не хоче починати з самого початку. Щоб швидко прокачати акаунт радимо придбання бойового пропуску, що збільшує швидкість прокачування і зробить аккаунт ціннішим.

Відгуки про заробіток в Fortnite

Користувачі пишуть, що продавати акаунти в грі заборонено, але ніхто, а особливо держава за цим не стежить, тому можна, якщо врахувати, що на цьому можна заробити досить велику суму. Також пишуть, що на маленькому каналі важко набрати багато переглядів, оскільки висока конкуренція.

cat-img

Категорії