Ми детально розбиралися в 2-х варіантах, як заробити в qcomment в 2020 році без необхідності вкладення власних коштів, приділяючи ресурсу до години в день.

QComment (qcomment.ru) є біржею соціального просування. Його структура дуже схожа з буксами SeoSprint, SocPublik, WMmail, правда є можливість виконання «копійчаних» завдань по перегляду сайтів, читання кореспонденції, текстів. Учасник може отримати винагороду, а замовник покращує просування своїх проектів.

Як заробити в qcomment новачкові?

В системі можлива реєстрація як в якості учасника, так і в якості замовника. Автор заробляє на виконанні певних завдань (їх можна побачити в розділі «Довідка» - «Тарифи».

Завдання бувають двох типів: «Соцмережі», а також «Відгуки-Коментарі».

Заробітки в соцмережах

Отримувати винагороду можна за:

 • проставлення «лайків»;
 • репости (необхідно ділитися постами на своїй сторінці соцмережі);
 • написання коротких коментарів до фотографій і постам;
 • підписку на сторінки у соціальних мережах.

Іноді можна зустріти завдання проголосувати, клікнути чи зробити іншу послугу, які виконуються на інших ресурсах.

Ще не знаєте як заробити в qcomment?

Щоб виконувати завдання, необхідно бути зареєстрованим в 1 або краще відразу в декількох популярних соцмережах (для QComment актуальні:

 • Вконтакте,
 • ФБ,
 • Google+ (gsuite.google.ru),
 • Інстаграм,
 • Твіттер,
 • Однокласники).

Найпопулярнішими на ресурсі є ВК і Інстаграм.

Тут немає складних завдань, але і заробіток невеликий. З них варто починати новачкам, яким потрібно підвищення рейтингу, щоб можна було відкривати більш серйозні завдання з більш високою винагородою. До них можна зарахувати коментарі, пости на форумах, відгуки в Озон, Яндекс.Маркет.

У більшості випадків винагороду за завдання цього типу не перевищує 0,032 USD. Мало, звичайно, але для виконання достатньо 1 кліка мишкою. Для того щоб дізнатися, як заробити на qcomment.ru, необхідно ознайомитися з 2 типом заробітку.

Написання відгуків і коментарів

Це другий, більш грошовий спосіб того, як заробляти на qcomment, своєрідний Клондайк сервісу. Досвідчені користувачі сайту заробляють гроші саме тут. Оплата за поставлені завдання хороша. Наприклад, користувач, який залишив відгук на 75 символів (мінімальна межа наповненості), отримує 0,037 USD, а така ж кількість символів поміщається в 1 рядок Ворд-тексту стандартного розміру. Всього одне речення. У копірайтерському оцінюванні це 0,49 USD за 1 тис. символів, що, в принципі, нормально для середнього копірайтерського тексту. Якщо взяти подібний сайт «Отзовік», то для заробітку 0,19 USD автору необхідно написати 5 тис. символів.

Початківець з низьким рейтингом, який ще не знає як заробити на qcomment коментарями і відгуками, може залишати виключно короткі коментарі та відгуки. Поступово рейтинг підвищується, а з ним додаються завдання більш високого рівня. Наприклад, тариф «Мега» дає можливість написання текстів з кількістю до 2к символів. Це середній текст, який в Ворді займає приблизно три чверті сторінки. Вартість 1 хвилини написання - 0,64 USD. Середній розмір оплати - 1,5 USD за 2 тис. символів.

Для виконання деяких робіт необхідно буде зареєструватися і створювати скріншоти, що додатково оплачується сервісом.

Якщо говорити про тематику, то тут немає будь-якої вузької спеціалізації. На ресурс надходять заявки від величезної кількості рекламодавців. Користувач може брати участь в наповненні форуму любителів риболовлі, займатися написанням відгуків про інтернет-магазини, або залишати свої коментарі до записів у фінансовому блозі. Для вибору певного замовлення призначене спеціальне віконце проектів.

Відгуки про заробіток на qcomment

В основному про заробіток відгуки позитивні - сервіс оплачує послуги авторів, але, більшість учасників пишуть про те, що часто необхідно писати позитивні відгуки про товари, які не витримують жодної критики. Тому совісним і чесним користувачам цей ресурс точно не підійде.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.

Де можна заробити, вміючи добре писати?

cat-img

Категорії