Ми розібралися в 2 методах як заробити на TripAdvisor в 2020 році нікуди не літаючи, навіть не покидаючи власного будинку, і отримати відмінний прибуток.

TripAdvisor є американським туристичним порталом. За допомогою цього сервісу мандрівники з усього світу мають можливість легко розпланувати свою відпустку в будь-якій країні, на будь-якому континенті. Користування порталом абсолютно безкоштовно для користувачів. Натомість розробники TripAdvisor просять користувачів залишати відгуки про місця, де вони побували, про готелі, де жили, а також про визначні пам'ятки місць, з якими ознайомилися. TripAdvisor є одним з порталів, які в роботі використовують принцип наповнення ресурсу за рахунок мандрівників.

Пара способів як заробити на tripadvisor

Є 2 шляхи, використання яких може принести прибуток користувачеві сервісу. Розглянемо їх.

Партнерська програма порталу

Учаснику партнерської програми надана можливість сукупного доходу з найбільшим і найбільш надійним туристичним співтовариством усього світу. Користувач може використовувати бренд «TripAdvisor» для підвищення ефективності власних опрацьованих програм для мандрівників, збільшення обсягу прибутку і надання для користувачів доступу до більш ніж півмільярда відгуків і 500 тисячам сторінок з містами і готелями.

Чого чекати від співпраці:

  • заробіток - 50%.
  • кілька програм зі стимулювання продажів.
  • розміщення рекламних банерів на 500 тисячах сторінок з містами і готелями.
  • партнерські відносини з компанією, яка завоювала довіру мандрівників.
  • регулярне оновлення продукції і рекламного контента.
  • допуск до використання послуг досвідчених та цілеспрямованих співробітників.

З чого почати:

  • Для того, щоб стати партнером, необхідно подати заявку у відповідну аффілейовану мережу.
  • Вибрати тематично вірні матеріали з текстових посилань, банерної реклами та віджетів (в TripAdvisor величезна колекція електронного рекламного контента).
  • Моніторити і відстежувати прибуток можна за допомогою інтернету. Кожен звіт в онлайн-режимі доступний в цілодобовому режимі.

Плату користувач отримує за те, що перенаправляє трафік на сайт.

Комісія виплачується щомісяця.

Отримання прибутку за залишення відгуків (російськомовних) про готелі та ресторани. Це ще один метод того, як заробити на tripadvisor. Користувач отримує «милі» - окуляри, які є «фішкою» компанії «Аерофлот», S7 і їх партнерів. Відповідно до програми, користувач може заробити до 2,2 тис. миль щомісяця, за умови, що до відкликання прикріплена якісна фотографія. Відгук оцінюється в 150 миль (це 1% вартості перельоту Москва-Пітер).

Зароблені милі додаються до миль, нарахованих авіакомпанією за перельоти по програмі лояльності.

Для участі необхідно зареєструватися в програмі Аерофлот Бонус: https://www.aeroflot.ru/ru-ru/afl_bonus/entry, або в програмі S7 Бонус.

Крім того, для заробітку грошей відгуками в TripAdvisor, необхідно зайти на сайт TripAdvisor.ru і зачекінитися в реєстраційній формі акції із зазначенням особистого номера учасника Аерофлот Бонус, а також імені та прізвища (побуквенно латиницею точь-в-точь, як в карті Аерофлоту) .

Відгуки про заробіток на TripAdvisor

Якщо говорити про партнерську програму, тут нічого надприродного - правильна робота приносить стабільний заробіток, який виплачується порталом раз на місяць. Якщо ж говорити про відгуки, тут все трохи складніше. Справа в тому, що компанії цікаві реальні відгуки для бази даних, а не фотографія з Google і відгук з National Geographic. Тому, плату за відгуки отримують не всі, а тільки ті, хто дійсно побував в описуваному місці, тому і існує обмеження на кількість відгуків на місяць.

cat-img

Категорії