Ми розглянули 2 відмінних методи, як заробити metacafe в 2020 році, заливаючи короткі цікаві відеоролики (бажано гумористичного профілю), або переглядаючи відеоконтент.

Сервіс Metacafe (www.metacafe.com) є ресурсом, що надає можливість заробітку для користувачів, які розміщують на ньому цікаві короткі (до 6 хв.) відеофайли гумористичного профілю. Ролики повинні бути доступні для перегляду всім віковим категоріям, тому відео з порнографічними сценами, сценами насильства і екстримізму - заборонені. Для перевірки залитого на ресурс відеоролика залучаються волонтери загальною кількістю близько 100 000 користувачів. Якщо волонтери вважатимуть його цікавим і легальним, до файлу відкривають доступ для всіх користувачів. На початку і в кінці відео демонструється рекламний контент, за що автор сюжету отримує винагороду.

Як заробити metacafe і чи можливо заробляти, не заливаючи відео?

Так, можна заробляти і не заливаючи відеоролики на сайт. Взагалі в метакафе можна заробляти лише 2-ма методами:

 • Переглядом відео.
 • Публікацією власного відео.

Перегляд відео є найбільш простим методом заробітку на метакафе. Користувач переглядає короткий ролик. Після закінчення перегляду необхідно розгадати капчу, за що на рахунок зараховується винагорода.

При публікації відеофайлів схема нарахування винагороди аналогічна схемі, використовуваної в YouTube: автор ролика отримує суму до 5 USD за кожну 1 тис. переглядів відео, в залежності від якості і відгуків.

Скільки грошей можна заробити, переглядаючи ролики?
Адміністрація платить користувачі близько 5 USD за 60 хв. активних переглядів. Час пошуку файлу, розгадування капчі та інші тимчасові роботи, не пов'язані з переглядом, в оплату не включаються. На питання як заробити metacafe від 25 USD, багато блогери відповідають що для такого заробітку необхідно проводити за екраном комп'ютера мінімум 8 годин, причому просто включити комп'ютер на автоматичний перегляд не вийде, оскільки необхідно після закінчення кожного ролика вирішувати капчу.

Якщо трохи ускладнити процес і врахувати, що демонстрація буде супроводжуватися паузами і оновленням пошуку роликів, то для заробітку в 25 USD доведеться витратити набагато більше часу.

Для виведення грошей можна скористатися будь-якою електронною платіжною системою: WM, Qiwi, PayPal і т.д.

Як розміщувати короткі ролики на Метакафе без оплати послуг ресурсу

Сумніватися в тому, що ресурс оплачує залиті ролики не варто, але потрібно пам'ятати, що присутні деякі обмеження:

 • монетизуються ролики після 20 тисяч переглядів;
 • поки на ресурсі дуже мало активних користувачів, які переглядають контент;
 • дуже жорсткі умови модераторів.

Отримати 20 тис. переглядів досить важко, оскільки аудиторія досить мала. Ролик-рекордсмен тут набрав всього лише 2,4 млн. переглядів.

Перед монетизацією файл піддається жорсткій модерації: автору необхідно доводити, що саме він є творцем кліпу (це гранично складно, особливо для громадян РФ). Оплата, правда, дійсно пристойна - 5 USD за тисячу переглядів.

Відгуки про заробіток на metacafe

Як і було сказано вище, відгуки користувачів говорять про те, що метакафе платить, і платить справно, причому в якості додаткового доходу виходить пристойна сума. Скарги користувачів пов'язані виключно з жорсткими вимогами по модерації.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.
 • Де можна заробити, вміючи добре писати?

 • Medium;
 • Mail.ru;
 • Tumblr.
cat-img

Категорії