У статті підібрані кращі методи того, як заробити btt - криптовалюту з максимальним доходом в 2020 році на майданчиках: Bitfinex, Bitexbook, Coinw Binance і т.д.

На самому початку 2019 року з'явилася нова криптовалюта - BitTorrent Token. Власник Tron Джастін Сан каже, що запуск валюти спрямований на підвищення ефективності функціонування торрент-качалки BitTorrent і розширення можливостей мережі, оскільки часто користувачі видаляють файл через короткий час після скачування, через що зменшується швидкість завантаження для інших сидів.

Як заробити btt без вкладення коштів

Щоб популяризувати нову криптовалюта, на початку лютого 2019 року розпочався щомісячне вкидання BitTorrent-токенів, яке триватиме до лютого 2025 року. У 2020 році планується розподіл 990 мільйонів монет. Монети отримують власники альткоінов. За кожен альткоін власники в 2019 році отримували 0,11 btt. З лютого 2020 роки кількість btt за 1 TRX збільшиться, оскільки заплановано поступове збільшення винагороди раз на рік.

Для отримання винагороди в btt за Трони необхідно бути володарем TRX (якщо у вас немає альткоінів, значить, таки доведеться вкласти власні кошти, оскільки справа прибуткова, оскільки і альткойн і btt демонструють величезні темпи зростання). Для участі в роздачі не потрібно зберігати Трони на біржах, оскільки еірдроп підтримується двома гаманцями (Tron Wallet і Trust Wallet). Крім того, монети видаються платформами Bitfinex, Bitexbook і Coinw, крім того роздача ведеться на Binance, OKEx і Huobi.

В кінці минулого 2019 року була запущена нова версія відомого файлообмінника - BitTorent Speed. Для того щоб заробити більше btt-криптовалюти, потрібно просто збільшити обсяг зберігання і роздачі файлів через свій комп'ютер, оскільки кількість монет безпосередньо залежить від активності розшарювання. Такий підхід дозволить додати мотивацію користувачів до збільшення кількості відкритих каналів, і відповідно, швидкості завантаження.

Незважаючи на мотивацію користувачів торрент-треккера крипловалютою, кількість людей, що роздають, не почало збільшуватися лавиноподібно, оскільки багато хто використовує версії торрента, закачані ще 5 або більше років тому. Для того щоб бачити токен-баланс (винагороду за роздачу) і додаткові налаштування файлообмінника BitTorent Speed, необхідно встановити нову версію торрент-качалки. Додаткові настройки дозволять розраховуватися токенами за надання додаткової швидкості, ігор, фільмів, музики і всього іншого асортименту продуктів TRON. Вони відображаються в рядку стану (меню в лівій стороні екрану). Уточнимо - платити токенами будуть виключно за роздачу, причому передбачається запуск так званого соц. змагання між роздавачами.

Відгуки

Незважаючи на те, що курс токена далекий від стабільності, власники btt завжди залишаться у виграші. Отримати монети можна безкоштовно - в якості промоакції і в якості заохочення, тому не варто нехтувати такою можливістю пасивного заробітку.

Інші способи заробітку на криптовалюти

Всі вже давно говорять, що mining неефективний. Звичайно ж, прибутковість далеко не та, що була в 2014 році, але заробити гроші на майнінгу все ще можна. Якщо хочете заробити криптовалюту, створюйте свої проекти і отримуйте фінансування на ICO. Знизити ризики валюти можна разом з Blockchain і Bitcoin, а заробити багато можна на нових валютах gram і cardano. Крім згаданих вище, на ринку криптовалюти 2020 року залишаються активними як мінімум 6 валют: prizm, mfcoin, bip, bat, xrp, stellar, які відрізняються гарною прибутковістю. Тут ви зможете знайти більш детальну інформацію.

cat-img

Категорії