Ми розглянули 2 способи того, як заробити на payeer в 2020 році не вкладаючи власні кошти з можливістю миттєвого виведення заробленого.

Універсальна платіжна система PAYEER (https://payeer.com/ru/) дає можливість здійснювати великий спектр фінансових операцій. Корпорація працює з 2010 року. Користуватися послугами сервісу можна більш ніж в 200 державах по всьому світу. Найбільша кількість користувачів є жителями Європи. Для використання системи необхідно пройти реєстрацію на сайті і створити власний електронний гаманець.

Як заробити на payeer без вкладення власних коштів

Найбільш легким методом заробітку на Payeer є виконання клікових завдань по рекламних продуктах. Для цього необхідно перейти на потрібний ресурс, знайти там блок із зазначеними в завданні рекламними ресурсами і клікнути по посиланню. Не потрібно відразу виходити, оскільки клік зараховується через кілька секунд.

Для заробітку таким способом потрібно пройти реєстрацію на цих сайтах:

  • WMmail (wwmmail.ru) - поштовий ресурс, який завжди оплачує послуги користувачів.
  • Seosprint (seosprint.net) - ресурс з найбільшою кількістю оплачуваних завдань і миттєвими виплатами.
  • Socpublic (socpublic.com) - сайт з великою кількістю різноманітних простих оплачуваних завдань з можливістю подальшого миттєвого виведення грошей.

 

Заробіток на комп'ютерних іграшках. У подібних іграх необхідно спочатку накопичити потрібні інструменти праці або розвитку, після вони стануть джерелом прибутку вже без участі користувача.

Прибуток виводиться на особистий електронний гаманець. Наприклад, в грі Chicken Farm (chickens-farm.biz) користувачі купують курей для свого курника, а яйця можна продати на ринку за реальні гроші. Інші подібні ігри:

  • Golden Birds (golden-birds.biz/ru) - лідер за популярністю серед подібних ігор.
  • BestFerma (fruitmoney.info) - підійде любителям садівництва.
  • Fermasosedi (https://fermasosedi.ru) - ще один відмінний спосіб, як заробити на payeer, де потрібно не тільки здійснювати розвиток ферми, а й сприяти розвитку виробництва, збуту, закупівель і розподілу первинних ресурсів.
  • Rich Birds (rich-birds.org) - все ті ж пташки, але зі своїми «заковика».

Багато хто може поставитися несерйозно до заробітку таким способом, але, насправді, якщо активно залучати нових користувачів і сприяти розвитку власної реферального мережі, то можна отримати досить непогану прибутковість.

Можна заробити і іншими методами:

  • Rucaptcha (rucaptcha.com) - сайт на якому необхідно розгадувати капчі за певну винагороду.
  • LikesRock (likesrock.com) - ресурси, що є посередником, ув'язується роботу соцмереж. Мінімальна сума виводу 10 USD.

Відгуки про заробіток на Payeer

Якщо говорити відверто, то платіжна система не забезпечує власника гаманця можливістю заробітку, платять конкретні сайти. Ми опублікували ресурси, які дійсно виплачують преміальні за входи, або за ігри, причому виплачують без затримок.

cat-img

Категорії