Mflow проаналізував 2 підходи до того, як заробити в quik (або короткостроковим трейдингом, або довгостроковим інвестуванням) в 2020 році.

QUIK - це популярний у торговельному середовищі електронний додаток, за допомогою якого можна отримати доступ до торговельних операцій на фондовій біржі.

Головною особливістю продукту є високошвидкісне оновлення даних про ситуацію на біржах. Комплекс був введений в експлуатацію в кінці 90-х років талановитими фахівцями з Новосибірська, Росія. За кілька наступних років додаток знайшов велику популярність в колах трейдерів, причиною цьому була широка функціональність і гнучкі налаштування.

На сьогоднішній день QUIK зайняв близько 80 відсотків своєї ринкової ніші.

З чого почати і як заробити в quik

Для початку використання Квік потрібно завантажити дистрибутив (наприклад, за адресою: https://www.finam.ru/howtotrade/quik/). Після закінчення завантаження і запуску дистрибутива потрібно слідувати підказкам, які допоможуть в установці програмного забезпечення на особистий комп'ютер. Після запуску програми можна налаштувати робочий простір з найпопулярнішими таблицями і екранними закладками «під себе».

Унікальність терміналу в тому, що він є симбіозом великої кількості корисного функціоналу. За допомогою КВИК можна виконувати різні типи заявок (лімітованих, ринкових, умовних і пов'язаних, а також стоп-заявок). За допомогою набору інструментарію можна легко аналізувати поточний стан портфеля.

Відповісти на питання про те, як заробити в QUIK можна одним із двох способів - інвестуванням або трейдингом.

Трейдинг як заробіток на QUIK

Трейдинг є, по суті, спекулятивним заробітком - купуєш за дешевшою ціною, а продаєш за вищою. При цьому проміжок часу між купівлею і продажем досить короткий - в більшості випадків не більше 1 дня, а іноді всього декількох годин. Цей спосіб називають також «Інтрада» або «daterating». Популярність цього напрямку принесли мобільні гаджети, оскільки заробляти можна за завгодно, хоч на Говерлі, головне щоб wifi ловив. Недоліком методу є трата часу і нервів, а для новачків - ще і засобів. Головною проблемою спекуляції є відсутність стратегічного планування для стабільного отримання прибутку.

Інвестування як заробіток на QUIK

Інвестування є більш надійним і спокійним шляхом заробітку. Інвестиційні портфелі інвесторів сформовані акціями і облігаціями. Цим забезпечується захист капіталу від різких стрибків і падінь, властивих біржовим ігор. Найпростішим методом є покупка 50% акцій і 50% облігацій. При покупці важливо відштовхуватися від показника Р / Е - відносини поточної капіталізації до щорічного доходу. Правда іноді буває, що у компаній показник може бути низьким, але вартість акцій стабільна, і навпаки - показник зашкалює, а вартість акцій зростає.

Найчастіше довгострокове інвестування приносить від 10 до 20% річних, якщо емітенти надійні і перевірені. Причому ця статистика стосується проміжку в 10 і більше років, оскільки в річному проміжку можна отримати як прибутковість в 50% так і негативну прибутковість.

Відгуки про заробіток на QUIK

Всі досвідчені користувачі, що працюють не менше 3-5 років, тай і новачки акцентують увагу на тому, що платформа є дуже зручна, легка і швидка. Жодного повідомлення про розчарування в КВИК ми не змогли знайти, тому варто задуматися над тим, щоб приєднатися до трейдерської спільноті і почати заробляти.

Інші варіанти заробітку для фінансиста

Біржа Форекс є загальновизнаним і чесним інструментом заробітку, успіх забезпечується виключно знаннями і везінням трейдера. Те ж фахівці говорять і про інвестування в IPO і QUIK. Заробіток на обміні валют буде ефективним у разі проведення грамотної рекламної кампанії, а також застосування обдуманої курсової політики фінансиста. IQ Option - відмінний майданчик для ведення бізнесу, але з деяких пір у російських трейдерів стали з'являтися проблеми, пов'язані з блокуванням ресурсом рахунків без пояснення. Як заробити фінансисту в 2020 році - читайте тут.

cat-img

Категорії