Mflow пропонує ознайомитися з парою найбільш дієвих методів того, як заробити admitad і отримувати хороший стабільний дохід веб-майстрам і рекламодавцям у 2020 році.

Мережа Адмітад (admitad.com) є додатком для веб-майстрів і рекламодавців, за допомогою якого вони можуть співпрацювати на взаємовигідних умовах. Мережа надає доступ до численних рекламних матеріалів, статистики, технічної підтримки, додаткових сервісів, що забезпечить користувачам гідний і стабільний заробіток.

Переваги Admitad

  • швидке виведення грошей через WebMoney (не більше 5 хвилин);
  • відсутність комісійних при виведенні грошей, підказки у виборі більш ефективних способів заробітку;
  • бонусна програма, завдяки якій найбільш старанним партнерам надається бонус і підвищена ставка;
  • широкий і постійно доповнюваний інструментарій.

Способи того, як заробити admitad

Розробкою власних сайтів

Це найбільш популярний серед веб-майстрів шлях. На методиці створення нового сайту зупинятися не будемо, сконцентруємося на їх типах.

Створення Ігрових каталогів. Незважаючи на добре заїжджену тему, вона популярна і зараз. У admitad є офери (близько 60) по ігровому контенту. Написання невеликих оглядів по популярним іграє, оформлення їх за тематичними розділами, а також короткий опис кожної гри (з секретами, порадами способами проходження). Далі необхідно зайнятися просуванням сайту, купівлею трафіку (за бажанням) і, за допомогою банерів та посилань передати трафік на Адмітад.

Розробкою тематичних сайтів або блогів. Можна зайнятися створенням вузькоспеціалізованого тематичного сайту, порталу або блогу, де потрібно буде помістити рекламу від Адмітата.

Наприклад, якщо ви власник літературного проекту, можна запустити онлайн-майданчик з продажу БУКІНІСТИКИ, власникам сайтів про моду і стиль - магазин з продажу речей і т.д.

Розробкою односторінкових сайтів, що нагадують MFA, де поряд з Adsense, або замість нього використовуються посилання і банери з переходу на партнерську мережу. Необхідно визначитися з будь-якою вузькою тематикою - однією грою або одним типом товару, після чого, використовуючи wordstat.yandex.ru або інший спеціалізований софт, скласти список ефективних запитів. Після потрібно замовити тексти, і розробити сайт.

Розробка дорвеїв. Ще один спосіб того як заробити на admitad. На ньому зупинятися не будемо, оскільки механізм знайомий будь-якому веб-майстру і безліч фахівців на цьому непогано заробляє. Дорвейщикам в Адмітаді буде більш ніж комфортно.

Розробкою Сайтів-ТОПів. Практично те ж, що і landingpage, але для них притаманні ключові запити типу: «ТОП 3», «Кращий», «Топова» і т.д. Крім того, необхідна розробка специфічної структури чи функціональності ресурсу (рейтинг, голосування, оцінювання).

Придбанням трафіку або реклами

Для цього взагалі не потрібно мати власний сайт. Тут також є кілька шляхів:

Контекстна реклама. Цей напрямок може стати джерелом гарного прибутку. Природно, набагато простіше буде тим, хто на «ти» з Яндекс.Директ або Google Adwords. Тим, хто не розбирається в цьому, радимо пройти навчання роботі з контекстом.

Не можна забувати і про тизери - ще однин тип контексту, але, забезпечений зображеннями. Сконцентруватися тут необхідно саме на зображенні, яке повинне заманити візитера.

Використання трафіку соціальних мереж. Це ще один спосіб того як заробити admitad, оскільки соціальні мережі є величезним джерелом трафіку. Методика полягає в покупці реклами, щоб потім злити трафік в партнерку Адмітад.

Відгуки про заробіток на Admitad

Всі, хто стикався з цією партнерською мережею, єдині в своїй думці - стовідсотковий обман. Мережа працює з веб-майстром до тих пір, поки той не починає активно виводити гроші. Після цього Адмітад «відхрещується від нього». Правда, є кілька позитивних відгуків, але вони написані новачками, які ще не намагалися виводити кошти.

cat-img

Категорії