Mflow підготував 2 дієвих методи, як заробити stellar в 2020 році без вкладень і з хорошою прибутковістю на платформах Blockchain.com і coinbase.com

У 2018 році творцями Blockchain-гаманця було оголошено про запуск цікавої програми сприяння ICO-проектам в проведенні AirDrops. Компанія оформила партнерство в проекті Stellar (пілотному криптопроекті широкомасштабної програми сприяння). В ході проведення ейрдропів користувачі можуть безкоштовно отримати XLM-токени загальною сумою $ 125 млн. На жаль, Люмени майнити не вийде.

Stellar можна отримати безкоштовно

Для того, щоб заробити Люмени не вкладаючи власні кошти, необхідно пройти за посиланням: https://www.blockchain.com/getcrypto і дотримуватися інструкцій, які будуть вказані в підказках. На перший погляд, все гранично ясно і підступ відсутній. За повідомленням розробників, основною метою роздачі безкоштовних xlm є надання користувачам нових можливостей. У свою чергу, власники повинні самостійно провести оцінку швидкодії, стабільності і безпеки криптовалюти.

Правда, на думку розробника Stellar, Уді Вертхаймера, все трохи не так, оскільки експерт вважає, що кілька безкоштовних десятків USD не стануть достатньою мотивацією для проходження KYC-верифікації (KYC-верифікації необхідна, для того щоб стати учасником ейрдропа).

Як заробити xlm і що потрібно зробити щоб пройти верифікацію гаманця Blockchain.com?

Для цього майбутній учасник повинен:

На головній сторінці натисніть кнопку «Begin now», слід вибрати країну, ввести ім'я та прізвище (як в закордонному паспорті), адресу (латиницею), після чого вибрати документ, яким надані дані будуть підтверджені.

Вибрати країну видачі обраного документа, наприклад, водійські права, сфотографувати своє обличчя, сфотографувати документ (сторінку з фото), сфотографувати обличчя, тримаючи документ нижче підборіддя так, щоб він потрапив в кадр.

Після цього модератор повинен перевірити інформацію і відправити підтвердження.

Тепер залишається тільки чекати чергового ейрдропа.

Після реєстрації і верифікації гаманця учасник акції може отримати:

  • До 970 XLM на свій біткойн-гаманець.
  • Якщо в гаманці присутній мінімум 1 btc, то, крім того, кожен власник може отримати 1,13% від всього чинного активу біткоіни в люмен.

Як заробити stellar з мінімальними вкладеннями (Earn XLM)

В цьому випадку роздачу монет здійснює компанія Coinbase за проектом Coinbase Earn, правда для того, щоб отримати монети, необхідно вивчити технологію. Максимальна кількість люменів, які зможе отримати учасник - до 50 USD в криптовалюті. Для того, щоб стати володарем токенів, учасник повинен ознайомитися з 5-ма питаннями, вартість кожного становить 2 USD:

  • Що з себе являє Стеллар?
  • Що так XLM?
  • Методи відправлення коштів через Стеллар
  • Як Стеллар використовується банками, користувачами і підприємствами
  • Які застосовуються методи захисту валюти в Стеллар.

Додаткові 40 USD користувачеві нададуть за рефералку - за кожного запрошеного друга, який пройшов реєстрацію за 10 USD. Максимум - 4 запрошення. Скільки коштів виділено для цього ейрдропа компанія не повідомляє.

Для того, щоб стати учасником, необхідно зареєструватися на сайті: https://www.coinbase.com/earn/stellar.

Незважаючи на те, що про точні перспективи криптовалюти XLM сказати досить важко, вже зараз відомо, що вона прийнята для торгів через 3 основні китайські біржі: Kraken, Poloniex і BTC38, а, значить, в неї вірять.

Інші способи заробітку на криптовалюта

Всі вже давно говорять, що mining неефективний, звичайно ж, прибутковість далеко не та, що була в 2014 році, але заробити гроші на майнінгу все ще можна. Валюти на ринку досить, як наслідок з'явилося багато бажаючих інвестувати валюту - рекомендуємо створювати свій бізнес і отримувати фінансування на ICO. Знизити ризики валюти можна разом з Blockchain і Bitcoin, а, наприклад, нові валюти gram або cardano - це шанс розбагатіти. Необхідно знати, що крім зазначених вище, на ринку є ще не менш 7 валют: stellar, bat, xrp, mfcoin, bip, prizm, btt, які також відрізняються високою ефективністю. Читайте в деталях тут.

cat-img

Категорії