• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • На державні програми кредитування МБРР виділив 150 млн доларів

Нещодавно Президентом підписано закон, який передбачає розширити державні програми кредитування бізнесу і забезпечити можливість розширення основного та оборотного капіталу за рахунок недорогих кредитів, забезпечених Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку.

150 млн. доларів на державні програми кредитування

Міжнародний банк реконструкції та розвитку регулярно впроваджує різні програми, що дозволяють розвивати необхідні для країни галузі економіки. Зокрема, Європейським банком реконструкції та розвитку виділено 200 мільйонів євро під розвиток транспортної галузі та інфраструктури. Цього року під державні гарантії виділяється 150 млн доларів, які можуть використовуватися на доступне довгострокове кредитування.

Документом, який підписаний Президентом, передбачається, що співпраця між підприємствами та банком реконструкції та розвитку буде здійснюватися через Укрексімбанк. Гроші виділятимуться як на фінансування потреб у необоротних активах, так і для розширення оборотного капіталу.

Економісти надіються, що даний проект матиме позитивний вплив на розвиток бізнесу в цілому, особливо на розвиток малого та середнього підприємництва, а також сприятиме збільшенню кількості робочих місць.

cat-img

Категорії