Mflow підібрав 15 способів як заробити гроші домогосподарці, працюючи на себе або на компанію віддалено? Плануєте щось змінити? Читайте

Звичайно ж, будь-якій людині хочеться реалізувати себе в якійсь справі або хоча б проявити свій творчий потенціал. Ярликом "домогосподарка" не особливо можна похвалитися в суспільстві, та й насправді, кожній людині необхідна якщо не повна, то хоча б часткова фінансова незалежність. Якщо вже так склалися обставини, що на ваші плечі випала відповідальність за затишок в домі і виховання дітей, ви можете спробувати себе у віддаленій роботі.

Відразу ж необхідно сказати, що більшість з рекомендацій, які ми надамо в статті, можна реалізувати почавши власний бізнес. Це завжди страшно і складно, але тільки таким чином можна заробляти багато. Працюючи віддалено на когось ви зможете мати невеликий, але постійний дохід.

Отже, розглянемо 8 простих ідей як заробити гроші домогосподарці, працюючи на себе

Готуєте їжу - знімайте на відео

Хоча в мережі ви знайдете сотні кулінарних ресурсів з рецептами, спробуйте для початку зняти на відео ваші кулінарні експерименти. Додайте до страв трохи гумору, і у вас вийде зібрати пристойну щоденну аудиторію своїх друзів, їх друзів і абсолютно незнайомих людей. Youtube відео можна монетизувати різними методами: для отримання досвіду поекспериментуйте з adsense, якщо зможете зібрати кілька тисяч передплатників, вам напишуть продавці товарів і послуг.

Спробуйте ліпити пельмені не тільки для себе

Цей вид діяльності не стане занадто прибутковим, зате 20-30% від собівартості ви без особливих проблем зможете відшкодувати. Це не так вже й мало, враховуючи, що даний спосіб тимчасового заробітку підходить всім, хто сидить удома. Ви можете робити котлети, вареники з різними начинками, манти, млинці, голубці, пельмені, - все, що може довго лежати в морозилці. Підберіть кілька кіосків для збуту товару і будьте готові заробити з нуля і організувати свій бізнес.

Тортики і інша випічка

Домашня випічка є товаром, за яким шикуються черги до свят і плануються замовлення наперед. Якщо вам вийде виготовляти суперових 4-5 тортів або пирогів, і робити їх стабільно хорошої якості, вам вдасться нормально виручити грошей на цьому. Кав'ярні стануть базовими покупцями, яким буде потрібно регулярно готувати на ранок нові торти. Ще один варіант - магазини з випічкою в спальних районах, де ваші торти будуть йти до свята і на вихідні. Якщо зможете взятися за випічку на урочистості під замовлення - ви зможете переходити з маленького бізнесу до створення особової справи середнього розміру.

Блоги та влоги

Цей варіант бізнесу підходить світським особам, яким буде нескладно популяризувати відео канал. Якщо ж ви - проста людина, ви зможете заробити на блогах або влогах, роблячи щось особливе. Якщо ви вмієте добре жартувати і можете піднімати людям настрій - запускайте даний вид бізнесу. Підбирайте актуальний контент і сміливо експериментуйте, і у вас з'явитися можливість розкрутитися за короткий час.

Сайти

Запуск магазину онлайн - досить непросте завдання, в якому об'єднуються різні за специфікою роботи. Якщо ви хочете обслуговувати клієнтів і можете управляти роботою, відкривайте електронний магазин, розподіливши завдання між співробітниками або передавши завдання на аутсорс. Часто вам навіть не доведеться закуповувати товари, так як ви зможете реалізовувати продукцію виробників, передаючи їм контакти клієнтів і заробляти на різниці в ціні.

СММ

У 2020 році маркетинг в соціальних мережах має свої особливості. Ця справа вимагає повного залучення в роботу, оскільки правила гри постійно змінюються. Але популярність соціальних мереж в країнах СНД не знижується, тому в цій справі поки що є можливість непогано заробити. Розкручуйте свої сторінки і заробляйте на них безліччю різних способів.

Консультації та навчання

Додаткова освіта сьогодні стає все більш популярною. Якщо ви дуже добре в чомусь розбираєтеся, зробіть з цього додатковий заробіток. Спробуйте сформувати свій курс для навчання. Продумайте скільки уроків буде містити ваш курс, які теми ви будете вивчати. Якщо ви плануєте надавати одноразові консультації, вам необхідно рекламуватися в місцевих ЗМІ, не забудьте про соціальні мережі. Послуги надавати можна по skype, необов'язково на дому.

Няня

Якщо ви живете в густонаселеному місті, у вас напевно є проблеми з садками. Це відповідь на питання "як заробити гроші вдома жінці", хоча і чоловік впоратися з роботою. Беріть кількох дітей до себе додому. Якщо ви виховуєте свою дитину і сидите вдома, ви маєте всі шанси стати відмінним вихователем не тільки своїй дитині, але і сусідським. Фактично, це робота няні, що надає послуги у себе вдома. Розклейте рекламні буклети біля вашого будинку, і ви обов'язково зможете знайти клієнтів.

 

6 методів як заробити гроші домогосподарці, працюючи на компанію

Написання рефератів, курсових і дипломних робіт

Цією справою можна займатися всім студентам починаючи з 4-го курсу, які мають успішний досвід написання і здачі студентських робіт. У даній роботі немає нічого складного, але необхідні навички добре викладати думки, обробляти літературу і робити свої висновки. Заробити на цьому ділі можна від 1000 у.о. в місяць, тому це один з досить прибуткових способів заробітку.

Заробіток на копірайтингу

Копірайтинг можна виконувати тим, хто вміє писати. Необхідно витратити кілька місяців на практику швидкого набору і можна сміливо брати в замовлення щодня 20 тисяч символів тексту і заробляти від 20 до 40 доларів за робочий день. Створюючи команду, можна створювати фірми з підтримки  веб-ресурсів. Прибутковість - приблизно на рівні 15-20% з людини.

Найпростіше писати коментарі

Такий вид доходу підходить навіть дітям. Коментарі не вимагають формування грамотних пропозицій, але треба усвідомлювати, що, щоб займатися цією справою, необхідно освоїти роботу в декількох соціальних мережах і освоїти лист на середньому рівні. Така робота не відрізняється особливою відповідальністю, що, в свою чергу, позначається на оплаті. Але з іншого боку, коментувати можна одночасно з переглядом ТБ. Навіть Розетка платить 5 грн за коментар, тому можна просто день пописати щось і купити собі чайник.

Продажі товарів

У нас досить багато творчих особистостей, які вміють виготовляти корисні і красиві товари і надавати корисні послуги, але не вміють продаватися. Попит на рекламістів постійно актуальний, в той же час таких професіоналів не вистачає в практично кожній маркетинговій або торговій організації. Верхньої планки доходу, можна говорити, немає. Ви можете починати з продажів товарів від постачальника в точки збуту, а з часом розвинути свій бізнес до рівня оптових продажів.

Служба підтримки

Послуги служби підтримки необхідні в будь-якій сфері. Все що необхідно - це перебувати завжди онлайн. Виконувати роботу можна і вдома, і в офісі компанії. Попит на фахівців служби підтримки великий завжди. З іноземною мовою розмір заробітної плати буде в рази більшим.

Профрідінг

Профрідінг - виправлення помилок в текстах. Такий бізнес вимагає спеціальних умінь. Ви повинні добре знати хоча б рідну мову і монетизувати свої знання. Якщо ви знаєте англійську, а ще краще німецьку, приготуйтеся заробляти до 45 тисяч $ на рік. Як заробити гроші домогосподарці, не знаючи іноземної мови? Вичитування статей українською або російською - менш прибутковий спосіб, але на 10-12 тисяч доларів на рік сміливо можна орієнтуватися.

Віртуальний помічник

Така робота схожа на спеціальність секретаря, який роботу виконує на дому. Це може бути робота в будь-якій галузі. Якщо у вас є популярна в нашій країні спеціальність економіста чи юриста - можна пошукати віддалену роботу помічника адвоката або бухгалтера. Як заробити віртуальним помічником не маючи освіти? Робіт такого роду теж чимало, наприклад, необхідно вписувати в спеціальних програмах або сайтах ключові слова до зображень, робити постинг в соціальних мережах або займатися іншою простою роботою.

cat-img

Категорії