Декрет - найбільш завантажена «відпустка» в житті батьків. Тим не менш, багато з них вирішують поповнити сімейний бюджет. Як заробити, сидячи в декреті? Розглянемо це питання більш детально.

Як заробити, сидячи в декреті?

Будучи молодою мамою, яка звикла до інтенсивного робочого графіку, ви не зможете довго сидіти в чотирьох стінах. Саме тому починаєте шукати можливість підробити і при цьому перебувати поряд з дитиною.

Перш, ніж шукати додатковий заробіток, необхідно точно визначитися з часом, протягом якого ви плануєте бути в декреті. Також потрібно порадитися зі своїми близькими, які можуть допомогти доглядати за дитиною в той час, коли ви будете виконувати свою роботу. Слід зазначити, що заробляти можна як за допомогою інтернету, так і без нього. Розглянемо найпопулярніші види заробітку.

Робота за спеціальністю

Питання, як заробити в декреті, не виникне, якщо до народження дитини ви працювали перукарем, масажистом, майстром манікюру, швачкою. При наявності постійних клієнтів - робота в декреті забезпечена. Якщо ваша основна робота - шкільний учитель, то чому б не зайнятися репетиторством. Вихователь в дитячому саду або вчитель молодших класів може організувати міні-дитячий садок. Юрист може консультувати клієнтів, а бухгалтер - віддалено обслуговувати фірму, в якій він працює.

Реалізація косметики

Популярний вид заробітку. Робота займає кілька годин в день. Головне - знайти постійних клієнтів, які замовляють товари певної фірми. Слід зазначити, що в останні роки продаж косметики перемістилася в інтернет, що дуже актуально для жінок з маленькими дітьми. Консультанти мережевих компаній, крім додаткового заробітку, отримують можливість навчатися і розвиватися, що не менш важливо.

Рукоділля

Для цього заняття, безсумнівно, потрібно талант і посидючість. Вміючи в'язати або плести з бісеру, можна створювати різні вироби і продавати їх через інтернет. Застосувати свої здібності можна по-іншому. Наприклад, вчити рукоділлю всіх бажаючих. Це можна робити особисто або по скайпу.

Продаж непотрібних речей

Це поєднання бізнесу з задоволенням. Корисно, бо ви рятуєтеся від непотрібних речей. Приємно, бо завдяки цьому ви заробляєте гроші. Позбавтеся від того, що не використовується і тільки займає місце. Маленькі речі вашої дитини або ті, які ви не носите, старі іграшки, невикористане обладнання або косметика, книги, які ви прочитали - на цьому все можна заробити. Просто сфотографуйте ці речі і завантажте їх на онлайн-аукціони або форуми продажів.

  • Як заробляти на Амазон в 2020 році
  • Відмінний спосіб як заробити гроші на olx в 2020 році

Їжа на замовлення

Вам подобається готувати? Використовуйте цей навик для отримання прибутку. Якщо ви є майстром закусок і салатів, створіть кейтерингову пропозицію. Ви можете багато заробити, продаючи готову домашню їжу, особливо якщо готуєте дійсно смачно. Спочатку запропонуйте послуги своїм друзям. Якщо їм сподобається, вони гарантовано порадять вас своїм знайомим.

Блог

Так, їх уже багато, тому, щоб почати заробляти на них, потрібен якийсь час. Якщо у вас є тема, якої ви хочете поділитися зі світом, просто почніть писати. Будьте регулярні і надійні. Згодом ви можете знайти рекламодавців і заробляти на розміщенні їх реклами. Також можна тестувати різні продукти за плату.

Як заробити сидячи в декреті вміючи грамотно писати?

Багато видавців шукають авторів статей, рекламних текстів, сценаріїв і листівок. Плата за статтю, яку ви пишете, спочатку невисока, але в міру того, як ваш досвід і портфоліо збільшуються, ви можете домовитися про кращі ціни або знайти іншого замовника.

Книги

Їх публікація ніколи не була такою простою, як сьогодні. Якщо у вас є ідея для гарної історії або ви є фахівцем в якійсь сфері діяльності, обов'язково варто спробувати. Може бути, ви відкриєте свій талант.

Програмування - як заробити в декреті і після нього

Програмування - складна і вимоглива тема. У той же час - найвигідніший вид заробітку. Якщо ви добре знаєте хоча б одну мову програмування, повертатися до попередньої роботи може бути не вигідно. Також не забудьте створювати додатки для смартфонів. Сьогодні все ще складно знайти хорошого веб-майстра, тому на ринку багато замовлень.

Дистанційне навчання

Ви можете поділитися своїми знаннями за плату різними способами, такими як:

  • електронні книги;
  • аудіокниги;
  • канал YouTube;
  • дистанційне навчання по скайпу.

Навіть теми, які можуть здатися повсякденними або буденними, можуть бути цікаві для багатьох людей. Ви можете розповідати, як випікати відмінні тістечка, вивчати мінерали, вишивати і т.д. Якщо ви можете поділитися знаннями, у вас є надзвичайно цінний навик.

Переклади іноземними мовами

Вам не чужа іноземна мова? Пропонуйте переклади, бажано шляхом встановлення віддаленого співробітництва з одним з бюро перекладів. Як і у випадку з копірайтингом - спочатку мало грошей, потім можна домовитися про підвищення оплати або змінити роботодавця.

Фотосесії

У вас фотогенічна дитина, і ви хочете похвалитися цим всьому світу? Ви мрієте про те, щоб ваша дитина з'явився в рекламі або фільмі? Надсилайте його фотографії в діючі агентства, беріть участь в організованих кастингах для дітей.

Купуй дешевше, продавай дорожче

Спробуйте свої сили в торгівлі. Все, що вам потрібно зробити, це прогулятися по старим магазинам і знайти речі, які будуть виглядати краще після прання і прасування. Ви зможете продавати їх в Інтернеті за набагато вищою ціною. Крім одягу, це може бути будь-який інший предмет - потрібно просто знати його реальну цінність і ловити можливості. Хороший спосіб - купувати різні товари на китайських порталах за копійки і перепродувати їх для отримання прибутку на українських аукціонах.

Зазвичай перші зароблені гроші - найкраща мотивація для подальших дій, тому не впадайте у відчай і шукайте краще для себе. Якщо ви будете послідовні і терплячі, то обов'язково досягнете успіху.

cat-img

Категорії