Як почати свою справу і заробити з нуля, не маючи за спиною ні копійки. Це не фантастика, Mflow зібрав реальні методи заробітку в 2020 році.

Будь-яка криза стає стартовою рискою кардинальних змін в житті кожної людини. Ми живемо в досить таки нестабільних умовах, тому звикли до кризових ситуацій. А насправді тільки криза дає нам можливість перестати працювати на дядька і взяти все під контроль.

Багато аргументують свою нудну, малооплачувану роботу тим, що для своєї справи необхідний стартовий капітал. В цілому, це правда. Але це стосується розвитку великого бізнесу. Якщо ви спробуєте не закидати вудку так далеко, а половити рибку у себе біля будинку, ви можете знайти спосіб, як заробити з нуля і почати свій бізнес.

Ми підібрали кілька ідей, як заробити гроші вдома без вкладень.

Як заробити з нуля жінці в 2020 році

Любите дітей? – Монетизуйте любов

Якщо ви проживаєте в густонаселеному місті, швидше за все, у вас є проблеми з дитячими садками. Це відповідь на питання "як заробити з нуля жінці", хоча і чоловік потягне таку справу. Беріть кількох дітей на навчання додому. Якщо ви виховуєте свою дитину і ви постійно перебуваєте вдома, ви маєте всі шанси стати ідеальним вихователем не тільки своєї дитини, і при цьому добре заробити. Фактично, це робота няні, яка працює у себе вдома. Роздайте рекламу в околиці, і ви обов'язково зможете знайти клієнтів.

Любите готувати - Час готувати щось вишукане

Незважаючи на те, що в мережі розміщені тисячі кулінарних сайтів з рецептами, спробуйте для початку записати на відео свої експерименти на кухні. Приправте свою кулінарію гумором, і ви зможете зібрати непогану щоденну аудиторію своїх знайомих, знайомих знайомих і абсолютно незнайомих відвідувачів. Youtube відео можна зробити джерелом доходу декількома методами: спочатку спробуйте adsense, як тільки канал розкрутитися, вас знайдуть продавці товарів і послуг.

Ліпимо пельмені на багааато ротиків

Заморожені продукти - цей вид діяльності не буде занадто прибутковим, але як мінімум 20% від інвестицій ви завжди зможете повернути. Це досить чимало, враховуючи, що такий спосіб заробітку підійде будь-кому, кому хочеться організувати свою справу на дому. Ваш продукт це котлети, вареники з різними начинками, голубці, пельмені, млинці, манти, - все, що може довго лежати в морозильній камері. Знайдіть 4-5 точок для продажу продуктів і організуйте свою справу з нуля.

Солодке люблять всі

Випічка є товаром, за яким стають в черги до свят і плануються замовлення заздалегідь. Якщо ви зможете навчитися виготовляти суперових 4-5 пирогів або тортів, і робити їх стабільно високого рівня, ви зможете непогано заробляти на цьому. Кав'ярні - головні покупці, яким необхідно постійно постачати до ранку свіжі торти. Ще один варіант - кіоски з випічкою в спальних районах, в яких торти будуть відлітати до свята і вихідні. Подужаєте випічку на весілля - і ви зможете розвинутися з індивідуального підприємництва до запуску своєї власної справи.

Як заробити вдома без вкладень, але зі знаннями

А ці способи заробітку підійдуть і чоловікам, і жінкам. Головне при цьому, що вони орієнтовані на тих, у кого є певні знання в різних галузях. Такі є у кожного, ну а якщо ви нічого не вмієте робити - бігом вчитися! Навчання сьогодні доступно всім.

Створюємо магазини онлайн

Розробка онлайн магазину - досить нелегке завдання, в якому об'єднуються різні види діяльності. Якщо ви можете працювати з клієнтами і можете управляти роботою, запускайте свій магазин, розподіливши всю роботу між персоналом або передавши їх виконання на аутсорс. Часто вам навіть не доведеться закуповувати товар, оскільки вам можна реалізовувати продукцію постачальників, передаючи їм покупців і заробляючи на різниці в ціні.

Вчимося замість студентів - написання рефератів як спосіб заробити з нуля

Даним видом діяльності можуть займатися всі бажаючі студенти старшого курсу, у яких є позитивний досвід підготовки, здачі рефератів та курсових. Така робота не є складною, але необхідно грамотно викладати думки, робити аналіз літератури та висновки. Заробити в цій справі можна від 1000 у.о. в місяць, тому це один з найприбутковіших методів заробітку!

Тексти і копірайтинг

Копірайтинг можна виконувати тим, хто вміє писати. Необхідно потратити пару місяців на тренування швидкого набору і після цього можна сміливо братися за 20 тисяч знаків тексту і заробляти від 20 до 40 доларів за робочий день. Працюючи в команді, можна створювати фірми з підтримки  Інтернет-ресурсів. Прибутковість приблизно 15-20% з людини.

Профрідінг - як вид роботи з текстами

Профрідінг - правка орфографічних та стилістичних помилок у статтях. Така робота передбачає наявність певних знань. Важливо досконало знати хоча б рідну мову і монетизувати свої знання.

cat-img

Категорії